Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13653 hozzászólás a témában

#1221
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Ma lejött az Adobe Flash Player új verziója, és az Adobe Download Manager. Azóta ha rákattintok képre vagy bármire, ami kisablakban jelenik meg, azóta feljön egy ilyen "Felhasználói Fiókok Felügyelete", ahol jóvá kell hagynom Az Adobe Download Manager-t és csak utána nyitja meg a kisablakot vagy a kinagyított képet.
Most letöröltem Az ADM-t, de azóta egy ilyen "piros X-es" hibaüzenet jelenik meg, hogy nem találja az ADM-t, ezt le kell OK-znom, és utána nyílik meg a kisablak.
Valakinek hasonló szitu? Tipp?

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#1222
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
power volt az
de ajanlom a magicet is hatha

koszike

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#1223
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Ha legális az XP akkor lehet legális 7-et csinálni belõle? Hogy van ez jogilag?

Most kedvezményes áron tudsz átállni a win7-re.
Index - Tech - Kezdõdik a Windows 7 családi akció

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1224
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
aranyszínû cd lemez ikonja van a poweriso-nak is.

pézsé, ha van sok szabad helyed, akkor nyugodtan felrakhatod.
nekem a notiban: 1.6ghz p4, 1ghz ddr ram van és jól fut. mondjuk a 10gigás partíciót elméreteztem szóval majd több helyet kell neki hagynom.

#1225
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.353 hozzászólás

keresem egy progi nevet
damon tools fele virtualis meghajtos progi
egy kis arany szinu gomb a jele.

win 7-re kene vmi ami megnyitja a hirtelen nemtudom milyen fajlt


Magiciso?

#1226
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
Érdemes intel pentium 4, 2,4ghz (533), 1gb DDR400 ram os gépre felpattintani a win7-et? Nincs bajom az XPvel, de állítólag a basic 7 kevesebbet zabál.
Ha legális az XP akkor lehet legális 7-et csinálni belõle? Hogy van ez jogilag?

#1227
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás

keresem egy progi nevet
damon tools fele virtualis meghajtos progi
egy kis arany szinu gomb a jele.

win 7-re kene vmi ami megnyitja a hirtelen nemtudom milyen fajlt

poweriso?
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#1228
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
nálam is...
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1229
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

láttátok az új macbook airt?!
elsírtam magam:D

Nálam az alma logó= megvehetetlen kategória. Drága...

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1230
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
daemon tools miért nem jó?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1231
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
keresem egy progi nevet
damon tools fele virtualis meghajtos progi
egy kis arany szinu gomb a jele.

win 7-re kene vmi ami megnyitja a hirtelen nemtudom milyen fajlt

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#1232
megatron

megatron

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.694 hozzászólás
láttátok az új macbook airt?!
elsírtam magam:D
A dizájndrogtól lassacskán már minden spanom mizantróp
66 rc3-ast cserélnék lyrik vagy 36ra

#1233
apr

apr

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 567 hozzászólás

azokra a kulon gombokra vajon mast is lehet programozni?
mint most nekem?
http://img839.images.../5392/dinod.jpg

igazi bluetooth a cucc de hatul megf mindig van kihasznalatlan usb szoval meg fer eppen hova a stekker.


Persze van hozzá setpoint. Én nem használom, mert a plusz gombok nem érdekelnek, illetve nálam a touchpad driver az elsõdleges (egyszerre a kettõ nem mûködött, amelyiket utoljára telepítettem az gyõzött). Ha asztali a gép vagy laptop esetén irodán kívül csak touchpadot használsz, akkor jó/jobb választás a vezetékes, abból is a legkevésbé csicsás modell. Amihez ragaszkodj a logitechnél a görgõ állító (folyamatos vagy szakaszos), az egyetlen értelmes fejlesztés a ledes érzékelõ óta.

#1234
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
Elnézést, hogy ide teszek be hirdetést, de hátha többen járnak itt mint a hirdetõben, és nagyobb esélyem van eladni gépecskémet, mert nagyon sürgõs lenne, mivel külföldre utazom hosszab idõre, és ezt nemtudom vinni magammal(fontos vinni), ezért laptopot szeretnék vásárolni. Ha megoldható kérem, hogy had maradjon bent a hirdetésem a topikban!Köszönöm!
Róla lenne szó, aki ért hozzá, tudja, hogy ennyiért ajándék, amúgy a gép 1 éves, és én válogattam össze az alkatrészeket:

Eladó ASUS-P5-B Deluxe számítógép
Alaplap:.Asus-P5-B-deluxe
Videókártya:Ati radeon 256 mb
Memória:Kingston 1+1 Gb(+zalman hûtõvel)
Tápegység: Chieftec (12 cm átmérõ, 450 watt)
Processzor: Intel core 2 duo (3.2 GHz*2)
HDD memória:WD 300 Gb+ gépházban IDE mobilrack 160Gb rack-el
Meghajtó: Pioneer SATA csatlakozós CD/DVD író és olvasó
A házban 4 hûtõ van+ rengeteg kimenet (Net, HD stb…)(Valójában csak a proci 50.000 Ft) Bolti ára 13.0000 Ft!
Ajándék billentyûzet+WIFI antenna
Irányár:.75.000 Ft
Elérhetõség:06-30/551-0170
mail/msn:.bacsesz90@freemail.hu

#1235
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Core i architektúra esetében az FSB értelmét vesztette, ezért nincs ilyen adat róla.

Terítéken a Lynnfield lapkás processzorcsalád - PROHARDVER! Processzor teszt

Az Intel megint dobbantott: Gulftown, a hatmagos asztali processzor - PROHARDVER! Processzor teszt

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#1236
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
A hagyományos, évek óta használt FSB (Front Side Bus) rendszert felváltotta a korszerûbb QPI (QuickPath Interconnect), amely pont-pont kapcsolatot hoz létre a processzor és a perifériák között, ezáltal sikerült kiküszöbölni a korábbi megoldás gyengeségeit.

#1237
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
sziasztok!
Intel i7-970 es procinak nézegettem az adatlapjait, de a gyári oldalon sem találtam FSB órajelet. Miért van ez?
Benchmark-ok-at is szivesen néznék a fõ felhasználási területeken.

Edit:
MsConfig panancssorból nem jó a kipucolására?

#1238
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás

Megvan basszameg. netstat -ano ...

--Trifo


Hat en annyira profi nem vagyok hogy a memoriabol kiirtsam, (bar nem lehetetlen ;) A windows sajat magatol is osszefossa magat sokszor, nem kell hogy belenyulj a memoriaba :) . Vannak viszont egyszerubb megoldasok szoba johetnek itt is. Pl. elso korben safe mod (es irtas). Ez persze nem mindig sikerul.
Safe modban, rogton az indulo programok es registry startup kiirtasa, service-k ellenorzese jon szoba (a nem kivant sc-vel torlendo - csak szakertoknek - Mivel a legtobb ilyen cucc elrejti magat ezert se process, se service szinten nem latni oket, sokszor meg erre a celra keszult programokkal se.
Van viszont egy nagyon primitiv de jo megoldas a fergek torlesere.
Totalcommanderrel (celszeru) ra lehet keresni a fertozes ideje kornyekere mondjuk 1-2 ora vagy nappal ezelott letrejott/atmodosult file-okra (advanced ful a keresoben) Ha megvannak akkor a gyanusakat -szakertoknek!! elotte backuppal- le lehet torolni. minden rajuk utalo bejegyzessel egyutt. Ha locked a file safe modban is, akkor meg lehet probalni atnevezni, de van amikor meg ez sem segit, ilyenkor el kell hagyni a windows-t masik os-bol, rescue console-bol, live cd-rol bebootolni es torolni a kis disznot. Utana a folyamat a szokasos. A lepesek sorrendjenek betartasa fontos. Az is megoldas lehet ha pl a mar felismert fertozott fileokat egy korabbi backupbol allitjuk vissza.

#1239
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Megvan basszameg. netstat -ano ...

--Trifo

#1240
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Hali!

Azt meg tudjátok mondani, hogy WinXP alatt hogy találom ki, hogy egy adott portot melyik process tart nyitva? Történt ugyanis, hogy benyeltem egy férget, ami 127.0.0.1:50370-et állít be nekem proxynak a böngészõben, és hiába gyilkolássza ki a víruskergetõ a fertõzött fájljait, mindig visszaírja magát. A memóriából kéne kiírtani a nyavalyást, és utána törölni a fertõzött cuccokat, amit amúgy induláskor registry bejegyzésbõl indít.

A másik probálkozási irány, hogy amikor a fájlokat töröltem, meggyilkolom az OS-t valami nem supportált módon, hátha erre nem tud mit lépni - a jelek szerint a shutdown-t lekezei és szépen visszaállítja magát.

--Trifo