Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi Riderek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
12295 hozzászólás a témában

#101
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
elfogadták a 2013 as dh wc helyszíneket : Fort William , Willingen, Val Di Sole, Vallnord, Mont Sainte Anne , Hafjell, Leogang. a VB pedig Pietermaritzburg. plusz egy 9 edik futam is lehet Kínában de annak idén szeptemberben lesz a teszteseménye, ha jól szerepel bekerülhet még uccsó futamnak a jövõ évi kalendárba.

megint szarul lesz elosztva az elsõ vk júniusban lesz, onnantól meg kb minden hétvégén összezsúfolva. Sajnos ezek szerint még jövõre sem lesz Schladmingban VK , Leogangban hagyják még 1 évet , és Mariborba sem hozzák vissza még : / tehát jövõre is a két legközelebbi hozzánk Leogang és Val Di Sole lesz
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#102
Gygy

Gygy

    vendég

  • fórumtag
  • 213 hozzászólás
akkor meg egyeztetunk vasarnaprol.. sztem ma du. kinezek egyet!
Inkább a protektor korlátozzon a mozgásban, mint a tolószék!

#103
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás

Mário,péntek du. sopron? vagy vasarnap lenne meg jo talan.. ha az ido engedi!


vasárnap lenne csak jó nekem de akkor viszont mindenképp szeretnék. jólenne együtt bringázni már egyet kint. viszont elég szar esõs idõt mond.
ha neked jó a vasárnap akk egyeztessük le és go : )
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#104
Gygy

Gygy

    vendég

  • fórumtag
  • 213 hozzászólás
Mário,péntek du. sopron? vagy vasarnap lenne meg jo talan.. ha az ido engedi!
Inkább a protektor korlátozzon a mozgásban, mint a tolószék!

#105
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Nagyon beteg, fõképpen a középsõ szakasz

#106
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
Rich Thomas Halo BDS Glencoe Helmet Cam

errõl a pályáról eddig még nem is hallottam, de legalább annyira ,ha még nem durvább mint Fort William sztem. stílusra ugyan az max rövidebb picit.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#107
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Azt én is gyanítom :) Nagyarc ide, nagyarc oda a tehetség/tudás elõtt én is mindig meghaljlok, de ahogy beszéltük is, sokan lennének még erre képesek, ha ilyen háttér lenne. Ettõl függetlenül jó volt nézni a palit, ahogy közlekedik a pályán.
Mondjuk azt megmondom, hogy neked van az egyik legszebb stíléusod ( kívülrõl nézve, nagyon jó mozgás ), már csak arra kell figyelni, hogy ne ess el.
:D

Hála égnek, hogy nem lett nagy baja, ennek örülök!

#108
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
Annak a legnagyobb esésnek amit tényleg nagyon komolynak gondolt mindenki elvileg nem lett nagy baja a srácnak belõle. én legalábbis úgy hallottam.
mindenki jól ment, az elite kategóriában a legjobb 3 mat már nézni is durva volt:D. mondjuk kiv lettem volna hogy alakul az egész ha az uccsó rajtoló is célba ér:D
durva alázás lett volna a mezõnyre
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#109
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Srácok. Le a kalappal mindenki elõtt, aki lejött tegnap ezen a pályán. Bálint az idõmérõn hatalmasat ment volna, ha nem csúszik el. A részideje nem egy elit kategóriás srácot tolt le, de abban a hülye kanyarban csúszott. Márió, te meg az egész meredek, alsó részén jöttél nagyon jól, veled fent történhetett valami ( idõmérõ okát tudom is ). Pubi: hozzád nincs mit fûznöm, te ergy állat vagy, hogy egy ilyen technikával ilyen idõt mentél. AGYHALOTT EGY EMBER VAGY! :) Gondolkodj el komolyabb technikán, mert randa dolgokra lennél képes, ahogy mondtad is" szétvágod ezt a buzi pályát :) " Mi még nem vettük ezt akkor a parkolóban komolyan.
A kõszegi srácot nem ismerem, de õ is hatalmasat ment!
Kiru szegény a lábávalé kínlódott.
Annyi, hogy aki egy ilyen pályán akár csak le is csordogál, az nekem már nagyon OK!
Gratula!

Az esésekért ( 3nagy ) igen nagy kár, a nézõk ( velem együtt ) igen meghûltek, amikor látták, remélem a srácnak nem lett nagyobb baja, felépülést neki.

#110
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Rézbõrû élet :) Ez qrva jó. Jó is a nomád sátrazás, én nagyon csíptem mindig. A kocsit ismerem, bár amilyen pici az a parkoló én máshol állok meg, aztán majd kereslek bennetek. Én is azért gondoltam rá, hogy szombat jó lenne, mert akkor még kötetlenebb az egész, jó kis gyakorló körök, nézni, ahogy fejlõdnek a skacok.
Késõ DU-n meg lesz dual slalom is.
OK, akkor remélem találkozunk.

#111
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
nyugodtan gyere oda ha mi nem vennénk észre titeket. ha a pályán akkor kiabáljatok:D parkolóban meg kis narancs sárga chevrolet spark bicótartóval a hátulján.
nem zavartok annál jobb minél többen együtt vagyunk gyertek oda.
szombaton am lehet még többet is látnál egész napos edzésen mint vasárnap az idõmérõ - döntõbõl. jó sokan lesznek szal parkolóba ha feltûnik az autó és ott vagyunk gyertek nyugodtan vagy a pályán max. szállás sajnos nem lesz sátrazni fogunk meg gázmelegítõvel csináljuk este a kaját stb:D igazi rézbõrû élet lesz péntektõl vasárnapig :D

amúgy igaz amit mondasz akik úgy indulnak most hogy elõtte egyszer nem nézték gyakorolták picit a pályát azoknak nehéz dolguk lesz mert versenyen a sok ember miatt a felvonó tuti befog dugulni. amikor kb30 an voltunk vasárnap akkor is kb 20 perc alatt ért fel meg csomószor meg kellett állítgatni. 120 vagy tököm tudja mennyi embernél kb úgy számolok hogy egy nap ha 4et tudunk menni már jó:DD plusz a pálya is be lesz dugulva. most is csomóan megálltak az alján vagy nem tudtak lemenni stb és az a rész full egy emberes nem nagyon tudod kikerülni. max belecsúszni vagy ráesni mivel olyan meredek ugye.:D sok eksönt láthattok majd az biztos:D
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#112
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Ezt még olvasni is kemény. Éppen ezt beszéltük itthon, hogy amennyiben nem jár ki valaki gyakorolni, hanem majd ezen a hétvégén áll csak neki ott gurulgatni, abból lesznek randa esések. Nagyon kíváncsi vagyok rá, de eddig sok jót nem hallottam az alsó részrõl :)
Szegény Kornél... :(
Remélem ott majd összefutunk, aztán rákérdezek, hogy érzitek, de persze zavarni nem akarok, hisz ott már inkább csak a versenyre figyeltek.
Megpróbálok szombaton is lemenni.
Tudtatok ott szállást szerezni?

#113
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
jaja nagyon dúúrva a pálya. az alsó fele hihetetlen meredek de úgyis meglátod 7végén. jahm mindegyikünk eldobta a vasat de legalább arra jó volt hogy ezáltal megtudd hol vannak a "kritikus" pontok ahol mindenképp vissza kell venni.:D és még úgyis benne lesz az esés. az alsó meredeken 2 olyan kanyar kombó is van ahol ha egy hajszállal jobban megengeded már bukfenc. meg a felsõ részen is van pár a nagy ugratók miatt. biztos jó lesz csak esõ ne legyen . az nagyon csúnya lenne.
Bálint is indul meg még egy páran innen. A Hajós Kornél meg lehet hogy eltörte rajta a kezét is, múltkor õ is volt kint elesett és rosszul tenyerelt le vagy mi. azóta nem hallottam róla hogy végül a kórházban mit mondtak de a helyszínen elég törés gyanús volt mert egybõl bedagadt. versenyen szedni fogja az áldozatait a pálya még szárazon is ebben biztos vagyok.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#114
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Még nem igazán fogtam fel, meg nem is foghattam még, de persze, hogy örülök. Jó kis koma lesz belõle :)
7végén ott leszek tesómmal.... Piszok módon várom, ezer éve voltam már versenyen. És persze idén mindenképpen lesz Leogang is.
Remélem jól begyakoroltad a pályát és szétcsapsz köztük :) Hallottam, hogy olyan poros volt a pálya, hogy volt egy kicsúszásod is.
A lényeg, hogy adj nekik. Budge ( nem tudom, hogy hogy írjátok ), tehát Bálint is indul?

#115
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
ejjj GRAT hozzá. gondolom akkor most "öröm és bódottá " van nálatok :):)

akkor 7végén találkozunk:D
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#116
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Az lesz, csak most még várnom kell a kisbaba miatt. A dokival leegyeztetem télre ( dec vége, vagy január ) Mindenképpen, mert ez így nem élet. De hétvégén ott leszek és üvöltök majd mindenkinek :) Már várom
Amúgy tegnap apuka lettem :)

#117
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
Bakker Tomi szerintem komolyan operáltasd meg : / bármilyen szar s lesz megint csomót kihagyni meg mankózni de ez így már nem állapot
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#118
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Tesómék Csopakon voltak és átmentek megnézni az eplényi pályát. A végétt látta, de azt mondta, hogy ez valami mocsok kemény.

Pénteken megjöttem a bicajozásból és ahogy leszálltam róla, 3 gyors lábszár ficam, a térdem pedig nem volt többé nyújtható, mert nem ment a helyére a lábszáram..... Be a kórházba, aztán helyre lett téve, de ahogy leszálltím az asztalról, már megint kiugrott. Megmutatta a doki, hogyan tudom magamnak helyre tenni, de szerinte megint minden szakadt a térdemben + letörhetett egy porc, ami be van ékelõdve az ízületek közé.... :(Operálni kéne egybõl. :( Komolyan semmi nem volt, csak leszálltam a bicajról és annyi......... A t.köm tele van már...., hogy mindig van valami.
Most lekopogom eddig nem akadt ki

#119
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Köszi a linket. Ez jó lesz :) Biztos este lesz.
Lehet ma is kinézek egyet. Én is bízom benne, de mondjuk olyan szinten el vagyok szokva a bicajtól, hogy még..... de azért igyekszem.
Jövõ héten meg verseny :) Várom már nagyon.

#120
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
na az jó:) remélem közösen is tudunk majd vhol bringázni idén.

windham et én is akarom nézni, asszem megint este lesz az idõeltolódás miatt


kis ízelítõ a tavalyiról:


http://mpora.com/videos/g7SzrwTq4
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.