Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi Riderek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
12295 hozzászólás a témában

#81
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
úgy van hogy a VB 1 hetes szokott lenni, már keddtõl lehet edzeni. a VK kon meg csak csütörtöktõl . viszont a lényeg a döntõ ugyan úgy vasárnap van szal igen.

elvileg aug 31 napos és 31 edike az péntek tehát a dh VB döntõje az szeptember 2, vasárnap
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#82
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
OKtóber végéig lehet bicajozni simán. Pont múltkor mondtad, hogy megint mentek Schladming bájkparkba. Azt biztos nem kell kihagynod ( fiatal vagy még, hamar regenerálódik a szervezeted.
A VB-hez tényleg nem kell kéz :) De a WC lesz az utcsó hétvégén nem?

#83
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
hát remélem nem kuka a szezon. nem volt még ilyenben részem, szal nem tom mennyi idõ lesz pontosan de én szeptemberben azért már szeretnék egy 2-3 napos schladmingi bringázást ahogy 2009 tõl eddig minden évben . max annyi hogy idén akkor nem augusztusban hanem szeptemberben mennénk persze csak ha addigra tudom rendesen használni a kezem.
jameg persze aug uccsó 7végéje Leogang VB azt mindenképp meg akarom nézni ahhoz úgysem kell kéz:D
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#84
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Mindent kérdezz meg. Nekem saját tapasztalat, hogy nagyon nehéz a legtöbb dokival kommunikálni, mert olyan félvállról válaszolnak, nem világos, amit mondanak, csak õk értik..... Addig ne hagyd elmenni, míg meg nem magyarázzák, hogy mirõl is van szó.
A gyógytorna olyan kemény lesz? Akkor ez a szezon kuka, vagy még nem kell temetni a dolgot?

#85
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
jaja sopronban történt . a törött db nem tom hol van meg amúgy is csomó kérdésem lenne majd a jöv heti kontrollon mindenre rákérdezek pontosan .
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#86
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Na szép :( Bakker én azt gondoltam, hogy a Márió az saválló pali :) :). nagyon sajnálom.
Gondolom Sopronban sikerült.
Ami biztos, tartsd be a doki utasításait, de azért mutasd meg egy speciális sebésznek, dokinak, az a biztos. A törött darab hol van? Az ízületi tokban? Vársz két hetet, aztán vissza kell menned kontrollra?
Jobbulást neked és kitartás!

#87
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
nekem meg a kanyarodás ment nagyon! Azt gyakorold sokat, mert a versenyek ott és nem alevegõben dõlnek el. Iszonyat látványos, ahogy az ember keresztben megy ki a kanyarból. Én mondjuk az ugratással vagyok úgy ( motor, bicaj ), hogy nem is érdekel, nem is tudok és félek is tõle már.

Köszi a gratulációt. Azért azt el kell mondanom, hogy egy zombit irigyelsz. Kis pöcsös nem hajlandó a kiságyban aludni, ezért felváltva õrízzük az álmát :) ha nem mellette vagyok, akkor a kajáját készítem, vagy beszélek hozzá, vagy a kedvenc zenéit keresem ( vicc, de már ijenje is van :) ). Imádom nagyon.
Ne irigyelj, neked is lesz pár éven belül, aztán átélheted :) Addig is használd ki, hogy alhatsz, amikor tudsz és amennyit akarsz :)

#88
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Hát a KTM egy külön kategória a motorok között, az biztos. Nem csak duma náluk a Ready to Race. nagyon jó futómû, fék, kuplung, motor, sasszé.... egyszóval õk ilyenek. Éppen az a szépsége, hogy nem egy hatalmas gyár, hanem inkább ( kis túlzással ) "manufaktura", akik rommá verik a "nagy" gyárakat.
A váltónál a tengely szokott sajnos gyakrabban elkopni, és pedig azért, mert nem húzzák meg rendesen a váltókart a tengelyhez rögzítõ csavarját, ezzel kinyírod a ricnit ( valamiért a tengelyen elõbb kopik, mint a legtöbb karon ).
Látom nagyon szereted a cross-t :) Jó sport, nagyon jó, de sztem túl drága, én azt nem bírnám anyagilag ( karbantartás ).

#89
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
puby pályáival nem tom mi van, még tavasszal voltam az egyiken utoljára.

sajnos az elkerülhetetlen engem is utolért letörött a bal könyökembõl egy kis db egy esés miatt. most két hétig ilyen felkötve kell lennie a kezemnek, aztán meg nagyon komoly gyógytorna, de a doki azt mondta lehet így is maradandó és teljesen 100% ig nem tudom majd egyenesre kifeszíteni azt a kezem. mûteni nem lehet annyira kis db ról van szó hogy állítólag nagyobb lenne a kockázat . azért még más orvossal is akarok majd beszélni mert ezt a tnapi sürgõsségi ügyeletes mondta a röntgen után hajnal 1 kor szal 100 % ban nem alapozok rá. most 2 hétig felkötve, majd utána sok gyógytorna és remélem a legjobbakat.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#90
punkbiker

punkbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 569 hozzászólás
Voltam egyet Sóskúton motorozni. Elsõ saras menetem volt motorral. Nekem tetszett,nem volt nagy sár,pont jót tett a pályának.Kanyarodásra is kezdek ráérezni a sebességem is nõ. Kis ugratón már megy a whip is a motorral,persze nem úgy mint a nagyoknak :D Szóval kezdem már érezni a témát. Tomi ezúton is gratulálok neked a kis Bálinthoz!!! :) Irigyellek :)

#91
punkbiker

punkbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 569 hozzászólás
Igen jól megvagyunk :) Kíváncsi leszek Szvobodára. Ügyes gyerek, a gépe is jól fel van készítve. Futómûveit is a Cseh pályához állítják.Ezek a KTM-ek amúgy is durva gépek....múltkor kimentem Sóskútra,kint volt a Gryllmayer Gábor és a full tuningolt KTM-éval ment....csak csorgattam a nyálam arra a gyönyörû gépre. Én meg ma szerelgetem a motort, szét kopott a váltókar aztán kicserélem. Remélem a kar kopott ki és nem a tengely,mert akkor cumi van.Hát Márió most már beláthatod amit annó mondtam neked az osztrák pályáról...sajnos ennek már nincs sok értelme.Ott fele annyira nem szaroznak mint itt. Tényleg Puby pályájával mi van amit tavaly év végén kezdett el építeni? Voltatok már azon?

#92
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Azért ez sem gyenge sztem, hogy újból lesz VB menõnk: KTM-mel megy, rossz dolog már nem is lehet :)
Szvoboda indul a motokrossz vébén | motorinfo.hu

#93
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Máriónak igaza van. Sztem mindig ez lesz. Épít valaki egy pályát, amikor már jó sok meló benne van, akkor jön valami szerv, aztán annyi neki.
Nem lehet itt semmi ilyesmiben gondolkodni. A kõszegi hegybõl olyan track születhetne ( egy nyamvadék kis részen, hogy tyû ).

Dani: mi a robbanás Pesten? Látom voltál bicózni is. Nem ám elkényelmesedsz a motoron teljesen :) Persze ez csak vicc volt, tudom, hogy milyen rohadt kemény dolog az és milyen kondi, állóképesség kell hozzá.
Amúgy? Asszonykával jól megvagytok?

Toronyról volt Sanyinak egy benyögése még anno f@szkönyvön, de azóta semmi hír, nem is beszél róla..... Mondjuk nekem minden felejtõs idén megint, hogy rohadna le az erdészek autója... :(

#94
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
hát szerencsére pont akkor nem voltunk amikor állítólag felfedezték. én is csak hallomásból tudtam hogy már mindenki azt beszéli, meg hogy az osztrákok kurva idegesek meg vadásznak az építõkre töttörö ugyan az a téma mint nálunk . aztán egyik este kimentünk és nulláig szétrombolva: / pedig nézett volna egyet aki látja olyan szintû munka volt már benne ami a köszegi hg n még egy pályán sem de tényleg . ezek után már tényleg nemtudom érdemes e itt a pályaépítést erõltetni..
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#95
punkbiker

punkbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 569 hozzászólás

A toronyi projekt nemhiszem hogy összejön elég nagy a kuss róla, Nekünk az osztrák oldali pálya befulladt mert felfedezték nagyon kár érte : /


Gondoltam hogy elõbb utóbb észreveszik. Hogyan vettétek észre hogy már tudják a placcot?
tényleg jó volt Eplény?? Melóztam sajnos..nem is tudtam szabit kérni,mert nem maradt volna napom..

#96
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
A toronyi projekt nemhiszem hogy összejön elég nagy a kuss róla, Nekünk az osztrák oldali pálya befulladt mert felfedezték nagyon kár érte : /
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#97
punkbiker

punkbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 569 hozzászólás
Hali!
Jaja megy :) Pont most jöttem haza,voltam egyet gurulni a János hegyen. Megnéztem a hírös No Comment nevû pályát. Hát nem mondom tényleg kemény,jó mondjuk nekem merevvel halál. Végig gyökér..sziklák és megannyi jó kerékméretû leléptetés. Jó kis pálya. Csak az a feltolás ne lenne, vágytam is közbe a motorra...:D.Nagyon durván ki vannak járva ezek a János hegyi pályák..már attól elég nehéz hogy szinte minden kijárt nyom végig vájatba megy és szét van fékezve. Még annyi pálya van,csak elég messze vannak egymástól. Otthon mi a pálya? Nem jött össze a Toronyi project? Kõszegen Pubyék faragják még a hegyet?

#98
Gygy

Gygy

    vendég

  • fórumtag
  • 213 hozzászólás
moslek idot mond! majd kiderul
Inkább a protektor korlátozzon a mozgásban, mint a tolószék!

#99
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás

Az igen. És Willingen nemtudom hány év után újra képbe kerül....jó kis ugratós pálya. Vallnord az hol is van? Arra nem emlékszem pontosan. Állítólag az utolsó futam meg Sé-be lesz....:D :D


Vallnord az Andorra "magyarul" :D am sztem kár hogy Willingenre "pazarolnak" egy vk futamot, annyi durva jó pálya van ahol lehetne, a Willingen meg pont nem az. az arra sztem tényleg nem alkalmas de õk tudják. Kínába jó lenne ha össze jönne az biztos kemény pálya lenne.
Sébe asszem VB lesz nem VK ha pontosak az infóim XD

am miujság ? megy a pösti élet?:D

Gygy akkor jösz holnap Sopronba? mi sztem délelõtt indulunk 9 - 10 körül.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#100
punkbiker

punkbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 569 hozzászólás
Az igen. És Willingen nemtudom hány év után újra képbe kerül....jó kis ugratós pálya. Vallnord az hol is van? Arra nem emlékszem pontosan. Állítólag az utolsó futam meg Sé-be lesz....:D :D