Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi Riderek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
12295 hozzászólás a témában

#41
punkbiker

punkbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 569 hozzászólás
Hali!

Hallottam hogy volt vmi balhé Sé-ben.....Elkapták a Bálintot meg még vkit..mi is volt ez az egész??

#42
bounce

bounce

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Hali!

Van valaki aki szombaton, vagy vasárnap megy leogangba, és van még nála hely?Természetesen belefizetnék üzemanyagba,szállásba...

#43
punkbiker

punkbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 569 hozzászólás
Csáó!!

Van pár arc,de õk nem járnak fel erre a fórumra.....itt meg szerintem mindenki montis....
Nézz be a www.savariabikers.hu fórumára, ott szerintem találsz fixis arcokat..:)

#44
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás
Sziasztok srácok.

Van valaki közületek Szombathelyen aki fixizik? Ki szeretnék próbálni egyet, hogy milyen. Ha esetleg valaki benne lenne, írjon.

#45
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Az tényleg jobban hangzik. Megvárom, hogy alakulok. Szerdûán néznek rá a lábamra, mert már nem tudok járni. Lehet ezzel a porc dologgal nem vár sokat a doki, mert így minden tönkremegy a lábamban, én meg csak hízok a zéró mozgástól

#46
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
a srác aki anno egy éve mikor ugyan így járt és elszakadt az ACL -e, akkor ilyen 180 vagy 200 e ft ot mondott ha jól emlékszem. az is rohadt drága de mondjuk vmivel jobban hangzik mint a 300:)
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#47
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Igen, de egy olyan cucc 300.000Huf, ami nem olcsó.... :( Mondjuk, ha az kell, hogy mehessek, akkor lehet meglépem, de elvileg nélküle is mennie kéne. Ha csak gurulgatok is, de akarom folytatni :(

#48
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
jaja tudom a Brendannak is az volt tavaly amikor egész évben szakadt térdszalaggal ment, meg itt is ez egyik srác gondolkodott rajta hogy vesz de bezony nem egy olcsó cucc sajnos. viszont rohadt jól stabilan tartja a térdet meg mindent. de talán jó lesz anélkül is:)
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#49
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Köszi.
Remélem én is, hogy el tudok menni, mert eddig minden évben valami sérülés jött közbe, de ezt látnpm kell és onnantól moinden évben.
A mûtét után én is remélem, hogy OK lesz és azt is, hogy azért vissza tudok menni bicajozni ( de ezt sehol nem reklámozom, mert megfogadtam... de már most nem nagyon bírom ) :)
Pozitív vagyok és amúgy mindenem jól szokott gyógyulni, úgyhogy van remény, max veszek egy profi térd gépet ( nagyon drága :( )

#50
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
a fizetõ kapunál ember van nem autómata, ha nagyobb pénzetek van is tud visszaadni szal nem para.
remélem jólesz annyira legalább a térded hogy ezt meg tudd nézni, mert biztos nagyon jó lesz. mûtét után meg még az is lehet h jobb lesz mint új korában:)
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#51
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Szia,

A könyök sajnos ilyen kellemetlen játék :( Nagyon lassan jön helyre. Jobbulást, meglesz az a nyújtás.
Gyógytorna van megint ( már jól ismernek, mintha kollega lennék :) ), de szépen javul. Már 90 fokban hajlik, a nyújtás meg olyan 20 fokra van elmaradva a teljestõl. A nagyobb baj a térdem ( Leogangnál is ez dönt ), az sajnos tropára ment. Jerlenleg leszakadt a meniszkuszom, ami be van ékelõdve az ízfelszínek közé ( néha elmegy onnan, akkor még járni is tudok. Szerdán dönt a doki, hogy mikor legyen a mûtét. Kb ennyi.

Köszi a lesrást, akkor megyünk és sztem mi is B gate-en megyünk be, a tököm, akki annyit akar fizetni.
Akkor vinni kell aprót az autópályához? Autómata van ott, vagy ember?
Remélem találkozunk ott.
Csak Vasárnapra mennénk

#52
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
Szeva Tomi !

köszi szépen a könyökön jól van, mondjuk még mindig be van dagadva pedig most vasárnap jár le a 6 hét, azt hittem ekkora már látszata sem lesz. a teljes kinyújtásnál feszül de egyébként tudom használni, már bringázni is. vasárnap megyek is sopronba. neked ugyan ez te hogy vagy? javulgatsz azért? mert te azért több és komolyabb sérüléseket gyûjtöttél be mostanában. szal gyógyulgatsz?

a beugró tavaly 10 euró volt ha jól emlékszem, viszont azt nem tudom hogy a felvonó benne van-e, mivel mi nem vettünk jegyet, hanem a " B azaz kerülõ " nyomon jutottunk be:D és néztük meg szombat este a 4X et, illetve vasárnap a DH -t. tehát 10 vagy 15 ajró és a felvonóval fel lehet menni bármikor csak nemtom hogy azért még fizetni kell e külön vagy benne van a belépõben egy felmenetel. maribori VK n benne volt a belépõben egy felmenetel anno, Val di sole ban 2éve meg idén is teljesen ingyen volt, csak akkor kellett fizetned ha felvonóval akartál feljutni. különben a nézésért nem ha gyalog felmásztál, Leogangal meg Mariborral ellentétben.

Igen Graz felé kell menni, A2 majd A9 au pálya. egy az egyben mintha Schladmingba mennél csak leogang még plusz 90 km kb. odafelé el is mentek majd Schladming elõtt.
teljesen jó utak vannak . Schladming elõtt 60 km el lehoz az A9 esrõl majd egy fõútra, teljesen jó azon kell menni tovább, aztán asszem mikor elhagyjátok schladmingot onnan nemsokkal visszavisz kicsit az A10 re aztán onnan megint egy fõút de az már leogangba visz. Fontos hogy ha beértek leogangba kicsit tovább kell még menni onnan. tavaly mi is beértünk leogangi tábla stb erre sehol semmi. egész faluba össze vissza magyaráztak hogy merre. aztán kicsit tovább kellett menni hogy a leogang tábla már át van húzva onnan kicsit tovább aztán már úgyis meglátjátok a millió autót sátrat meg felvonót.
a pályán van fizetõs kapu egyszer az A9 esen , azon oda és visszafelé is kell fizetni nyilván. kb 3 éve mindig 7 euro egy átmenetel szal kb 15 euro lesz oda vissza.

mikor mennétek ha mentek amúgy? csak vasárnapra vagy már szombaton elindultok?
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#53
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Szia Márió,

Jövõ héten mennénk a WC-ra, ha a lábam, kezem engedi.
Pár kérdésem lenne: mennyi a beugró? fel lehet menni felvonóval?
AZ autópályán vannak + fizetõs kapuk Graz felé nem?
Könyököd hogy van?
Köszi.: Tomek

#54
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Dög! Nagyon belemerültél :) Nem is csoda, vadállat sport :)

#55
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Akkor ott azért valami nagyon nem OK. Ne hagyd, hogy leszarja, te még fiatal vagy ahhoz, hogy elbaxa.,
Hosszadalmas a gyógyulás sajnos :(
Jobbulást

#56
punkbiker

punkbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 569 hozzászólás
Hát Sóskúti crosspályára szoktam kijárni csak, mert még nincs utánfutó....oda meg itt az utcánkból kitudok menni kertek alatt,talán ha 700m kell mennem közúton és az se forgalmas helyen van.De jó lenne már máshol is csapatni vele...majd :)

#57
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
durva:D

ezt egyébként mivel szoktad kivinni otthonról a pályáig. utánfutó? vagy hogy szállítod?
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#58
punkbiker

punkbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 569 hozzászólás
Feltöltött kép

Nah tegnap kicsit pofázgattuk a gépet..kapott új váltókart, állítgattuk a gyújtást..aztán szezon végefele új kipufogórendszer meg dugattyú csere..kiváncsi leszek mit hoz ki majd belõle. Ma már majdnem megvolt a 15 méteres ugró sóskúton :D
Feldobtam egy képet róla..most jelenleg így fest a bébi :)

#59
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás

És a te kezed hogy van? Mit mondott a doki?



a könyököm már jobban van viszonylag, kinyújtani teljesen még bõven nem tudom sajna de legalább már nem fáj. néha valamiért kiakad vagy becsípõdik vmi akkor rosz egyedül. múlt héten a doki le se szarta, nem értem miért kellett a kontroll esküszöm meg sem nézte. most jöv 7 kedden megyek remélem akkor már átvizsgálják vagy röntgenezik vagy valami. kiv lennék hogy áll a gyógyulás.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#60
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
És a te kezed hogy van? Mit mondott a doki?