Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi Riderek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
12295 hozzászólás a témában

#61
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
lesz WC? az nagyon jó :) akkor nézem is.
Nem valami szép

Köszi szépen Márió. Azért mindig kinézek majd Sébe, amikor mentek, aztán dumálunk :)

#62
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
vasárnap világkupa francia országban, val d'isere a kvali durva volt, nagyon nem a megszokott nevek vannak elöl, a nagyok közül csomóan elestek az alján,pl Blenki ,Hill és még Gwin is akinek 5 öltéssel kellett össze varrni a kezét

itt egy vidi az idõmérõs esésérõl :

http://www.vitalmtb....14604/sspomer,2

am jobbulást még1X Tomi, gyógyulj minél elõbb.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#63
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Hát igen. Mostanában nem is mentem a baba miatt, illetve pár évre le akartam rakni, de nem abbahagyni, de volt egy motoros srác a kórházban...... inkább nem is mondom. Volt 18 szép évem, hiba nélkül. Motoron nem vagyok egy szentlélek---- nem kísértem a sorsot.
Majd megyek nézni. Sajnos ez van.

A pöcsös eszik, sír, alszik. Már hízott 1 kilót, nagyon jó fej :)
Nálad?

#64
punkbiker

punkbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 569 hozzászólás
Ejj Tomi....:S Akkor most motor és bringa kilõve? Vagy mi lesz a terved? Jobbulást neked, amúgy meg igen most már szem elõtt kell tartani a családot és megkell fontolni a dolgokat. Remélem összeeszkábálnak faszán és még tudsz majd gurulni párszor! :) Kis trónörökös hogy van?:)

#65
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
nem gyanakodtam, csak kimentem megnézni a kár mértékét és véletlen vettem észre.

#66
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
hát akkor tuti az volt a baj. kapásból azt nézted a motoron elõször? arra gyanakodtál alapba is vagy mi?
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#67
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
ma kimentem szüleimhez a motorhoz..... Isten az atyám, hogy tökön bökön magam. A gumim két oldalán kb 25mm sávban ( oldalanként ) vastag opálos olajfilm réteg!!!! Hát ezért rakta alám egybõl a valogát a fék érintésére. A buzi Shell kúton tankoltam elõtte 2 perccel, tuti, hogyátmentem vaaami gázolaj folton. Innentl kezdve már csak idõ kérdése volt.... Ha nem hajt ki elém a pali, akkor az elsõ kanyarban szállok el, ahol a motort ledöntöm.... Iszonyat mérges lettem

#68
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
hát motoron elég csak egyszer elesni sztem és megvan a baj. nem olyan mint a bringa
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#69
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
hát nem sajnos :( Pedig motoron a 17 év alatt csak egyszer hibáztam :(

#70
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
persze ez érthetõ is. gyógyulgass csak, ez most nem lesz egy rövid folyamat ezeket hallva .:(
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#71
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
vasárnap mûtét egybõl
a könyökem szarrá tört, több darabban volt, az alkar csontom teljesen áttört, a felkar vfélig, a könyökem meg darabosra
Megint egy csomó lemez + drót....
A csuklómat meg a fémlemez mentette meg, mert a doki szerint kicsit elgörbült, tehát tört volna......
áhhhhh. Most tényleg letészem a lantot, a pici miatt is

#72
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás

Sajnos azóta végleg kicsuktam magam. Vasárnap elém hajtott egy autó és nagyot estem. A jobb könyököm gyakorlatilag szétrobbant. Most értem haza a kórházból :(
A buzi pöcs meg lelépett!


Bzzeg na neee! ez most komoly? cserben hagyott, semmi szemtanú semmi?

neked is eltörött a könyököd vagy mi lett ? :(
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#73
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Sajnos azóta végleg kicsuktam magam. Vasárnap elém hajtott egy autó és nagyot estem. A jobb könyököm gyakorlatilag szétrobbant. Most értem haza a kórházból :(
A buzi pöcs meg lelépett!

#74
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
jaja Luiék csináltak de most teljesen újakat múlt vasárnap. de ilyen rossz térdel tényleg inkább felejtõs. boltban is láttam múltkor milyen szar amikor kiakad.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#75
KToMi

KToMi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 613 hozzászólás
Én még nem láttalak esni, de komolyan!
A vizes fánál rosszabb nincs. Jobbulást.

Melyik nyomokra gondolsz? Amiket Louis-ék csináltak? Tominak olyan gatya a lába, hogy a lépcsõnkön feljõve ( 7 fok ) 3x akad el a térdem, szóval nekem kásás még ez a bicaj dolog :( December végére már szervezem a mûtétet, profi orvossal!

#76
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
jaja arról én is hallottam :D
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#77
Gygy

Gygy

    vendég

  • fórumtag
  • 213 hozzászólás
nekem meg sem fordult a fejembe h olyan fos idobe kimenjek.. egy tag az arokba esett bele annal a hidnal!:D 100m mely de nem lett baja.
Inkább a protektor korlátozzon a mozgásban, mint a tolószék!

#78
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás

sopronban?!csak nem voltal vas
arnap abba a moslek idoben!?! hol sikerult?


jaja kimentünk vasárnap esõben. a pálya tele van fa elemekkel némelyik le van hálózva vmelyik nincs, vmelyik meg csak részben . én az alja felé a nagy hídon estem el ami csak részben van lehálózva az uccsó 1 m nincs. csúszott mint a szar, ezért okosan mentünk aztán d.u 3 felé még mindig szakadt de a felsõ részt elég jónak éreztem aztán az alján is megpróbáltam ugyan azokat megcsinálni mint szárazon és ezen a fa hídon elöbb kirántottam (volna) a bringát ahogy szárazon is de egybõl kicsúszott alólam. az esés maga nem volt para estem már ezer ekkorát meg nagyobbat is, a gond az volt fõleg hogy pont egy beásott k.nagy kõre érkeztem és a kõ erõsebb volt mint a könyökem :D
ahogy elõbb irtam remélem egy hónap múlva már tudok vmit biciklizni.

Tomi: tnap meg csak gyalog kimentem sébe , lett egy csomó új nyom nem is rosszak, szal ha a lábad engedi nézd majd meg
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#79
protech1

protech1

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás

sopronban?!csak nem voltal vas
arnap abba a moslek idoben!?! hol sikerult?

Feltöltött kép
így
ez meg hogy volt?
utánnadobták a Demot
Finom a Kindertojás, csak a sárgáját nehéz lenyelni!

#80
Gygy

Gygy

    vendég

  • fórumtag
  • 213 hozzászólás
sopronban?!csak nem voltal vas
arnap abba a moslek idoben!?! hol sikerult?
Inkább a protektor korlátozzon a mozgásban, mint a tolószék!