Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#18021
Írta 2006. június 03. - 22:38
#18022
Írta 2006. június 03. - 22:35
Tamtaram ugy nézel ki mint egy rossz buzi
aki meg szerelt mrá valaha nagyüzemileg az tudja milyen a nap végén kezet mosni( legalábbis próbálni)
Nekünk valami homokhoz hasonló állagú szert adtak, azzal lejött. Valami delma vagy dema, nemtudom a nevét.
#18023
Írta 2006. június 03. - 22:35
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#18024
Írta 2006. június 03. - 22:17
de mit vársz, vazze, ez a melód, nem nyakkendõs aktakukac vagy!
edit; minden binyigliboltos ismerõsnek ez a perverziója, h mini nõi kerókon fényképezteti magát, sala, neked nincs ilyen képed?
#18025
Írta 2006. június 03. - 21:39
aki meg szerelt mrá valaha nagyüzemileg az tudja milyen a nap végén kezet mosni( legalábbis próbálni)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#18026
Írta 2006. június 03. - 21:30
bazz mindneki sx trailel fogja nyomni??
nekem már nem is kéne
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#18027
Írta 2006. június 03. - 20:33
es ne legyek kemeny?
gumikesztyû odabassz
rólad, már nemis beszélve..
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#18028
Írta 2006. június 03. - 20:31
#18029
Írta 2006. június 03. - 20:24
Én egy fekete Next LP-re gondolnék. A gumit meg nem a kinézete alapján veszik, hanem azért mert vagy jó vagy nem. De ez most kb. olyan mintha egy Pagani Zondán nem tetszene a felni színe...Sajna fekete RF tányér nincs, nem kapható, s különben is...mit képzelek. (xfactor állásfoglalása volt annó) Sokszor kénytelen túllépni az ember apróbb designhibákon, mert hát a tányér akkor és ott kellett, s gyorsan kellett dönteni. (bár tervbe van véve a hajtókar feketére kezeltetése...)
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#18030
Írta 2006. június 03. - 20:12
Thommey, Dante, gyönyörûek!!
Na berakom én is, bár elmarad az itteni csúcsgépektõl:) elég sok mindent ki még kell majd rajta cserélni, hogy igazán lehessen vele zúzni:) elõször is a hajtókart, aztán telót, stb. Nyár végéig remélem kibirják, még úgyse durvulok annyira.
UMF_1
UMF_2
UMF_3
Link:
http://pix.bikemag.h...hp?photo=192014
http://pix.bikemag.h...hp?photo=192013
http://pix.bikemag.h...hp?photo=192012
Más. Szerintem még tuti gyûjtened kellet volna kicsit. Ha újonnan vetted ezeket az alkatrészeket, a nyakamat rá, hogy a Hardy-4-el sokkal jobban kijöttél volna.
Meg ronda is, de ez magánvélemény.
#18031
Írta 2006. június 03. - 19:01
RAUH-Welt
B E G R I F F
#18032
Írta 2006. június 03. - 16:27
#18033
Írta 2006. június 03. - 16:08
Szerintem üde színfolt a V-fékes NRS-ed, össztelóst szinte mindenki tárcsásra épít.
#18034
Írta 2006. június 03. - 15:12
Sajna fekete RF tányér nincs, nem kapható, s különben is...mit képzelek. (xfactor állásfoglalása volt annó) Sokszor kénytelen túllépni az ember apróbb designhibákon, mert hát a tányér akkor és ott kellett, s gyorsan kellett dönteni. (bár tervbe van véve a hajtókar feketére kezeltetése...)
Gumi meg...randa, de hát látjátok milyen idõ van, ez a "sarazós". (normál esetben ZMax a bejövõs)
xle, jól látom, hogy nagyon hasonló (váz tökugyanaz) géped van? (csak tárcsázol?)
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás
#18035
Írta 2006. június 03. - 14:27
#18036
Írta 2006. június 03. - 14:05
meg az a gumi elég randa szvsz, de amugy :spoko:
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#18037
Írta 2006. június 03. - 13:13
Nagyon király! Egy fekete Deus és egy XTR váltó szerintem jobb lenne.Na, felteszem már az én verdámat is, kicsit már lerobbant, kicsit piszkos, de az enyéééém....és megy, mint az olajozott istennyila.
(kemény 10,8 kg, s 80/95 mm a rugóút)
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#18038
Írta 2006. június 03. - 13:08
nem bûnös, inkább halott gondolat;)igen, és mali boája lesz.
de tényleg szép lesz, meg jó is. nekem lcs setupja jobban tecc.
1.5 fejcsõvel+shermannel is klassz lenne ez a cucc. vagy ez bûnös gondolat?!
hú ez a giant tetszik:)
#18039
Írta 2006. június 03. - 12:55
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás
#18040
Írta 2006. június 02. - 12:34
de tényleg szép lesz, meg jó is. nekem lcs setupja jobban tecc.
1.5 fejcsõvel+shermannel is klassz lenne ez a cucc. vagy ez bûnös gondolat?!

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






