Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#18021
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
ultraderm

on: karcsi megjött már a váz?
Autist Team:)



#18022
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás

Tamtaram ugy nézel ki mint egy rossz buzi :D
aki meg szerelt mrá valaha nagyüzemileg az tudja milyen a nap végén kezet mosni( legalábbis próbálni)


Nekünk valami homokhoz hasonló állagú szert adtak, azzal lejött. Valami delma vagy dema, nemtudom a nevét.

#18023
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás

gumikesztyû odabassz ;)
rólad, már nemis beszélve.. :D

Tamaska 30 év múlva, a biotechnológia korában.
Feltöltött kép

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#18024
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
az is tudja aki csak hobbikertész izé szerelõ ;)
de mit vársz, vazze, ez a melód, nem nyakkendõs aktakukac vagy! :D


edit; minden binyigliboltos ismerõsnek ez a perverziója, h mini nõi kerókon fényképezteti magát, sala, neked nincs ilyen képed? :)

#18025
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
Tamtaram ugy nézel ki mint egy rossz buzi :D
aki meg szerelt mrá valaha nagyüzemileg az tudja milyen a nap végén kezet mosni( legalábbis próbálni)

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#18026
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
vagy valami mégroszabb....


bazz mindneki sx trailel fogja nyomni??
nekem már nem is kéne :D

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#18027
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

es ne legyek kemeny?


gumikesztyû odabassz ;)
rólad, már nemis beszélve.. :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#18028
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás

es ne legyek kemeny?

gumikesztyüben szerelsz?:D
vagy igazából mosogató vagy?:D

#18029
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás

Sajna fekete RF tányér nincs, nem kapható, s különben is...mit képzelek. (xfactor állásfoglalása volt annó) Sokszor kénytelen túllépni az ember apróbb designhibákon, mert hát a tányér akkor és ott kellett, s gyorsan kellett dönteni. (bár tervbe van véve a hajtókar feketére kezeltetése...)

Én egy fekete Next LP-re gondolnék. A gumit meg nem a kinézete alapján veszik, hanem azért mert vagy jó vagy nem. De ez most kb. olyan mintha egy Pagani Zondán nem tetszene a felni színe...

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#18030
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás

Thommey, Dante, gyönyörûek!!

Na berakom én is, bár elmarad az itteni csúcsgépektõl:) elég sok mindent ki még kell majd rajta cserélni, hogy igazán lehessen vele zúzni:) elõször is a hajtókart, aztán telót, stb. Nyár végéig remélem kibirják, még úgyse durvulok annyira.
UMF_1
UMF_2
UMF_3


Link:

http://pix.bikemag.h...hp?photo=192014
http://pix.bikemag.h...hp?photo=192013
http://pix.bikemag.h...hp?photo=192012

Más. Szerintem még tuti gyûjtened kellet volna kicsit. Ha újonnan vetted ezeket az alkatrészeket, a nyakamat rá, hogy a Hardy-4-el sokkal jobban kijöttél volna.

Meg ronda is, de ez magánvélemény.

#18031
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
es ne legyek kemeny?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#18032
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Thommey, Dante, gyönyörûek!!

Na berakom én is, bár elmarad az itteni csúcsgépektõl:) elég sok mindent ki még kell majd rajta cserélni, hogy igazán lehessen vele zúzni:) elõször is a hajtókart, aztán telót, stb. Nyár végéig remélem kibirják, még úgyse durvulok annyira.
UMF_1
UMF_2
UMF_3

#18033
xle

xle

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás
A képen jól látod, Feltöltött kép de már nem használom a vázat - most épp eladó. 2 hónapig nyúztam, rosszat nem tudok róla mondani, végül mégis visszatértem inkább merevre.
Szerintem üde színfolt a V-fékes NRS-ed, össztelóst szinte mindenki tárcsásra épít.
"Nem felejtem soha el, hogy ki volt mindig velem, azt is mindig tudni fogom, ki fordult ellenem."

#18034
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Köszi a szép szavakat!

Sajna fekete RF tányér nincs, nem kapható, s különben is...mit képzelek. (xfactor állásfoglalása volt annó) Sokszor kénytelen túllépni az ember apróbb designhibákon, mert hát a tányér akkor és ott kellett, s gyorsan kellett dönteni. (bár tervbe van véve a hajtókar feketére kezeltetése...)

Gumi meg...randa, de hát látjátok milyen idõ van, ez a "sarazós". (normál esetben ZMax a bejövõs)

xle, jól látom, hogy nagyon hasonló (váz tökugyanaz) géped van? (csak tárcsázol?)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#18035
xle

xle

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás
Dante: jó gép! Feltöltött kép
"Nem felejtem soha el, hogy ki volt mindig velem, azt is mindig tudni fogom, ki fordult ellenem."

#18036
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
fekete raceface lánctányér kellene, nem szürke :)
meg az a gumi elég randa szvsz, de amugy :spoko:

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#18037
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás

Na, felteszem már az én verdámat is, kicsit már lerobbant, kicsit piszkos, de az enyéééém....és megy, mint az olajozott istennyila. ;) (kemény 10,8 kg, s 80/95 mm a rugóút)

Nagyon király! Egy fekete Deus és egy XTR váltó szerintem jobb lenne.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#18038
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás

igen, és mali boája lesz.
de tényleg szép lesz, meg jó is. nekem lcs setupja jobban tecc.
1.5 fejcsõvel+shermannel is klassz lenne ez a cucc. vagy ez bûnös gondolat?!

nem bûnös, inkább halott gondolat;)




hú ez a giant tetszik:)

#18039
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Na, felteszem már az én verdámat is, kicsit már lerobbant, kicsit piszkos, de az enyéééém....és megy, mint az olajozott istennyila. ;) (kemény 10,8 kg, s 80/95 mm a rugóút)

Feltöltött kép
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#18040
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
igen, és mali boája lesz.
de tényleg szép lesz, meg jó is. nekem lcs setupja jobban tecc.
1.5 fejcsõvel+shermannel is klassz lenne ez a cucc. vagy ez bûnös gondolat?!