nyergen sok grammot meg lehetne fogni
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#15061
Írta 2007. május 17. - 09:38
#15062
Írta 2007. május 17. - 09:32
sikerült felrakni az en gépemet is-ez lett
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186581
Ószakaggyámegdeszéééép...
X.
Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!
#15063
Írta 2007. május 17. - 07:27
90 kg+cuccaim,erõs megbízható keret akarok
2.2 fast track spec. gumik
megküzdök a felfelével,hogy lezúzhassak
#15064
Írta 2007. május 17. - 02:47
Szerintem az új 321re gondolt nem régi dh felnire.
Az XM321-re? Jó nehéz kereket lehet belõle építeni, nekem ezek vannak DT 2mm-rel, mit mondjak....felfelé kínszenvedés 2"-es gumi felett.
Nyolcast viszont el lehet felejteni (bár ez jobban függ az építés minõségétõl)
Ha lefelé jobban szeretsz menni, és szimpi, hogy olcsó és mavic, akkor ajánlani tudom.
#15065
Írta 2007. május 17. - 00:47
A sebesség mindent megold.
#15066
Írta 2007. május 17. - 00:37
sajnos keveset mentem vele és a beállításokat próbálom,jelenleg a kereket cserélem mavic 321-re és novatec agyakra
ma sikerült megszereznem az új nyergemet selle arami-remélem beválik
az egyénre szabásig pedig használom az xtc-t http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186581
Nem sok kissé a 321es felni?évek óta üzemel dh gépekben nálunk,pedig tiszta kõ minden...
szép biciglik nagyon
a marzóra kíváncsi leszek,itt is van kettõ,sõt lehet h a boxxer helyett nekem is ez lesz.
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#15067
Írta 2007. május 16. - 22:56
Hát izé, norvég minta rulz...nagyon szép az egész gép...A travis-t szivesen megnyomkodtam volna, kiváncsi vagyok hogy mozog a manitou high end villája...Namindegy lényeg hogy élöben még szebb mint képen.
#15068
Írta 2007. május 16. - 22:28
ma sikerült megszereznem az új nyergemet selle arami-remélem beválik
az egyénre szabásig pedig használom az xtc-t http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186581
#15069
Írta 2007. május 16. - 22:26
#15070
Írta 2007. május 16. - 21:58
offoff
most jott hozzank egy uj anthem, abban mar az RP23-as van, es azt is majdnem teljesen lehet zarni.
en utoljara egy trance-ben probaltam az RP3-at, abban nem pogozott. mondjuk abban a rendszer is masabb mint a kona
ha ki tudnék próbálni egy rp 23-at és tényleg keményebb a lokja akkor kicserélném, de 80 róka
on
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#15071
Írta 2007. május 16. - 21:06
megvan.....másik bringán van.....Neked szerintem rövid, mert kb 10 centi az egész....Hm, szombati okosság még elvileg nekem is belefér
.
Tigrincs, szólj ha meglesz ez a szarvad, meglesném. Amúgy korrekt a géped!
(RP3nál jobb az MC3.1? Okítsatok!:prosze: Kérdést már meg is válaszolták; nem szóltam.)
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#15072
Írta 2007. május 16. - 21:05
A sebesség mindent megold.
#15073
Írta 2007. május 16. - 20:59
Laca,szép belépõ volt,granulálok
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#15074
Írta 2007. május 16. - 20:58
így már értem
csak elsõre nagyon ergognómikus volt
ON;
belepróbáltam a SIDet a gépbe
számítások bejöttek
érzékenyebb, pogósabb
kis morfondírozás után arra jutottam, h holnap szerelem is ki
#15075
Írta 2007. május 16. - 20:57
Etetni sem lehet egyszerû.
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#15076
Írta 2007. május 16. - 20:54
Inkább etetnélek...mert a fox tag reménytelenûl pogozik, ez meg majdnem lokolható, pont olyanra amilyenre szeretem......bár elsõre valóban nem mozog úgy mint a fox....
még egy ilyen vázon gondolkodom
http://www.konaworld...7_DAWGPRIMO.jpg
úgy néz ki jó 200 grammal könyebb mint az enyém, de a kikapu csöveibõl csinálják az elsõ 3 szöget.., és ettõl aggódom
Téged bringával és alkatrésszel ellátni... hejjj....költséges dolog:D
#15077
Írta 2007. május 16. - 20:54
#15078
Írta 2007. május 16. - 20:51
most jott hozzank egy uj anthem, abban mar az RP23-as van, es azt is majdnem teljesen lehet zarni.
en utoljara egy trance-ben probaltam az RP3-at, abban nem pogozott. mondjuk abban a rendszer is masabb mint a kona
RAUH-Welt
B E G R I F F
#15079
Írta 2007. május 16. - 20:50
Tigrincs, szólj ha meglesz ez a szarvad, meglesném
(RP3nál jobb az MC3.1? Okítsatok!
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
#15080
Írta 2007. május 16. - 20:45
mert a fox tag reménytelenûl pogozik, ez meg majdnem lokolható, pont olyanra amilyenre szeretem......bár elsõre valóban nem mozog úgy mint a fox....csini a dawg
a cube is
hasznaljatok oket sokat am!
de miert kellett a foxi tag helyett masikat venni? :wtf: a villacseret meg ertem is...
még egy ilyen vázon gondolkodom
http://www.konaworld...7_DAWGPRIMO.jpg
úgy néz ki jó 200 grammal könyebb mint az enyém, de a kikapu csöveibõl csinálják az elsõ 3 szöget.., és ettõl aggódom
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






