Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#15101
Írta 2007. május 15. - 22:28
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
#15102
Írta 2007. május 15. - 22:11
#15103
Írta 2007. május 15. - 22:01
Mire használod a polarxet?
dombokon biciklizek felfele és lefele, felfele amíg bírom lefele ami a csövön kifér:)
#15104
Írta 2007. május 15. - 21:28
lesz még jobb is csak ültetnem kell még néhány euro termõ fát:)
en dobnek meg ra egy lancfeszitot, es akkor dirt vagy street.
Persze nyerget lejjebb
"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"
#15106
Írta 2007. május 15. - 21:26
#15107
Írta 2007. május 15. - 21:15
Nagyon komoly lett a gep! Gratula!!!:clap:
lesz még jobb is csak ültetnem kell még néhány euro termõ fát:)
#15108
Írta 2007. május 15. - 21:09
#15109
Írta 2007. május 15. - 21:04
#15110
Írta 2007. május 15. - 20:36
elsoagy nem er meg nekem ennyit.
azon amugysincs annyi terheles.
"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"
#15111
Írta 2007. május 15. - 20:32
#15112
Írta 2007. május 15. - 20:31
Netes bolt ha megoldhato :S
bocsi, hogy ide irtam. csak a polarX rol jutott eszembe
"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"
#15113
Írta 2007. május 15. - 19:53
1. kép
2. kép
3. kép
4. kép
5. kép
váz: Magellan polarx ( 2005 S )
teló: marzocchi z1 sport 2006
hajtókar: race face evolve xc x-type
fékek: hope mono mini ( 2005 ) 180/160
agyak: hope pro II
felnik: mavic xm 321
küllõk: dt black, dt alu küllõ anyákkal
gyorszár: hope
nyeregcsõbilincs: hope
váltókarok: shimano lx
hátsó váltó: shimano xt gs
elsõ váltó: sram x-gen
pedál: bike+ iparis
nyereg: wtb rocket v
nyeregcsõ: bike+
fogaskoszorú shimano xt
lánc: shimano xt
gumi elöl: syncros Hardcore FLT 2,3
gumi hátul: panaracer cinder 2,25
stucni: truvativ hussefelt
kormány: truvativ hussefelt
markolat: wtb
hope head doctor
#15114
Írta 2007. május 15. - 19:43
#15115
Írta 2007. május 15. - 19:18
szoknya meg felszalad a menetszéltöl és kivillan neki töke...
#15116
Írta 2007. május 15. - 19:15
Van hozzá szoknya és bõrduda is?
Szép gép, nem értek hozzá, egyszer azért meglesem.
igérték h kapok "eminens kardigánt"...
meg zokni alap
#15117
Írta 2007. május 15. - 19:15
Csattogni asszem ez sem csattog? nyomtá nem látom/nem hallom; de jó hogy alapból rajta van.
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám
#15118
Írta 2007. május 15. - 19:13
az enyém váltó alapból nem csattog,pedig hosszú kanalas.... olyan fajtaJó
'Rövid' kanalast vagy hosszút? A 'rövid' csak 32es nagyfoggal megy el... Tetszik hogy ehhez alapból adják a gumit hogy ne csattogjon a villán.
ja igen szeretek keresztbe váltani...
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#15119
Írta 2007. május 15. - 19:08
#15120
Írta 2007. május 15. - 19:06
Van hozzá szoknya és bõrduda is?no akkor énis had...
http://dolog.uw.hu/demo7-02.jpg
http://dolog.uw.hu/demo7-03.jpg
http://dolog.uw.hu/demo7-04.jpg
http://dolog.uw.hu/demo7-06.jpg
http://dolog.uw.hu/demo7-07.jpg
Szép gép, nem értek hozzá, egyszer azért meglesem.
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






