Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13781
Írta 2007. augusztus 08. - 14:12
#13782
Írta 2007. augusztus 08. - 14:04
Ejj deszép váz!! A formája, a szine, minden!
Súlya mennyi?
Kész bicó mikor lesz belõle?
köszi!
4,45 kg a váz taggal
kész bringa,elvileg télre várhato,de lehet csak tavasszal!
ha csak nem küld nekem valaki pénzt!
#13783
Írta 2007. augusztus 08. - 13:58
Jah,igazságod van.ki mint veti álmát,ugy alussza álmát!
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#13784
Írta 2007. augusztus 08. - 13:52
Súlya mennyi?
Kész bicó mikor lesz belõle?
Két hét, és én is mutatok vmi újat..
#13785
Írta 2007. augusztus 08. - 13:44
#13786
Írta 2007. augusztus 08. - 13:41
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#13787
Írta 2007. augusztus 08. - 13:40
mint az ovodás gyerek mikor megkapja a karácsonyi ajándékát!
#13788
Írta 2007. augusztus 08. - 13:34
Tennap reggel felkeltett a futár,ezt hozta::cool2:
bocs a képek minöségéért!
az uj donor:
bergamont big air team váz
RS pearl 3.3 tag
1,5" fejcsö
150*12 es tengely
állithato tengelytáv!
Végre volt egy kellemes ébredésed ügyi?
#13789
Írta 2007. augusztus 08. - 13:32
Tennap reggel felkeltett a futár,ezt hozta::cool2:
bocs a képek minöségéért!
Nemrossz, sõt nagyon szép váz! Amugy ez FR vagy milyen váz akar lenni? Nemtudom...
#13790
Írta 2007. augusztus 08. - 13:30
bocs a képek minöségéért!
az uj donor:
bergamont big air team váz
RS pearl 3.3 tag
1,5" fejcsö
150*12 es tengely
állithato tengelytáv!
#13791
Írta 2007. augusztus 08. - 13:29
#13792
Írta 2007. augusztus 08. - 12:02
#13793
Írta 2007. augusztus 08. - 10:54
Köszönöm.A tied se kutya.
Nem tuningolod meg stinky lengõkarral meg 215-ös rugóstaggal? Olcsóbb mint lecserélni.Vagy az új stinkyre fened a fogad.
Mivel idén nem tok már ennyit költeni inkább jövõre gyüjtök még és akkor vázcsere:) Azis lehet majd h bighit3 lesz majd meglássuk jövõre az árlistát:)
#13794
Írta 2007. augusztus 08. - 10:45
#13795
Írta 2007. augusztus 08. - 10:43
Coilert mindig öröm látni fõleg ha ilyen szép:)
Köszönöm.A tied se kutya.
#13796
Írta 2007. augusztus 08. - 10:14
#13797
Írta 2007. augusztus 08. - 09:53
Hosszabb monoblokk nem oldaná meg hogy feltudd tenni a belsõ RR-et??
on
integráltnál ?
#13798
Írta 2007. augusztus 08. - 08:36
imént megmértem a Kelly's-emet, 11,7 kiló. nem is olyan rossz egy trekkingbringától
#13799
Írta 2007. augusztus 08. - 00:54
Nekem is ez volt a gondom... Amugy nyugi az én Point Racing terelõm is r*hadt hangos... az a király
off
és pls mértnem vagy fent msn-en??!
on
#13800
Írta 2007. augusztus 08. - 00:51
így van.De a terelõ miatt kicsit csalódtam a konában.
Mert ugye elvileg két vékonyabb rockring van egy belül és egy kívül,de mikor szereltük fel derült ki,hogy a belsõ nem fér el.Sajna pont beleér a láncvillába,így azt le kellett venni.és a görgõje is érdekes,mert nem gumi hanem két fix mûanyag korong közte meg egy "váltó görgõ" ami elég hangosan forog. Valószínû,hogy a tábor után lecserélem másfajtára,vagy visszarakom az elsõváltót.
Ja és még egy 40-es E13 lánctányér ment rá.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





