arra nem érdemes leváltanod a denebet...
de ne hallgass rám, én kona-ellenes vagyok;) divatból:)
De még a háttérbe van egy új BigHit 3-as is...
arra nem érdemes leváltanod a denebet...
de ne hallgass rám, én kona-ellenes vagyok;) divatból:)
Def jam: biztos jót tenne a vázadnak egy roco, de azt azért tudnod kell, hogy a deneb alapvetõen egy nem túl jól mozgó váz. a roco árán inkább egy új vázba fektetnék.
Def ebbõl jól nem jössz ki... "Nyugi, nem a fiúkra vagyok ráállva!
Hanem a Roco-ra a bringámba" szal ma már ezt a témát hagyjuk...:D
mert nem a fiukat szereti.....ROCO a rugóstag Rocco /Sifredi/ meg egy nagyfarkú pornósztár....de ha meg tudod fizetni sztem megkaphatod Õt is
ha ilyen vágyaid vannak....
mert nem a fiukat szereti.....ROCO a rugóstag Rocco /Sifredi/ meg egy nagyfarkú pornósztár....de ha meg tudod fizetni sztem megkaphatod Õt isÉs ha szabad kérdeznem, miért?
http://www.marzocchi...&LN=UK&Sito=mtb
egy pornó"sztár" ne álljon a bringámba. én úgy vagyok vele... (rocco)
http://www.marzocchi...&LN=UK&Sito=mtbÉs ha szabad kérdeznem, miért?
háát ha arra vágysz, én speciel NEM...off
Szerintetek egy Rocco jo lenne/állna a Denebbe?
on
Én csak kipróbáltam a DHX-et így ahoz annyira nem tudom hasonlítani.Elõtte swinger 4 way volt benne meg x-fusion na azokhoz képest másvilág(MENYORSZÁG) Nekem nagyon bejött. Amúgy 200/50 mm-es.
Cs
Látom rocco van benne, mennyire jó az? Jobb mint a DHX-ek? Mik a tapasztalataid?
ROCCO meg egy pornstar!!!
jocek: szép váz!
az ára baráti volt?
bár nem tudom, hogy mennyit mozog, de elsõre könyebb fr váznak néz ki (pearl), aztán a súlya meg a tengelyrögzítés kicsit másra enged következtetni...
egy 1,5es travissel vagy 66al szépen mutatna!
khhhm Roco... Rocco kicsit más mûfaj...