Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#13741
Gi-Gi

Gi-Gi

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás

szép,:) de azért egy setup-ot írhattál volna... telómennyire van állítva?

Most 130 de nemsokára viszem vissza hogy átállítsák a rugóutat.

Akko leírom xt váltó, váltókar, hajtómû
a teló RS Revelation de 426-os, wtb laser disc komplett kerekek vannak rajta schwalbe jimmy sport 2.1 gumival
hayes hfx 9 hidrós fék
és a végén az x-mission pro kiegészítõk

#13742
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

Sziasztok!!!
Most készült el a bringám sztem nagyon jó lett.


Posted Image


Posted Image


Hali,szerintem atom király lett!:cool2:
Király márka,eltalált szin,szuper cuccok!:ok:
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#13743
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
szép,:) de azért egy setup-ot írhattál volna... telómennyire van állítva?

#13744
Gi-Gi

Gi-Gi

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Sziasztok!!!
Most készült el a bringám sztem nagyon jó lett.


Posted Image


Posted Image

#13745
P.rider

P.rider

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás

Sziasztok!
2 napja vettem meg az elsõ komolyabb montimat egy Cube AIM személyében :) Õ lenne az:
>>1<<
>>2<<
>>3<<

tényleg atomjól néz ki:)
elfogadnék egy ilyet...
ha majd egyszer villát cserélsz akkor szerintem csakis valami full feketét vegyél;) meg ha valamilyen más alkatrészt lecserélsz majd akkor az is fekete legyen szerintem...



#13746
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

megnéztem, csinos darab. meg nem mondtam volna mennyi idõs. látszik hogy gondos gazdája van :)


Ami azt illeti valóban szeretek rá vigyázni,meg valahol szerencsém is volt hogy a kollegám is vigyázott rá.De ha õ nem adja el akkoris valami márkás darabot vettem volna pld:mint a tiéd,vagy GT,Specialized,Kona,KTM,és még sorolhatnám.
Remélem a tiéd is sokáig kitart majd.:cool2:
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#13747
Bögre

Bögre

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás

Gondolom ez nem akciós ár?Bár a fotó nem mindig adja vissza rendesen a valóságot,de ennek a bicónak nagyon eltalálták a szinét 1 szóval gyönyörû!
Egyébként az én bicóm is fent van ebben a topic-ban,ha érdekelne akkor nézd meg itt az 5.oldalon,2007.08.04-es dátumnál.
Monjuk én már használtan(4 évesen és 5000km-rel) vettem a killegámtól ebben az álapotban 75.000 Ft-ért.

megnéztem, csinos darab. meg nem mondtam volna mennyi idõs. látszik hogy gondos gazdája van :)

#13748
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

alábecsülni? ugyan, 108e magyar valuta volt :)


Gondolom ez nem akciós ár?Bár a fotó nem mindig adja vissza rendesen a valóságot,de ennek a bicónak nagyon eltalálták a szinét 1 szóval gyönyörû!
Egyébként az én bicóm is fent van ebben a topic-ban,ha érdekelne akkor nézd meg itt az 5.oldalon,2007.08.04-es dátumnál.
Monjuk én már használtan(4 évesen és 5000km-rel) vettem a killegámtól ebben az álapotban 75.000 Ft-ért.
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#13749
Bögre

Bögre

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
alábecsülni? ugyan, 108e magyar valuta volt :)

#13750
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

Sziasztok!
2 napja vettem meg az elsõ komolyabb montimat egy Cube AIM személyében :) Õ lenne az:
>>1<<
>>2<<
>>3<<


Hali nagyon királyul néz ki gratula hozzá!:ok: !:cool2:
Mennyiért volt?Én 170e körül gondolom delehet hogy alábecsültem volna?
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#13751
Bögre

Bögre

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Sziasztok!
2 napja vettem meg az elsõ komolyabb montimat egy Cube AIM személyében :) Õ lenne az:
>>1<<
>>2<<
>>3<<

#13752
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

Ma láttam a tv-ben néhány érdekes bringát. A videót feltöltöttem a www.yv.hu -ra.
A videót IDE kattintva megtalálod.


Aha azt énis láttam.Szerintem nagyon jól nézetki mindegyik,pld az a 3 kerekü aminek hátul volt 1 pót kereke,de nekem az indiáné tetszet a legjobban.
Az már inkább olyan igazi retró bike-os volt szerintem.:cool2:
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#13753
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás

Jah és ez Snoop Dogg Limitált LowRider Bike-ja.... ;)


huh, ez kifejezetten ortopéd
A Paripa (Magellan Serpens): Blau - http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3077

#13754
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

Ma láttam a tv-ben néhány érdekes bringát. A videót feltöltöttem a www.yv.hu -ra.
A videót IDE kattintva megtalálod.


Durrva... :)

off:
Snoop Dogg-ék is így küldik Long Beach-ben... :D

Jah és ez Snoop Dogg Limitált LowRider Bike-ja.... ;)

Feltöltött kép
on

#13755
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Ma láttam a tv-ben néhány érdekes bringát. A videót feltöltöttem a www.yv.hu -ra.
A videót IDE kattintva megtalálod.

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#13756
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
ja,jol mozog,gond eddig nem volt vele!pöpec kis villa!



#13757
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

aha


és milyen? jól mozog? argyle, vagy DJ-hez képest?!

#13758
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
aha



#13759
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
Jocek az NS-be az milyen teló? GoldLabel?

#13760
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

Jocek: grat a vázhoz! régóta csípem ezt a márkát. de a tagot nem akarod lecserélni? dh-fr használathoz nem éppen a legszerencsésebb a pearl. roco-t neki, és mosolyogni fogsz;)


Majd meglátom hogy hogyan válikbe!
amig össze áll a gép,az még legalább 3 hónap!
ha vennék is netán eccer valami más tagot bele,az vagy levegös Dhx lenne,vagy levegös Roco!
igy is örülök hogy meglett,meghogy nincs egy darab sem az enyémen kivül az országban elvileg!
meg nem sokan ismerik!!!