Most 130 de nemsokára viszem vissza hogy átállítsák a rugóutat.szép,
de azért egy setup-ot írhattál volna... telómennyire van állítva?
Akko leírom xt váltó, váltókar, hajtómû
a teló RS Revelation de 426-os, wtb laser disc komplett kerekek vannak rajta schwalbe jimmy sport 2.1 gumival
hayes hfx 9 hidrós fék
és a végén az x-mission pro kiegészítõk

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére








