nem is tudtam h van ilyen...
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13221
Írta 2007. október 16. - 19:58
#13222
Írta 2007. október 16. - 19:56
#13223
Írta 2007. október 16. - 19:32
#13224
Írta 2007. október 16. - 19:12
és mégjobb, ha nincs is rajta! ...
ez természetes! de ha már rajta van akkor jobb eldugni
mellesleg fent nem is kap sztem annyi sarat....
#13225
Írta 2007. október 16. - 19:03
az author is szép csak hátra is cleansweep tárcsa kéne meg sztem jobban néz ki a hátsó villogo ha fel huzva a nyereg alá...
és mégjobb, ha nincs is rajta!
elég sok pezetának van még hely rajt, a telót és a váltást szeretném jövõre jobbra cserélni.. amúgy köszi
#13226
Írta 2007. október 16. - 18:59
az author is szép csak hátra is cleansweep tárcsa kéne meg sztem jobban néz ki a hátsó villogo ha fel huzva a nyereg alá...
#13227
Írta 2007. október 16. - 18:53
#13228
Írta 2007. október 16. - 18:52
#13229
Írta 2007. október 16. - 18:46
esõben jól jön az az értelmetlen sárvédõszép kis bicó, csak ez az értelmetlen sárvédõ...
meg nem hagynám kint sehol
csak azt nem tudom miért nem polir a nyeregcsõ.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#13230
Írta 2007. október 16. - 17:38
#13231
Írta 2007. október 16. - 16:32
#13232
Írta 2007. október 16. - 16:11
az SKS-nek is van ilyen rendszeru vedoje, nekem az OCR-en majd olyan lesz ha bekoszont a monszun. amugy szep. Nem tul nehez?
Nem, mivel maga a mûanyag rész nem az, mivel mûanyag, csak a pálcák azok, dehát legalább stabil. Meg hát nem is annyira gagyi minõség.
SKS-nek van olyan amit ilyen gumibizgentyûkkel lehet felrakni, na az könnyû, de nem elég stabil. Meg nem véd ilyen hosszan.
#13233
Írta 2007. október 16. - 16:00
![]()
Mit keres egy Konán Specialized markolat?
A Kona markolat már nem is jó?
Hát én probáltam kona markolatot (2005 coiler-en) és az tényleg szar volt...csavarodott össze vissza és baromira kényelmetlen volt a tenyeremnek..
#13234
Írta 2007. október 16. - 15:33
Ádám
zsír lett a gép
Köszi! És EZER KÖSZI a segítségért!
![]()
Mit keres egy Konán Specialized markolat?
A Kona markolat már nem is jó?
Sõt a túrázós nyergem is speci meg a kesztyûm és a cipellõm!
De nem semmi,h milyen szemfüles vagy!
#13235
Írta 2007. október 16. - 11:45
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#13236
Írta 2007. október 16. - 11:44
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#13237
Írta 2007. október 16. - 11:41
#13238
Írta 2007. október 16. - 11:36
#13239
Írta 2007. október 16. - 11:15

specialized langster "seattle" 2008
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#13240
Írta 2007. október 16. - 09:52
nekem is specko kulacstartóm és cipõm van. tökre szeretem mindkettõt.
![]()
Mit keres egy Konán Specialized markolat?
A Kona markolat már nem is jó?
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







