Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13261
Írta 2007. október 14. - 21:26
Kihalófélben lévõ faj vagyok, ugyanis az egész világon egy van belõlem.
#13262
Írta 2007. október 14. - 21:20
#13263
Írta 2007. október 14. - 21:09

Kihalófélben lévõ faj vagyok, ugyanis az egész világon egy van belõlem.
#13264
Írta 2007. október 14. - 19:56
így ránézésre nemlátom, de mi lett új benne?
am trükkös a megtámasztás:D
ööö a markolat
#13265
Írta 2007. október 14. - 19:33
Kriszta azért jobb volt.
De azért ez is klassz.
:clap:
Bigámista vagyok, Õ is megvan.
#13266
Írta 2007. október 14. - 19:32
csináltam egy képet, talán itt a helye..
így ránézésre nemlátom, de mi lett új benne?
am trükkös a megtámasztás:D
#13267
Írta 2007. október 14. - 19:22
De azért ez is klassz.
:clap:
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#13268
Írta 2007. október 14. - 19:15
#13269
Írta 2007. október 13. - 16:34
#13270
Írta 2007. október 11. - 22:12
forest:
grat, szép gép de a fotók lehetnének jobbak is:S
mire használod a gépet, inkább allmountain kevesebb zúzással vagy zúzósabb freeride-downhill?
csak mert utóbbihoz sztem kevés hátra a singletrack.
Lesznek jobb fotók,csak most ezzel tudok szolgálni.
Köszi.Szeretek DH-zni meg zúzni de nem túl nagy ugrásokkal mert kissé félõs vok az utsó komolyabb esésem óta.
Amúgy itthon meg a kék keresztet nyomom,h van rá lehetõségem.Azon kívül meg nagy ritkán maraton meg eltekergek a városban pávázgatva.
Egyenlõre elégnek bizonyult. Az elsõt sikerült kicsit felütnöm de nem vészesen.
A 65kg-nak meg elég ez egy darabig.De szerintem utána is ennél maradok ha megnyekken.Olcsó és jó.Amúgy erõs kis kerék ez novatech vastaggyorszáras agy meg 45Ft-os DT küllõk.
#13271
Írta 2007. október 11. - 21:59
azon ne aggódj, ugyanez a geo volt mikor 130-as teló volt ugyaneben a vázban gyárilag ...Olvasd el újra.
Magam is ezt írtam.Jelenleg úgy vagyon,hogy 185 elöl és 160 hátul,de a hátsót sikerült megsütnöm és most cincog,visít meg nem az igazi ezért gondolkodom rajta h a 185-öst hátra rakom elõre meg veszek egy 203-ast,de még nem biztos.Elég kevés a hely a fékkonzol meg a tárcsa között.
Meg elõre elég volt a 185. Lehet h hátra is 185 megy még nem dõlt el,de hátha megygyõz vki vmelyik megoldásról.
Amúgy köszi. Remélem nem bahtam el a geometriát azzal h 170-mm-t mozgó villát raktam bele. Jó tudom h kicsit ront rajta mert 150-hez van tervezve de majd kiderül.Ha nagyon gáz akkor még mindig tudok visszább venni elvileg.
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#13272
Írta 2007. október 11. - 21:48
hárta nem kell 203as tárcsa.185-nél kisebb csak!differenciált tárcsaátmérõ
amúgy nem rossz egy dög:)
Olvasd el újra.
Meg elõre elég volt a 185. Lehet h hátra is 185 megy még nem dõlt el,de hátha megygyõz vki vmelyik megoldásról.
Amúgy köszi. Remélem nem bahtam el a geometriát azzal h 170-mm-t mozgó villát raktam bele. Jó tudom h kicsit ront rajta mert 150-hez van tervezve de majd kiderül.Ha nagyon gáz akkor még mindig tudok visszább venni elvileg.
#13273
Írta 2007. október 11. - 21:44
grat, szép gép de a fotók lehetnének jobbak is:S
mire használod a gépet, inkább allmountain kevesebb zúzással vagy zúzósabb freeride-downhill?
csak mert utóbbihoz sztem kevés hátra a singletrack.
#13274
Írta 2007. október 11. - 21:38
hárta nem kell 203as tárcsa.185-nél kisebb csak!differenciált tárcsaátmérõ
amúgy nem rossz egy dög:)
külföldre, hosszú pályákra nem árt...kevésbé melegszik fel.
#13275
Írta 2007. október 11. - 21:35
#13276
Írta 2007. október 11. - 21:32
amúgy nem rossz egy dög:)
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#13277
Írta 2007. október 11. - 21:24
A változások: Új 2006-os 66SL villa 2750g és rövidkanál a hátsóváltóhoz.
Ami hiányzik az az elsõ fék adaptere,de ha már lúd legyen kövér,így a 185-ös tárcsa megy hátra elõre meg jön egy 203-as, vagy marad csak egy 185-ös adapter jön.
OFF: Ha vkit érdekel ez a villa meg eladó!
#13278
Írta 2007. október 11. - 21:16
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#13279
Írta 2007. október 11. - 21:08
Vélemények, észrevételek?
itt a két kép, nem kell keresgélni:
http://gportal.hu/po.../1177268336.jpg
http://gportal.hu/po.../1177268671.jpg
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#13280
Írta 2007. október 11. - 20:43
Sajnos a teleszkópról pattogzik le a festék, de sebaj... majd lefestem...
www.maratoncross.gportal.hu, azon belül: Képek(a bal oldalon), azon belül: A Bringám, és ott van a teljes alkatrészlista, és a lap alján pedig a képek találhatók... egyébként az oldal folyamatosan frissül új tesztekkel, stb.- vel...
Vélemények, észrevételek?
Üdv,
Ui.: egy idõ után majd tuti, hogy a fékek, fékkarok, és az elsõ váltó cserélve lesz... és: majd valószínû, hogy a '01- es Magellan Crux váz helyére, majd jön egy 18"- os Cinelli Full-Karbon, merev váz...

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






