Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#12441
Írta 2008. január 03. - 16:42
Mer' egy állat vagyok !
Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.
#12442
Írta 2008. január 03. - 15:50
Pedro, mi nem ismerjük egymást? Bátyám munkatársa voltál a Fibernetnél.
Ha nem akkor bocsi.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#12443
Írta 2008. január 03. - 15:49
feltöltöd valahova a képedet netre, majd az Url-t:
(IMG)www.anyamkinja.hu/segitseg.jpg(/IMG)
a Kerek zárójelek helyére szögleteseket kell írni !
vagy, ha az Message Editor Interface-d Standard-re van állítva, akkor találsz egy ilyen ikont:, erre katt és oda írd be url.
De ezt a közvetlen beszúrást, ne használjátok akkor, ha a kép mérete nagyobb mint 800*600
és hogy keresõbarát legyen a magyarázás:
hogyan képet beszúrni hogy kell mit beszúrás kép
...
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#12444
Írta 2008. január 03. - 15:35
jobb egérgomb: kép címének másolása (a vágólapra)
Itt meg "Gyors válasz" majd "Bõvített szövegszerkesztõ"
"kép beillesztése" (a hegyet ábrázoló kis ikon) majd 'ctrl V'
Oszt jónapot.
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#12445
Írta 2008. január 03. - 15:24
A segítségeteket kérném: szeretnék
néhány képet megosztani Veletek szeretett
gépemrõl, de vhogy nem tudom a képtárból
a fotókat beilleszteni a válaszba.
Szóval kicsit bénázok.
Elõre is kössz!
pdr
#12446
Írta 2008. január 03. - 02:37
Szerintem nem az a lényeg, hogy milyen bringa van alattad, hanem hogy hogy tekersz. Én is 15 éves vagyok, és másfél éve vettünk egy régebbi Mali Team-t (6 sebességes, középváltós) egy cipõvel 35e-ért, és mégis tudtam vele országos diákolimpiát nyerni. Van egy komolyabb montim is, aminek a 90%-át használtan vettem, és így kb. 3x olcsóbban jöttem ki vele anyagilag, mintha újonnan vettem volna meg mindent. Szerintem ezen is el lehetne gondolkodni, de Te döntesz.
(bocs, hogy ide írtam de a másik topikban már egy fél hónapja nincs új hozzászólás, és lehet, hogy itt gyorsabban észreveszik)
#12447
Írta 2008. január 03. - 02:18
RAUH-Welt
B E G R I F F
#12448
Írta 2008. január 03. - 01:44
#12449
Írta 2008. január 02. - 21:35
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#12450
Írta 2008. január 02. - 21:19
meg a nyerget hátrébb kéne 1 kicsit tolni mert igy egészségtelenül néz ki
ha meg igy kényelmes akkor is hátrább kéne tolni csak rövidebb stucni kéne
#12451
Írta 2008. január 02. - 20:14
Jobban néz ki, mint néhány egy-két százezres csoda.
A sebesség mindent megold.
#12452
Írta 2008. január 02. - 20:07
Na, mivel eleg silanyak lettek a kepek a bringarol kivittem kicsit csuszkalni, meg le is fenykepeztem.
P.S. az egyik szarv lejebb all mint a masik, (azota mar orvosoltam).
Udvozlet
Tsipet
Akutyamindenit, de szép! Milyen váz, milyen csõszett?
#12453
Írta 2008. január 02. - 20:04
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#12454
Írta 2008. január 02. - 19:40
#12455
Írta 2008. január 02. - 19:36
csak az a kopott mûanyag biszbasz...sztem nem köll.
úgyis belövi az ember a váltót
#12456
Írta 2008. január 02. - 19:27
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#12457
Írta 2008. január 02. - 19:23


P.S. az egyik szarv lejebb all mint a masik, (azota mar orvosoltam).
Udvozlet
Tsipet
#12458
Írta 2008. január 01. - 20:50
#12459
Írta 2008. január 01. - 20:27
Mit gondoltok kb. mennyiert lehetne eladni?
Szerintem nagyon többért nem lehetne eladni, mint amennyit ráköltöttél, bár nem is értem, hogyha négy hónapig azon szenvedtél, hogy rendbehozd, akkor miért akarod eladni? (A négy hónap alatt beletett munka díját meg végképp nem kapnád vissza, az a munka csak akkor érte meg, ha te használod.)
A másik apró megjegyzésem az lenne, hogy nagyon homályosak a képek, én ha feltennék képet a bringámról, biztos megpróbálnék azért valami normális képet csinálni róla.
Végül pedig a vélemény, saját használatra tök jó kis bringa lehet ez, ne az anyagi értékén gondolkozz, inkább használd, és akkor megérte rendbehozni.
#12460
Írta 2008. január 01. - 20:22
Csak kivancsi voltam. Ha a belefektetett munka mennyiseget is nezzuk akkor megfizethetetlen lenne.
Az elso valto meg egy 1993-as sachs Az elozo bringarol jott le. Ami a legjobb: Made in France
Tsipet

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







