Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#11781
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
:D
Taposó kell rá, mert nem mindig használom az SPD-t.
Kövezketõ a váltókarok lesz, meg ugye egy fékkar. Rühellem ezt a hülye fékváltókart...

Jah, és elsõ fék, attól hogy nem BB5, még nagyon ottvan. Bárhol, bármikor egy ujjal megállít. Nagyon szupi!

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#11782
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
na maggi azért ezt pont te mondod? :P (régen nekünk is ilyen volt. aztán alakulgatott)

fékeket tényleg cserélni kell egyébként meg rendben van.

#11783
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
azt a tyúkszaros úristenit, hát ez olyan mint a banános-májkrémes turmix

#11784
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
baromfi udvari idill odabasz :)
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#11785
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
De a szárnyas jószágok, bazz, ez totál kész! Lehet a bringa lassan épül, de a srác egyénisége már azért elég kiforrot. Ez most nem basztatás, kajak tetszik ez a csirkéttenyésztésselkapcsolatosgondjaimatisittkérdezemmeg-style...nekem bejön. :D

#11786
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás

Mert mi a fura benne? :)

az a fura hogy vannak rajta rohadt jó felsõkategóriás cuccok, és van rajt egy rakat lecsóbavaló cucc mellette:)
de nyugi nálam is ez van
én személy szerint hajtómûvet és a féket cserélném le következõnek
szép lesz ha kész lesz:)

az spd-n a taposó feltétlenül kell?

tetszik ez a speed king lehet veszek én is

#11787
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

Mert mi a fura benne? :)
Mindjárt írom az álomgép topikba mi lesz belõle. :)


vegyes vágott!
de mint irtam alakul!:)



#11788
FRIZ 22

FRIZ 22

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
A kakas a színvilágot harmonikusan átvezeti a bicóba, így nyugtatva a szemet.:)

Nálam is Mongoose szuperál, mát 15 éve.

#11789
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Mert mi a fura benne? :)
Mindjárt írom az álomgép topikba mi lesz belõle. :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#11790
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Hûha
ezt nehéz jellemezni
mintha a lecsót feldobnád némi camembert sajttal, aztán száraz kenyérrel tálalnád :)

#11791
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
Köszi szépen VV!:bananadan


CJ:
fura agy bringa,de alakul!
hajráá:)



#11792
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Vagy küldjél egy 40-es monitort, vagy rakj be kisebb képet. ;)

#11793
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Változtatás:
Acor kormány helyére PRO PLT.
Bike Positive stucni helyére PRO PLT 100mm hosszú és 10 fokos.
Sram 3.0 hátsó váltó helyére XT Shadow.
Shimano C050 elsõ váltó helyére XT felsõbilincses.
Bike Positive markolat helyett Ritchey TGV.
Acor nyereg helyezz Fi'z:k Nisene Sport.
Sram 3.0 marokváltó és Avid SD-7 fékkar helyett valami ócska Shimano fékváltókar...
Hátsó fék bowdenházán rövidítettem.

Ami hamarosan változtatás lesz rajta:
Villanyakból vágok, csúnya alátéteket leszedem, és valami titánszínû kupakot keresek a fekete helyett.
Veszek 2 lánctányércsavart, mostmár tényleg. :D
Egy új, tiszta, láncvillavédõ.
És jövõ héten lehet veszek fékkart, és felteszem bal oldala, és megkeresem a balos Sram SX-4 váltókart. Legalább ott ne legyen fvk...
További képek:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#11794
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
jaaa tééééleg :P

mostmár vagom, csak a kék szimmeringes duke van abba is és megtéveszett

#11795
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
Andris: McGywer tud valami 16g/pár habmarkolatot ezresé', megnézem azt tudok e szerezni..ha nem, akkor kék bandázs lesz. bár szvsz az biztos, hogy a bandázs nem csúszik le és nem forog el (hányat estem már saras-vizes maratonokon meg túrákon, mert a kezemben maradt a markolat:D). de van olyan tartós, meg mennyire bírja mondjuk a sarat/vizet?

váz: nyár végére a melókból talán lesz annyi (mennyi is?:D), hogy vegyek valami rendes vázat. (te mit vennél?priviben is jó)

VV:
hagytuk így, szépen mozog így is. tehát a szivacs helyére megy az a cucc, megjegyeztem. :)

Csuporka:
drótós smartsam volt még versenyben, de az kõnehéz. nn/rr drága, úgyhogy maradtam a bevált explorernél (2 éve ezzel megyek). butikban csak drótos volt, az nem kell, aztán az aprón volt ez a sárgacsíkos by McGywer, meg egy fekete supersonic (460 g), de az nn/rr árban volt, és még szállítási költséget is kellett volna fizetnem...úgyhogy ez lett, nekem tetszik, bár jogos, hogy valóban elüt a színvilágtól.

maggi: látom szereztél pipát, és egy kis THC-s dohány keveredhetett bele.:) fehér HFSe PTamásnak van, az -ha jól emlékszem- X.9es szereltségû, és raceface tányérok vannak színes csavarokkal az LX karon. illetve McGywernek is az van, piros Mavic felnikkel, amit jól megütött valahol. fehér az a másik biciklim lehet, a maggi crater SS, de az is inkábbb ezüst.

de szerintem tök logikus, hogy ha van egy fehér HFS-em, akkor nem cserélem le egy három nagyságrenddel rosszabbra.

h0o2a7j6: így vettem fûzve, használtan. a többit piviben.

amúgy köszi mindenkinek. :)

#11796
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Csak úgy, elsõsorban jocek-nek ajánlva:

http://www.bike-comm...184&c=newimages
http://www.bike-comm...185&c=newimages


#11797
h0o2a7j6

h0o2a7j6

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás

nah 4 év alatt szép-lassan elkészült az elsõ komolyabb biciklim, öröm és bódottá'. :)


Dave!
Szép lett a gép!
A kerekeket így vetted fûzve, vagy te raktad össze õket?
Ha utóbbi hol vetted a agyakat és mennyiért, ha szabad megkérdezni?
jöhet privibe is.
Én is hasonló összeállításon gondolkozom.

#11798
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
az rémlik hogy egy fehér Matts HFS volt neki elõtte....nem ittam már egy ideje:)

#11799
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
már megint részeg vagy maggi? hol álmodtad h ez fehér volt? :D
az teljesen más volt a fehér :mybad:

#11800
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Nem fehér volt ez a merida még nemrég?