Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#8901
Posted 2009. March 21. - 14:50
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8902
Posted 2009. March 21. - 13:34
váz: '06 Specialized Epic Marathon Ano Black
rugóstag: '09 Specialized SBC
villa: '07 Manitou R7 Super TPC Lockout
k.cs: Syncros FL
váltó/fékkar: '09 Shimano XT Dualcontrol STM775
fék: '09 Shimano XT BRM775
féktárcsa: Formula 160mm
e.váltó: '09 Shimano XTR FDM971
h.váltó: '05 Shimano XTR RDM952
hajtómü: '03 Shimano XT FCM752
kerekek: '08 Sun-Ringlé Black Flag Ceramic Disc
gumik: Schwalbe Racing Ralph 2.25"
kormány: Specialized 580mm
korm.szár: Ritchey WCS 90mm
nyeregszár: Ritchey WCS Carbon V1 350mm/27.2
nyereg: Selle Italia SLR C64 Fullcarbon
markolat: Specialized XC lock-on
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#8903
Posted 2009. March 21. - 12:38
#8904
Posted 2009. March 21. - 11:54
Szép a csajszi gép amúgy!
Cseréld le a komplett gépet!
#8905
Posted 2009. March 21. - 11:08
Mán' megin' egy Epic?!
A gép is ütõsre sikeredett! Gratula! Jöhetnek a jobb képek! Miféle kerekek vannak benne?
10.43 kg??? Fúú... ez könnyû!
#8906
Posted 2009. March 21. - 10:04
Gyakorlatilag azt érdemes lecserélni amit te úgy érzed nem tetszik/nem vagy vele megelégedve. Minden bringás mást cserélne le rajta más fajtára.
Szerintem.
#8907
Posted 2009. March 21. - 09:39
#8908
Posted 2009. March 21. - 08:55
Ok, helyesbítek:)
Valami amit érdemes rajta lecserélni, mi a gengébb pontja stb? Tech+desingilag:D
Tech: majdnem mindennél van jobb alkatrész, de míg ezen agyalsz, már tekerhettél volna pár kilcsit
Design: ez csak a te döntésed, de szerintem az a jó design, amin mutatja, hogy használják is (koptasd)
#8909
Posted 2009. March 21. - 06:07
Hátul hogy hogy 130? nálam 60 ill.80, azért gondoltam soknak mert nálam egy f80x van benne elöl.
http://metamorfozis....ctureid/5342428
hogy pontosabb legyek a jelen állapota ez.
http://metamorfozis....ctureid/5342428
Értelek. Kafa járgány!!!
Ez volt asszem az elsõ sorozat ami már ALL MOUNTAIN-ként látott napvilágot, azért is lett anno Trans-mission a neve mostmár asszem sima Mission. 120mm pontosan a hátsó rugóútja, elõle egy Fox Vanilla R 130m-es szuszpenzion csücsül, és nekem tökéletes combo
#8910
Posted 2009. March 21. - 05:16
Valami amit érdemes rajta lecserélni, mi a gengébb pontja stb? Tech+desingilag:D
#8911
Posted 2009. March 21. - 03:12
"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"
#8912
Posted 2009. March 21. - 01:56
Nemtudtam hova írjam, így gondolom leginkább ide illik -új topicot nem akartam ezért nyitni.
Van egy Merida TFS 100D-m, 2008-as; a kérdésem pedig az, hogy mivel érdemes feltuningolni?
Adatok itt vannak róla:
http://www.bikefun.h..._tfs_100-d.html
A színe pedig fekete-fehér:
http://www.bikefun.h...0000001485k.jpg
Köszi
#8913
Posted 2009. March 21. - 01:22
jaja, kellene 2m fekete xtr bowdenház, csak lusta voltam kiirni.ejjdeszar kep
es meg mindig nincse rajta valtobovden. mit gondolsz fogok en is tolni kepet jovo heten?
lesz langsteres képem is jövõ héten remélem.
villával nem volt ideje a varesznak, a csömöriek 8 cube-ját szerelte össze. de remélem hétfõn elmegy.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#8914
Posted 2009. March 21. - 00:40
es meg mindig nincse rajta valtobovden. mit gondolsz fogok en is tolni kepet jovo heten?
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8915
Posted 2009. March 21. - 00:24
itroducing first in the red corner as an independent, weighing in at only 23lb he is the real deal, from budapest, hungary, the black knight!
(ps: jobb képek hamarosan, ahogy a langsterrõl is)
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#8916
Posted 2009. March 20. - 23:10
#8917
Posted 2009. March 20. - 23:07
#8918
Posted 2009. March 20. - 22:39
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8919
Posted 2009. March 20. - 20:54
AM gépnek lett kitalálva, de még nem használja mer' sötét van .)) majd holnap...
kala, nem voltam ma pöstön szóval neménvoltam.
jaés köszöni a dicsérõ szavakat!
#8920
Posted 2009. March 20. - 20:45
Naná, h arra használja! Fogas lesz belõle az elõtérben
MaTT, láthattalak ma fogashoz tekerni a Giánssal, vagy az más volt, hasonló géppel?
Andris neked meg mindjárt írkálok

Sign In
Create Account

Back to top





