Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19117 replies to this topic

#8901
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
ken` ra egy ilyen ni

Posted Image
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8902
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
ja, alkatrészlista lemaradt:

váz: '06 Specialized Epic Marathon Ano Black
rugóstag: '09 Specialized SBC
villa: '07 Manitou R7 Super TPC Lockout
k.cs: Syncros FL
váltó/fékkar: '09 Shimano XT Dualcontrol STM775
fék: '09 Shimano XT BRM775
féktárcsa: Formula 160mm
e.váltó: '09 Shimano XTR FDM971
h.váltó: '05 Shimano XTR RDM952
hajtómü: '03 Shimano XT FCM752
kerekek: '08 Sun-Ringlé Black Flag Ceramic Disc
gumik: Schwalbe Racing Ralph 2.25"
kormány: Specialized 580mm
korm.szár: Ritchey WCS 90mm
nyeregszár: Ritchey WCS Carbon V1 350mm/27.2
nyereg: Selle Italia SLR C64 Fullcarbon
markolat: Specialized XC lock-on

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#8903
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,046 posts
én már várom rob új képeit a masináról.
eddig "nem rossz".:)

Izomtéridõninja-geológus!


#8904
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,146 posts
Marzo for ever! :D

Szép a csajszi gép amúgy!

Cseréld le a komplett gépet! :D

#8905
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts
Ja... elõször tudni kéne azt is, hogy leginkább mire használod... gyenge XCO, esetleg versenyzés, XCM stb. Én mondjuk egy telócserével kezdeném...

Mán' megin' egy Epic?!:D A felkonferálás ütõsre sikeredett:D.

A gép is ütõsre sikeredett! Gratula! Jöhetnek a jobb képek! Miféle kerekek vannak benne?
10.43 kg??? Fúú... ez könnyû!

#8906
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,353 posts
Pontatlan kérdésre pontatlan választ fogsz kapni. ;)
Gyakorlatilag azt érdemes lecserélni amit te úgy érzed nem tetszik/nem vagy vele megelégedve. Minden bringás mást cserélne le rajta más fajtára.
Szerintem.

#8907
SirHiggins

SirHiggins

    újonc

  • fórumtag
  • 3 posts
Nem azért, de már használom egy ideje, csak most tettem fel a kérdést, az csak egy katalóguskép:)

#8908
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,932 posts

Ok, helyesbítek:)
Valami amit érdemes rajta lecserélni, mi a gengébb pontja stb? Tech+desingilag:D



Tech: majdnem mindennél van jobb alkatrész, de míg ezen agyalsz, már tekerhettél volna pár kilcsit :) ha valami lecsoffad vagy nagyon kelletlenül mûködik vagy kényelmetlen a használata, majd elgondolkozhatsz, hogy mivel pótold

Design: ez csak a te döntésed, de szerintem az a jó design, amin mutatja, hogy használják is (koptasd) :)

#8909
Mtbsrác

Mtbsrác

    vendég

  • fórumtag
  • 263 posts

Hátul hogy hogy 130? nálam 60 ill.80, azért gondoltam soknak mert nálam egy f80x van benne elöl.
http://metamorfozis....ctureid/5342428
hogy pontosabb legyek a jelen állapota ez.
http://metamorfozis....ctureid/5342428


Értelek. Kafa járgány!!!

Ez volt asszem az elsõ sorozat ami már ALL MOUNTAIN-ként látott napvilágot, azért is lett anno Trans-mission a neve mostmár asszem sima Mission. 120mm pontosan a hátsó rugóútja, elõle egy Fox Vanilla R 130m-es szuszpenzion csücsül, és nekem tökéletes combo ;) :D.

#8910
SirHiggins

SirHiggins

    újonc

  • fórumtag
  • 3 posts
Ok, helyesbítek:)
Valami amit érdemes rajta lecserélni, mi a gengébb pontja stb? Tech+desingilag:D

#8911
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
Tekerni kell, nem tuningolni ;) :D

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#8912
SirHiggins

SirHiggins

    újonc

  • fórumtag
  • 3 posts
Sziasztok!
Nemtudtam hova írjam, így gondolom leginkább ide illik -új topicot nem akartam ezért nyitni.
Van egy Merida TFS 100D-m, 2008-as; a kérdésem pedig az, hogy mivel érdemes feltuningolni?
Adatok itt vannak róla:
http://www.bikefun.h..._tfs_100-d.html
A színe pedig fekete-fehér:
http://www.bikefun.h...0000001485k.jpg
Köszi

#8913
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

ejjdeszar kep

es meg mindig nincse rajta valtobovden. mit gondolsz fogok en is tolni kepet jovo heten? ;)

jaja, kellene 2m fekete xtr bowdenház, csak lusta voltam kiirni.
lesz langsteres képem is jövõ héten remélem.
villával nem volt ideje a varesznak, a csömöriek 8 cube-ját szerelte össze. de remélem hétfõn elmegy.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#8914
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
ejjdeszar kep

es meg mindig nincse rajta valtobovden. mit gondolsz fogok en is tolni kepet jovo heten? ;)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8915
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
ladies and gentleman, welcome to my appartment live
itroducing first in the red corner as an independent, weighing in at only 23lb he is the real deal, from budapest, hungary, the black knight!


(ps: jobb képek hamarosan, ahogy a langsterrõl is)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#8916
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,254 posts
  • LocationSvájc
Te Matt!

Cicije nem veri szét a kormányt? :D
amugy grat! Váz honnan van? ;)

#8917
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts
Hmm... szép!

Rózsaszín cuccok lává:)! Rózsaszín Noir, meg X.0, és kész is:D!

#8918
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Hát ez nagyon szép lett, simán használnám én is. :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#8919
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
bekaphatod konás :D

AM gépnek lett kitalálva, de még nem használja mer' sötét van .)) majd holnap...

kala, nem voltam ma pöstön szóval neménvoltam.

jaés köszöni a dicsérõ szavakat!

#8920
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Nagyon szép!
Naná, h arra használja! Fogas lesz belõle az elõtérben :)

MaTT, láthattalak ma fogashoz tekerni a Giánssal, vagy az más volt, hasonló géppel?
Andris neked meg mindjárt írkálok :D