Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#8781
Írta 2009. március 31. - 18:15
Képek:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
#8782
Írta 2009. március 30. - 22:58
nekem sem a kar részével van bajom, hanem a csavar felõli részével;)ez csini
mondjuk tipikus. en se szeretem ahogy a salsa kinez, mert tul hosszu a karja. de ha rovidebb lenne, azzal pont a mukodeset korlatozna. gyk nehezebb lenne nyitni vele.
szoval inkabb legyen csunyacska a kar, de mukodjon jol
#8783
Írta 2009. március 30. - 21:02
szép bicaj lesz.
#8784
Írta 2009. március 30. - 20:25
a villa sajnos nem az enyém... de valami hasonló lesz benne
#8785
Írta 2009. március 30. - 20:10
#8786
Írta 2009. március 30. - 19:12
#8787
Írta 2009. március 30. - 18:04
#8788
Írta 2009. március 30. - 17:22
#8789
Írta 2009. március 30. - 17:18
mondjuk tipikus. en se szeretem ahogy a salsa kinez, mert tul hosszu a karja. de ha rovidebb lenne, azzal pont a mukodeset korlatozna. gyk nehezebb lenne nyitni vele.
szoval inkabb legyen csunyacska a kar, de mukodjon jol
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8790
Írta 2009. március 30. - 17:18
Jól gondolom, hogy OS méretû a befogó?
jól gondolod. a stucni ugye adott volt. ha lehetne választani is OS lenne:)
#8791
Írta 2009. március 30. - 17:13
#8792
Írta 2009. március 30. - 17:05
Ez igen, csak gratulálni tudok.
A kormány milyen széles?
köszi
685mm. sokat gondolkodtam hogy vágjak e de tavaly sem volt bajom a 685-el
#8793
Írta 2009. március 30. - 17:01
közel végleges állapotban:
http://img1.tar.hu/d.../37468259.jpg#3
http://img1.tar.hu/d.../37468260.jpg#3
Ez igen, csak gratulálni tudok.
A kormány milyen széles?
#8794
Írta 2009. március 30. - 16:51
2.2-s gumi nem lenne elég?
lehet hogy elég lenne
bár ez a 2.4-es sem 2.4 , a nobby-hoz képes vékony
az egyiknek a tömege meglepett (kereken 600g, a másik 544g). reméltem pedig hogy a handmadeingermany supersonic kiadásokat nem 20%-os tûréssel csinálják..
#8795
Írta 2009. március 30. - 16:43
2.2-s gumi nem lenne elég?jövõhéten remélem bekerül az EFS szimering
elõre lesz majd kisebb tárcsa és a bowdenházak helyett fekete
végsõ cél a teló feketévé alakítása is. majd ha lejár a garanciája
#8796
Írta 2009. március 30. - 16:32
kerék, gumi, pedál, kormány és markolat - mi változott még?
jövõhéten remélem bekerül az EFS szimering
elõre lesz majd kisebb tárcsa és a bowdenházak helyett fekete
végsõ cél a teló feketévé alakítása is. majd ha lejár a garanciája
#8797
Írta 2009. március 30. - 16:22
kerék, gumi, pedál, kormány és markolat - mi változott még?közel végleges állapotban:
http://img1.tar.hu/d.../37468259.jpg#3
http://img1.tar.hu/d.../37468260.jpg#3
#8798
Írta 2009. március 30. - 16:11
http://img1.tar.hu/d.../37468259.jpg#3
http://img1.tar.hu/d.../37468260.jpg#3
#8799
Írta 2009. március 30. - 15:45
speci még mindig szép. csak a nyeregcsõbilincs fura egy kicsit, olyan otromba:confused:
A Hope-nál meghallották a véleményed, és mindjárt terveztek is egy újat.
http://www.hopegb.com/voir_SCN.html
#8800
Írta 2009. március 30. - 15:41
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







