Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#8781
Dr.Root

Dr.Root

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Kész lett a bringám, gondoltam megmutatom.
Képek:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

#8782
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

ez csini

mondjuk tipikus. en se szeretem ahogy a salsa kinez, mert tul hosszu a karja. de ha rovidebb lenne, azzal pont a mukodeset korlatozna. gyk nehezebb lenne nyitni vele.

szoval inkabb legyen csunyacska a kar, de mukodjon jol :)

nekem sem a kar részével van bajom, hanem a csavar felõli részével;)

#8783
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
ez esetben elnézzük :)
szép bicaj lesz.

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#8784
Rocko6

Rocko6

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
thx, a váltó egyelõre költség hatékonyságból lett sora (ez volt itthon :D)
a villa sajnos nem az enyém... de valami hasonló lesz benne :)


#8785
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Hmmm... tetszetõs ez a Canyon! Szép pipagyûjteményed van!:D

#8786
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
a hátsó váltó kicsit kilóg a sorból, de azon túl szép gép, gratu

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#8787
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Fincsi! :D
Gratu. Használd egész seggel.

#8788
Rocko6

Rocko6

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
tavaszra végre kész lett :D
Feltöltött kép
Feltöltött kép


#8789
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ez csini

mondjuk tipikus. en se szeretem ahogy a salsa kinez, mert tul hosszu a karja. de ha rovidebb lenne, azzal pont a mukodeset korlatozna. gyk nehezebb lenne nyitni vele.

szoval inkabb legyen csunyacska a kar, de mukodjon jol :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8790
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

Jól gondolom, hogy OS méretû a befogó?


jól gondolod. a stucni ugye adott volt. ha lehetne választani is OS lenne:)

#8791
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Jól gondolom, hogy OS méretû a befogó?


#8792
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

Ez igen, csak gratulálni tudok.

A kormány milyen széles?


köszi
685mm. sokat gondolkodtam hogy vágjak e de tavaly sem volt bajom a 685-el

#8793
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.050 hozzászólás
  • LocationKelenföld

közel végleges állapotban:

http://img1.tar.hu/d.../37468259.jpg#3
http://img1.tar.hu/d.../37468260.jpg#3


Ez igen, csak gratulálni tudok.

A kormány milyen széles?

#8794
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

2.2-s gumi nem lenne elég?


lehet hogy elég lenne
bár ez a 2.4-es sem 2.4 , a nobby-hoz képes vékony
az egyiknek a tömege meglepett (kereken 600g, a másik 544g). reméltem pedig hogy a handmadeingermany supersonic kiadásokat nem 20%-os tûréssel csinálják..

#8795
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

jövõhéten remélem bekerül az EFS szimering
elõre lesz majd kisebb tárcsa és a bowdenházak helyett fekete

végsõ cél a teló feketévé alakítása is. majd ha lejár a garanciája

2.2-s gumi nem lenne elég?


#8796
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

kerék, gumi, pedál, kormány és markolat - mi változott még?:)


jövõhéten remélem bekerül az EFS szimering
elõre lesz majd kisebb tárcsa és a bowdenházak helyett fekete

végsõ cél a teló feketévé alakítása is. majd ha lejár a garanciája

#8797
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

közel végleges állapotban:

http://img1.tar.hu/d.../37468259.jpg#3
http://img1.tar.hu/d.../37468260.jpg#3

kerék, gumi, pedál, kormány és markolat - mi változott még?:)


#8798
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern
közel végleges állapotban:

http://img1.tar.hu/d.../37468259.jpg#3
http://img1.tar.hu/d.../37468260.jpg#3

#8799
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

speci még mindig szép. csak a nyeregcsõbilincs fura egy kicsit, olyan otromba:confused:


A Hope-nál meghallották a véleményed, és mindjárt terveztek is egy újat.:P

http://www.hopegb.com/voir_SCN.html


#8800
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Ha meguntad a nyeregcsõbilincset, mert otromba, akkor egy sörért meg 10 tojásért átveszem szíves-örömest! :D

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960