Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#8761
Írta 2009. április 02. - 20:08
#8762
Írta 2009. április 02. - 19:43
#8763
Írta 2009. április 02. - 19:07
Gratulálok hozzá!
#8764
Írta 2009. április 02. - 18:11
edit: ittvan. kaki minoseg, majd lesz jobb
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8765
Írta 2009. április 02. - 12:29
#8766
Írta 2009. április 01. - 20:32
a jelenleg divatos szimplavállas telók, (pl. 66) elbújhatnak mellette
ha valaki emlékszik a trash 2 treasure freeride videókra, azokban van egy srác, akinek a Z1-ese szintén ugyanott kapott új vállat még jópár éve
#8767
Írta 2009. április 01. - 20:17
amúgy jó vételnek tûnt nekem is.
#8768
Írta 2009. április 01. - 11:02
#8769
Írta 2009. április 01. - 08:50
csak nem az a kék,a szimplavállas monsterrel ami az apróban volt?
De, pontosan az. A monster köpüli az olajat, de az új szimmeringek már itt figyelnek az asztalon
#8770
Írta 2009. április 01. - 08:28
#8771
Írta 2009. március 31. - 23:39
#8772
Írta 2009. március 31. - 23:26
-28-as, kontrás, agyváltós, nõi vázas Winora
-Kona Coiler, Super Monsterrel
alkalmasint kép is lesz
#8773
Írta 2009. március 31. - 22:20
Hát, ez a Trek is gyönyörû!
Pedál gondolom ideiglenes.
mert lenne ideiglenes?
#8774
Írta 2009. március 31. - 21:14
Pedál gondolom ideiglenes.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8775
Írta 2009. március 31. - 20:18
#8776
Írta 2009. március 31. - 20:05
Zsír lett,gratula!:clap1:A fék Avid Juicy 5? Hol vetted a fehéret?Szerintem nem vagy elfogult. Nekem is tetszik.
#8777
Írta 2009. március 31. - 19:53
#8778
Írta 2009. március 31. - 19:47
Kész lett a bringám, gondoltam megmutatom.
Képek:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Nekem teccik nagyon cool-lett gratula,:beer: bár lehet hogy most meg elfogúltnak tartanak.:chin:
#8779
Írta 2009. március 31. - 19:36
Kész lett a bringám, gondoltam megmutatom.
Képek:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Sirály!
Ilyen vázam volt...csak jót tudok róla mondani....
De hamarosan épül az új....Almacarbon....
#8780
Írta 2009. március 31. - 18:23

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





