Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#8321
Írta 2009. június 02. - 16:30
Én meg semmilyen sárvédõt nem szeretek egy montin, mert totál gagyi benyomást kelt egybõl. Meg aki MTB-vel jár, az számoljon a következménnyel, hogy sáros is lehet.
#8322
Írta 2009. június 02. - 16:23
#8323
Írta 2009. június 02. - 16:07
drótszamaram
Üdv.
Mutatós paripa jó szín öszhang tetszik.:beer:
Megjegyzés:
Én egyedül az ilyen elsõ sárvédõnek nem látom sok értelmét mert ahogy az elsõkerék sáros úton kitér az egyenes vonalból azzonal az ember arcába csapja a sarat.Én inkább egy teló vagy villa sárvédõt raknék rá.:wtf:
Amúgy szerintem korrekt.
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:
#8324
Írta 2009. június 02. - 15:41
gratu! jóféle!
bár szebb lenne szarv, sárvédõk, nyeregtáska, fékmerevítõk nélkül .)
de nyílván Neked hasznos mindegyik, különben nem lenne rajt.
bár szebb lenne szarv, sárvédõk, nyeregtáska, fékmerevítõk nélkül .)
de nyílván Neked hasznos mindegyik, különben nem lenne rajt.
#8325
Írta 2009. június 02. - 15:14
#8326
Írta 2009. május 31. - 23:23
...
a régiséggel mi a baj ha jó állapotban van?
hogy majd nem lehet eladni úgy, hogy megérje nekem is? de leírtam ezt is fentebb...
#8327
Írta 2009. május 31. - 23:11
nem azért megy a mezõny 80%a boxxerrel mert azok szponzorálják õket?
meg boxxer könnyebb, emiatt egy versenyre mindenképp elõnyösebb..
a régiséggel mi a baj ha jó állapotban van?
meg boxxer könnyebb, emiatt egy versenyre mindenképp elõnyösebb..
a régiséggel mi a baj ha jó állapotban van?
#8328
Írta 2009. május 31. - 22:49
888at nem lehetett eléggé bepuhítani vagy mi?
nem csak hátha nem véletlenül megy a mezõny 80%a boxxerrel, meg mint írtam, a 888 már régi...
#8329
Írta 2009. május 31. - 22:30
hát a 888 finomabban mozgott(mondjuk ez még nem kopott be), viszont ez full lineáris így szerintem lefelé jobb lesz:)
888at nem lehetett eléggé bepuhítani vagy mi?
#8330
Írta 2009. május 31. - 17:24
#8331
Írta 2009. május 31. - 14:27
hát a 888 finomabban mozgott(mondjuk ez még nem kopott be), viszont ez full lineáris így szerintem lefelé jobb lesz:)miert, hogy mozog?
#8332
Írta 2009. május 31. - 13:20
Én csak a lábtöréseseket nem szerettem. Meg alig pár mátyással volt drágább mint egy 2009es race, meg könnyû is, meg van is alkatrész, meg az elõzõ 888 is egyre kevesebbet ért a kora miatt. Az hogy hogy mozog meg nem érdekel, csak mozogja ki mind a 20at:D
miert, hogy mozog?
#8333
Írta 2009. május 31. - 10:50
Én csak a lábtöréseseket nem szerettem. Meg alig pár mátyással volt drágább mint egy 2009es race, meg könnyû is, meg van is alkatrész, meg az elõzõ 888 is egyre kevesebbet ért a kora miatt. Az hogy hogy mozog meg nem érdekel, csak mozogja ki mind a 20at:D
#8334
Írta 2009. május 31. - 08:13
Nagyon fasza lett
Hogyhogy Boxxert vettél?régen annyira szidtad õket
A kormány tényleg jobban nézni ki feketében
Hogyhogy Boxxert vettél?régen annyira szidtad õket
A kormány tényleg jobban nézni ki feketében
Taposd a pedált és hallgass metált
eladó cuccok
eladó cuccok
#8335
Írta 2009. május 30. - 22:25
P. Ákostól a villa, újan(Bikerbõl tulképpen).
A háttérbe a kék csoda prototípus elõre rozsdásított felnivel
A kormánynál meg az volt a lényeg h széles és lapos legyen, jelenleg itthon csak ez felet meg
A háttérbe a kék csoda prototípus elõre rozsdásított felnivel
A kormánynál meg az volt a lényeg h széles és lapos legyen, jelenleg itthon csak ez felet meg
#8336
Írta 2009. május 30. - 22:19
hát ez szép! nemkicsit!
dehogy kötekedjek is: nem tetszik a kormány. de ez legyen az én bajom.
(a kékkel ott a háttérben, azzal zúzol?
)
a cica is aranyos.
dehogy kötekedjek is: nem tetszik a kormány. de ez legyen az én bajom.
(a kékkel ott a háttérben, azzal zúzol?
a cica is aranyos.
Izomtéridõninja-geológus!
#8337
Írta 2009. május 30. - 22:17
villa hunnan?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#8338
Írta 2009. május 30. - 22:10
Úúúúúúúúha, már a második oldalon van a topic, hát felhozom:)

http://img3.tar.hu/b.../38110684.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../38110683.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../38110707.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../38110706.jpg#3
Sötét volt, meg késõ. Jobb képeket holnap linkelek sztem

http://img3.tar.hu/b.../38110684.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../38110683.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../38110707.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../38110706.jpg#3
Sötét volt, meg késõ. Jobb képeket holnap linkelek sztem
#8340
Írta 2009. május 25. - 00:23
Ilyen volt régen;

http://www.kepfeltoltes.hu

http://www.kepfeltoltes.hu
Aztán némi kényszerpihenõ.. Majd nemrég, két vizsga között, a maradék alkatrészekbõl új életre kelt.

http://www.kepfeltoltes.hu

http://www.kepfeltoltes.hu

http://www.kepfeltoltes.hu
http://www.kepfeltoltes.hu
http://www.kepfeltoltes.hu
Aztán némi kényszerpihenõ.. Majd nemrég, két vizsga között, a maradék alkatrészekbõl új életre kelt.
http://www.kepfeltoltes.hu
http://www.kepfeltoltes.hu
http://www.kepfeltoltes.hu

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






