Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#8321
Szepy2884

Szepy2884

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 300 hozzászólás
Én meg semmilyen sárvédõt nem szeretek egy montin, mert totál gagyi benyomást kelt egybõl. Meg aki MTB-vel jár, az számoljon a következménnyel, hogy sáros is lehet.

#8322
Cambocha

Cambocha

    vendég

  • fórumtag
  • 64 hozzászólás
Új villa, új hátsó kerék:

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg


Bocs a kép minõségéért :$

#8323
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

drótszamaram :D
Feltöltött kép


Üdv.

Mutatós paripa jó szín öszhang tetszik.:beer:

Megjegyzés:
Én egyedül az ilyen elsõ sárvédõnek nem látom sok értelmét mert ahogy az elsõkerék sáros úton kitér az egyenes vonalból azzonal az ember arcába csapja a sarat.Én inkább egy teló vagy villa sárvédõt raknék rá.:wtf:

Amúgy szerintem korrekt.
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#8324
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
gratu! jóféle!
bár szebb lenne szarv, sárvédõk, nyeregtáska, fékmerevítõk nélkül .)
de nyílván Neked hasznos mindegyik, különben nem lenne rajt.

#8325
Tamoo

Tamoo

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
drótszamaram :D
Feltöltött kép

#8326
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás

...
a régiséggel mi a baj ha jó állapotban van?


hogy majd nem lehet eladni úgy, hogy megérje nekem is? de leírtam ezt is fentebb...

#8327
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
nem azért megy a mezõny 80%a boxxerrel mert azok szponzorálják õket?
meg boxxer könnyebb, emiatt egy versenyre mindenképp elõnyösebb..

a régiséggel mi a baj ha jó állapotban van?

#8328
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás

888at nem lehetett eléggé bepuhítani vagy mi?


nem csak hátha nem véletlenül megy a mezõny 80%a boxxerrel, meg mint írtam, a 888 már régi...

#8329
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás

hát a 888 finomabban mozgott(mondjuk ez még nem kopott be), viszont ez full lineáris így szerintem lefelé jobb lesz:)


888at nem lehetett eléggé bepuhítani vagy mi?

#8330
Sebi001

Sebi001

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Õ az enyém:) még láncvezetõ kellene elõre:) meg valami dekor kellene rá:)
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#8331
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás

miert, hogy mozog?

hát a 888 finomabban mozgott(mondjuk ez még nem kopott be), viszont ez full lineáris így szerintem lefelé jobb lesz:)

#8332
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás

Én csak a lábtöréseseket nem szerettem. Meg alig pár mátyással volt drágább mint egy 2009es race, meg könnyû is, meg van is alkatrész, meg az elõzõ 888 is egyre kevesebbet ért a kora miatt. Az hogy hogy mozog meg nem érdekel, csak mozogja ki mind a 20at:D


miert, hogy mozog?

----

FÁJVÓ

----


#8333
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
Én csak a lábtöréseseket nem szerettem. Meg alig pár mátyással volt drágább mint egy 2009es race, meg könnyû is, meg van is alkatrész, meg az elõzõ 888 is egyre kevesebbet ért a kora miatt. Az hogy hogy mozog meg nem érdekel, csak mozogja ki mind a 20at:D

#8334
Demon

Demon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 314 hozzászólás
Nagyon fasza lett
Hogyhogy Boxxert vettél?régen annyira szidtad õket
A kormány tényleg jobban nézni ki feketében
Taposd a pedált és hallgass metált
eladó cuccok

#8335
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
P. Ákostól a villa, újan(Bikerbõl tulképpen).

A háttérbe a kék csoda prototípus elõre rozsdásított felnivel

A kormánynál meg az volt a lényeg h széles és lapos legyen, jelenleg itthon csak ez felet meg

#8336
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
hát ez szép! nemkicsit!

dehogy kötekedjek is: nem tetszik a kormány. de ez legyen az én bajom.:)

(a kékkel ott a háttérben, azzal zúzol?:D)

a cica is aranyos.:)

Izomtéridõninja-geológus!


#8337
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
villa hunnan?

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#8338
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
Úúúúúúúúha, már a második oldalon van a topic, hát felhozom:)


Feltöltött kép


http://img3.tar.hu/b.../38110684.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../38110683.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../38110707.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../38110706.jpg#3


Sötét volt, meg késõ. Jobb képeket holnap linkelek sztem

#8339
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás
ha elöl is V-fék lenne... :)

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#8340
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Ilyen volt régen;
Feltöltött kép
http://www.kepfeltoltes.hu

Feltöltött kép
http://www.kepfeltoltes.hu

Aztán némi kényszerpihenõ.. Majd nemrég, két vizsga között, a maradék alkatrészekbõl új életre kelt.

Feltöltött kép
http://www.kepfeltoltes.hu

Feltöltött kép
http://www.kepfeltoltes.hu

Feltöltött kép
http://www.kepfeltoltes.hu