PBG: Reba? Fox!
Amit most eladtam (32 F100 RL) 1522 grammot mutatott vágott nyakkal, ami nem olyan rossz azért
És hogy ON is legyek kicsit, sajnos "stock" fotó még nincs az új bicóról, de pár telefonos képet feltennék én is ide:
1, 2, 3, 4
Ezt a bringát anno én is kerülgettem. Egy olasz srácé volt, ugye?

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







