Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#7081
Írta 2010. január 12. - 10:40
#7082
Írta 2010. január 12. - 10:00
#7083
Írta 2010. január 12. - 09:45
#7084
Írta 2010. január 11. - 18:59
#7085
Írta 2010. január 11. - 18:52
#7086
Írta 2010. január 10. - 23:22
#7087
Írta 2010. január 10. - 21:38
#7088
Írta 2010. január 10. - 21:08
igen
köszi madve
Amúgy tudom, hogy már unjátok de:
nem alulkormanyzott egy ekkora villaval?
#7089
Írta 2010. január 10. - 20:17
igentényleg pöpec. Eladó ??
:D:D
köszi madve
Amúgy tudom, hogy már unjátok de:
#7090
Írta 2010. január 10. - 18:20
#7091
Írta 2010. január 10. - 18:19
tényleg pöpec. Eladó ??
:D:D
" Aki reménybõl él, éhen hal." Benjamin Franklin
#7092
Írta 2010. január 10. - 17:23
#7093
Írta 2010. január 10. - 17:15
tekeyagd: a Radium tag hogy mozog? lehet én is ilyesmivel szerelt váz tulaja leszek
köszönhetõen a szuper idõjárásnak még nem volt alkalmam kipróbálni mit tud.
egy bikemag tesztben jókat írtak róla, megpróbálom átküldeni a mailcímedre!
#7094
Írta 2010. január 10. - 10:58
ízléses bicó mind...gratula
tekeyagd: a Radium tag hogy mozog? lehet én is ilyesmivel szerelt váz tulaja leszek
remélem hamarosan én is jelentkezek az új masináról készült képekkel
tekeyagd: a Radium tag hogy mozog? lehet én is ilyesmivel szerelt váz tulaja leszek
remélem hamarosan én is jelentkezek az új masináról készült képekkel
#7095
Írta 2010. január 10. - 10:45
#7096
Írta 2010. január 09. - 23:53
Zoomstag, így legalább nem akarják elrabolni
, egyébként elég pofás grat!
Zoom, ne addógj, nekem is tetszik!
Majd idõvel egy fajinabb szín, és nagyon jó lesz! : )
Köszi.
Hosszabb nyeregcsõ kell még, meg több erõ a lábamba, és mehet a masina.
Aki el akarja lopni, annak 3 emeletet kell jönnie. Remélem nem fog jönni senki.
madve,
A te géped is tetszetõs.
Izomtéridõninja-geológus!
#7097
Írta 2010. január 09. - 22:00
Nem semmi a gép.!.Hát nem tom, én az elõszobába tartom,nem merném otthagyni sehol még a házunk udvarán se.Lakatot se vettem nehogy valahol le keljen zárnom.be van értékbiztosítva a tároló, és csakis én használom. :cool2:
#7098
Írta 2010. január 09. - 20:21
És lent is tartod? Én nem aludnék nyugodtan az tuti
be van értékbiztosítva a tároló, és csakis én használom. :cool2:
#7099
Írta 2010. január 09. - 14:32
elkészült teljesen a kisbicó:
http://picasaweb.goo...714725491173298
http://picasaweb.goo...714732195866034
de sajna ilyen idõben mindketten alszanak:
http://picasaweb.goo...714723847494722
http://picasaweb.goo...714725491173298
http://picasaweb.goo...714732195866034
de sajna ilyen idõben mindketten alszanak:
http://picasaweb.goo...714723847494722
#7100
Írta 2010. január 09. - 11:36
És lent is tartod? Én nem aludnék nyugodtan az tuti
Team Heavy Pedal - Szeged
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére








