Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#7081
Qpi

Qpi

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
http://foto.testbike...=944&height=708

#7082
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

egy friss komlói szépség (Bukta haverom bringája):

Szépséges!

#7083
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
egy friss komlói szépség (Bukta haverom bringája):

Feltöltött kép

#7084
bardocz

bardocz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 464 hozzászólás
Román körútra szigorúan ilyennel :D
Feltöltött kép

#7085
csaba8

csaba8

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 955 hozzászólás
Mehetnél vele egy körtúrát romániába !:)

#7086
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
zsír rajta a nagy MO. matrica! :clap:

#7087
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás

nem alulkormanyzott egy ekkora villaval?


nem

#7088
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás

igen :)

köszi madve

Amúgy tudom, hogy már unjátok de:


nem alulkormanyzott egy ekkora villaval?

----

FÁJVÓ

----


#7089
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás

tényleg pöpec. Eladó ??:D:D:D

igen :)

köszi madve

Amúgy tudom, hogy már unjátok de:
Feltöltött kép

#7090
madve

madve

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
naon szép a kis bmx!:)

#7091
AcYL 07

AcYL 07

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
tényleg pöpec. Eladó ??:D:D:D
" Aki reménybõl él, éhen hal." Benjamin Franklin

#7092
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
lomtalanításból, pöpec járgány:

Feltöltött kép

#7093
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

tekeyagd: a Radium tag hogy mozog? lehet én is ilyesmivel szerelt váz tulaja leszek


köszönhetõen a szuper idõjárásnak még nem volt alkalmam kipróbálni mit tud.
egy bikemag tesztben jókat írtak róla, megpróbálom átküldeni a mailcímedre!

#7094
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
ízléses bicó mind...gratula


tekeyagd: a Radium tag hogy mozog? lehet én is ilyesmivel szerelt váz tulaja leszek


remélem hamarosan én is jelentkezek az új masináról készült képekkel :)

#7095
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Géppark.:


http://picasaweb.goo...029449659302626

#7096
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás

Zoomstag, így legalább nem akarják elrabolni ;) , egyébként elég pofás grat!


Zoom, ne addógj, nekem is tetszik! :) Majd idõvel egy fajinabb szín, és nagyon jó lesz! : )



Köszi.:)
Hosszabb nyeregcsõ kell még, meg több erõ a lábamba, és mehet a masina.:)

Aki el akarja lopni, annak 3 emeletet kell jönnie. Remélem nem fog jönni senki.

madve,
A te géped is tetszetõs.:)

Izomtéridõninja-geológus!


#7097
csaba8

csaba8

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 955 hozzászólás

be van értékbiztosítva a tároló, és csakis én használom. :cool2:

Nem semmi a gép.!.Hát nem tom, én az elõszobába tartom,nem merném otthagyni sehol még a házunk udvarán se.Lakatot se vettem nehogy valahol le keljen zárnom.

#7098
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

És lent is tartod? Én nem aludnék nyugodtan az tuti


be van értékbiztosítva a tároló, és csakis én használom. :cool2:

#7099
madve

madve

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
elkészült teljesen a kisbicó:
http://picasaweb.goo...714725491173298
http://picasaweb.goo...714732195866034

de sajna ilyen idõben mindketten alszanak:
http://picasaweb.goo...714723847494722

#7100
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
És lent is tartod? Én nem aludnék nyugodtan az tuti
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.