Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#7101
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép


képek a tárolóból... :)

#7102
madve

madve

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Manitou Skareb super 80 milli úttal, egy kicsit kevés volt a bicajba is meg alám is (bár a bicó eredetileg barátnõmnek készült...alá elment az a villa is, de én majdnem 100 kilo vagyok az meg csak másfél volt...:) )

Zoomstag, így legalább nem akarják elrabolni ;) , egyébként elég pofás grat!

#7103
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Madve, fajin! Elõzõ villa milyen volt benne?

Zoom, ne addógj, nekem is tetszik! :) Majd idõvel egy fajinabb szín, és nagyon jó lesz! : )

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#7104
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
http://img682.images...2/503/kp034.jpg
http://img682.images...8458/kp032x.jpg
http://img339.images...9/354/kp033.jpg
http://img13.imagesh.../6199/kp030.jpg

Ami változott:
Trek Liquid váz Alivio elsõ váltóval, Fox Talas RL(...?), Answer Protaper kormány.

Lehet, hogy kicsit hányás a színe (szerintem annyira nem), de mûködik.:)

Tetszik, pedig nem is Kona.

Izomtéridõninja-geológus!


#7105
madve

madve

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Új év új villa a tekergõs montimba. :)

http://picasaweb.goo...473473380200242

#7106
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

jaja en speciel erre gondoltam.


Küldtem privit, válaszolj légyszi!

#7107
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás

raadasul a floating tarcsa szegecsei is kiallnak ugy 1-1 mm-t mindket oldalra, igy bizonyos tipusoknal pont bele bir erni a fektestbe/adapterbe.

Sõt, még akár a villába is!

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#7108
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

raadasul a floating tarcsa szegecsei is kiallnak ugy 1-1 mm-t mindket oldalra, igy bizonyos tipusoknal pont bele bir erni a fektestbe/adapterbe.


jaja en speciel erre gondoltam.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7109
karfi

karfi

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
raadasul a floating tarcsa szegecsei is kiallnak ugy 1-1 mm-t mindket oldalra, igy bizonyos tipusoknal pont bele bir erni a fektestbe/adapterbe.

#7110
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

miért nem kompatibilis?

Figyelni kell a különbözõ típusokra, mert vannak a szokásostól eltérõ tárcsa méreteik, amihez más adapter kell, eltérõek a fékezõ felület méretei a különbözõ típusoknál (ahogy Maggi is írta), illetve van olyan, ami kimondottan csak bizonyos típusú Hope fékekhez használható.


#7111
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
fékezõfelület méretei miatt....

#7112
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

hope floating tarcsa nem csak draga, de nem is kompatibilis minden fekkel es fekadapterrel. komplett hope fekszett meg mar a nagyon nem olcso kategoriaba esik

miért nem kompatibilis?

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#7113
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
hope floating tarcsa nem csak draga, de nem is kompatibilis minden fekkel es fekadapterrel. komplett hope fekszett meg mar a nagyon nem olcso kategoriaba esik
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7114
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Összeállt a téli, jelenlegi No.1 bringa:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Azóta kapott Alivio hajtókart, és SPD pedált.
Alkatrészlistával nem untatlak titeket, csak ha kéri valaki.
Lényeg, hogy olcsó, gurul és kényelmes.

"de terepen félnék az esés utáni sérüléstõl"
Bukósisak, térdvédõ, könyökvédõ.... :D
Mert aluváz nem horpad, ha fának csapod, például.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#7115
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nem csak Te vagy így a karbonnal. Országútiban használom és szuper, de terepen félnék az esés utáni sérüléstõl :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#7116
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Nem vagyok a karbon ellenzõje, csak én félnék montit kivinni a terepre, ha karbon lenne, vagy legalábbis jobban óvatoskodnék, az meg elveszi az élvezetet :)

(Hülyeség tudom és sokan meg is tudnak cáfolni, de majd a megfelelõ topikban folytatjuk;))

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#7117
hemp

hemp

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
Mi volt az elv, szenet csak fûtésre? :)
stumpjumpa

#7118
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás

Ezt a bringát anno én is kerülgettem. Egy olasz srácé volt, ugye?


Eredetileg igen :)

Én meg a karbon stumpjumperedet nézegettem, de elvbõl letettem róla inkább :)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#7119
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Szerintem ha már ennyire rá vagytok "kényszerülve" a színes tárcsára, akkor vegyetek Hope floating tárcsákat (tudom drága, de a meridát elnézve belefér a keretbe). Nekem ez a házi festegetés inkább igénytelen sufnituning, mint szép, persze ízlések és pofonok.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#7120
csaba8

csaba8

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 955 hozzászólás
Én is azon gondolkoztam amin gakos,hogy a melegtõl lepattog 2 perc alatt, de sakic -nak már rég rajta van akkor az lesz a jó megoldás.