Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#6321
Írta 2010. április 06. - 20:38
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#6322
Írta 2010. április 06. - 20:22
(lassan külön topikot is lehetne nyitni..
#6323
Írta 2010. április 06. - 20:16
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#6324
Írta 2010. április 06. - 11:24
felhivtam egy ismerösömet.
3 felnött náluk 50 Eu/éjszaka (2 szobás apartment, konyha stb.)
Im Wiesengrund - Gernsbach - Ferienwohnung - © toubiz - Unterk
Mégegy, a felsö ház mellet:
Ferienwohnung Br
Magyarul kb. 17 Eu/koponya
#6325
Írta 2010. április 06. - 10:41
#6326
Írta 2010. április 05. - 23:29
szerintem ha megvagyunk egy autóra, simán mehetünk
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#6327
Írta 2010. április 05. - 23:27
dögöljek meg kimegyek hozzád egy hétvégére
akkor beszéljünk össze, mert én is megyek;)
Rebell! legszívesebben már a következõ hétvégén házhoz vinném a kupakot.. ennek reális esélye viszont csak nyáron lesz.. és ezt a korábban is emlegetett nyári mókát nagyon nem lenne rossz összehozni!
#6328
Írta 2010. április 05. - 23:20
Ha rebell? melyik hosszu 7vége lenne jó nektek?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#6329
Írta 2010. április 05. - 23:12
#6330
Írta 2010. április 05. - 23:06
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#6331
Írta 2010. április 05. - 23:04
amit linkeltem képet kupakról, az csak a kupak, kormánycsapágy(ha jól értelmeztem, és kormánycsapágyra gondoltál..) nélkül.
amint elhatározom magam és rendelek(ftwbikes), akkor ha gondolod kettõt kérek, és kiküldöm postával neked.
FTW BIKES t, hogy csak tudtam elfeledni, mivel töle van a KCNC 36 os RR em és a piroc elox csavaraim is
Mof... ha már van egy ilyen járgányod (és pill. nemkell nöre pénz) van itt még egy RM nak helye és a kupak postára sem kellene költenem


#6332
Írta 2010. április 05. - 19:31
kéne bele jó kerékszett
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#6333
Írta 2010. április 05. - 19:24
erre még énsem jöttem rá, h az mifaszt csinál ott
majd jól lefekszelem
hátha jó sörnyitónak...elõbb próbáld ki
egyébként szép a bicaj, elfogadnám!
és Gabe montiját is!
#6334
Írta 2010. április 05. - 18:05
Mai túra bringái:
Ibis Mojo
Lapierre Spyci 916
Spez. Enduro
Santa Nomad
Liteville 301
Meg találkoztunk egy csoport magyarral (nem túrázók). Sajnos csak kellemes huzvétot tudtam nekik odakiabálni. Most meg bánom, hogy nem álltam meg, de olyan szév volt a terep
#6335
Írta 2010. április 05. - 12:55
majd jól lefekszelem
amugy tervben van 2 hetente hétvégén 2 napos túrák, meg maraton
nem disznek épitettem, ahhoz tul szar
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#6336
Írta 2010. április 05. - 10:49
azért szerintem senki nem hozott ki 100e forintból egy 9 kg-os montit
Használni is fogod vagy csak dísznek építetted?
A váltófül miért néz ki ilyen furcsán, minek van rajta az a kis kampó? Lehet rá váltós váltófület is rakni és váltóval használni?
A sebesség mindent megold.
#6337
Írta 2010. április 05. - 10:30
#6338
Írta 2010. április 05. - 10:25
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#6339
Írta 2010. április 05. - 08:41
#6340
Írta 2010. április 04. - 21:15
Sala, Gabe szépek a bicók gratula.
off
az a kcnc kupak kapható csapágy nélkül is? Elvileg külön is kaphatóak a karmok kupakkal + csavar, de sehol nem találtam. Esetleg más "egzotikus" megoldás?
amit linkeltem képet kupakról, az csak a kupak, kormánycsapágy(ha jól értelmeztem, és kormánycsapágyra gondoltál..) nélkül.
amint elhatározom magam és rendelek(ftwbikes), akkor ha gondolod kettõt kérek, és kiküldöm postával neked.
bár.. ahogy elnézem a hope színei közelebb állnak az elképzeléshez.
(eh.. mióta nincs barátnõ, marad pénzem..)

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





