Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#18141
Írta 2006. május 28. - 17:27
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#18142
Írta 2006. május 28. - 17:24
RAUH-Welt
B E G R I F F
#18143
Írta 2006. május 28. - 17:20
Menni vele, gondolom Isten!
Cartman Isten!
De fesd le a boxxit, mert ez a piros vazzeg:D
#18144
Írta 2006. május 28. - 17:19
ütõs masina!
a telót cseréld majd le egy szimplavállasra, és akkor lesz az etalon bringád!
#18145
Írta 2006. május 28. - 17:18
nyee nye nyee nye nyee nyee 
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
Váz: Speci SX Trail S 3048 g
Rugóstag: Fox DHX 5.0 Ti. 230 mm 656 g
Villa: Boxxer 2002 WC 2987 g
Kormánycsapágy: GMP DH 160 g
Stucni: Truvativ Holzfeller '06 208 g
Kormány: Syncros Bulk 7075 31,8 x 660 mm 258 g
Markolat: Odi Ruffian 110 g
Nyeregcsõ: Specialized 224 g
Nyereg: Point Chili 364 g
Hajtókar: XT 707 g
Lánctányér: Gephardt 38T 68 g
Láncterelõ: késõbb
Lánc: Connex 902 240 g
Kazi: Dura Ace 12-26T 229 g
Pedál: Syncros 506 g
Hátsó váltó: XTR 211 g
Váltókar: Saint 123 g
Fékek: Saint 554 g
Tárcsák: Shimano XT 203 398 g
Elsõ agy: B+ 223 g
Hátsó agy: B+ (7075 10mm alu tengely, csavaros) 457 g
Felnik: Mavic D521 1222 g
Külsõk: Specialized Roller RS Pro 26x2.4 1908 g / 2db
Belsõk: Continental light 262 g / 2db
+ Egyéb (nyeregbilincs, csavarok, bowdenház, stb...)
Össz. tömeg: 15,89 kg
#18146
Írta 2006. május 28. - 16:45
a haver nem milliomos, meg ugye minden nagyker aron van. vagy olcsobban.
reszletezve
adott egy 06 Giant Trance 1
aztan lett ra
Avid Juicy carbon a HFX-9 carbon helyett
X.o carbon az XTR hatso valto helyett
X.o trigger az XT rapidfire helyett
Schwalbe Nobby Nick es Racing Ralph UST a Hutchinsonok helyett [egyreszt k*rvara fajnak az ujjaim, masreszt kicsit meglepett a specialized felirat az eredeti belsokon amit talaltam a gumikban
Easton EC 70 karbon cso a RF deus helyett, meg egy Flite ra [hasznalt!!! :)]
Easton Monkey SL CNT a RF akarmi helyett
Sram PC valami hollowpin lukacsos lanc a shimano helyett
a regi cuccok mennek a merevgep projektre [XTC C vaz + reba WC]
de mentsegere legyen mondva, hogy versenyez vele. Most pl a Saab-Solomon Mountain Mayhemre megyunk juni 24-25en.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#18147
Írta 2006. május 28. - 10:20
Szép, szép!!!
Gondolom te sem az 160cm-es kategóriába tartozol...
Talán majd ha megöregszem és már csak lefele tudok menni, akkor nekem is ekkora váz kell.
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#18149
Írta 2006. május 28. - 10:10
#18150
Írta 2006. május 27. - 22:08
Nekem (és szerintem szinte senkinek) sem kell olyan gép, amilyen van, de ha lenne gempa, akkor még jobb is lenne...hobbi? Mánia? Szenvedély? Sok mindennek lehet hívni, csak a lépték más odakint...Huúú ez a gép mindent üt....kapkodom a levegõt. Csak azt tudnám hová kell neki ilyen gép a nagy büdös lapos dél-angliába:)
#18151
Írta 2006. május 27. - 20:43
#18152
Írta 2006. május 27. - 20:27
Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!!
#18153
Írta 2006. május 27. - 19:59
vagy csak simán mások az életkörülményei?
Azért utállni csak szabad nem? Magyar mentalitás. haha
#18154
Írta 2006. május 27. - 19:57
Rossz helyre írtad be! Ezt az álomgépekhez kellett volna tenni! Lehetek a haverod? Vagy nem ezen múlik?haver uj gepe
most lettem kesz vele
Egy fehér nyereg kellene még rá...
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#18155
Írta 2006. május 27. - 19:48
angliában máshogy mennek a dolgok, mint itthonHaver milliomos?
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#18156
Írta 2006. május 27. - 19:47
Haver milliomos?
vagy csak simán mások az életkörülményei?
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#18157
Írta 2006. május 27. - 19:13
#18158
Írta 2006. május 27. - 18:51
#18159
Írta 2006. május 27. - 18:40
szép lett..mégis maradtak a rókák ? /vagy ez nem az ? /jövöre lesz vmik fox fehérben, csak nem emléxem melik, pont jó lennehaver uj gepe
most lettem kesz vele
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#18160
Írta 2006. május 27. - 18:36
most lettem kesz vele
RAUH-Welt
B E G R I F F

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






