Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19117 replies to this topic

#18121
DeviatE

DeviatE

    vendég

  • fórumtag
  • 52 posts

Váz: Speci SX Trail S 3048 g
Rugóstag: Fox DHX 5.0 Ti. 230 mm 656 g


grats a géphez. a titánrugó milyen gyártmány, ha nem vagyok windisgratz ?

#18122
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
azt tudod hogy most nagyon nagyon úútállak a váz miatt!!!!! :D

a swich mellet ez az egyik álom fr vázam......

de remlem valahogy lessz róla cikk,vagy beszámoló!!

szomorodj meg!!! :D

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#18123
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,355 posts
miért, a giantomba még illett az:D
és az a szín is jó volt:D
de a piros... blá:D az csak birngában mutat jól!!

#18124
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

csak az a baj, hogy nincs pirosban :D és magas

mivel az már nem boxxer, igy nem is kell, hogy piros legyen ;)
nem paszsol abba a vázba egy piros villa, de mióta kékre festetted a boxxeredet, tudom, hogy nincs izlésed :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#18125
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,125 posts

36-ot bele. ;)


igen, de én inkább ezzel szimpatizálok, csak az a baj, hogy nincs pirosban :D és magas
http://www.marzocchi...&LN=UK&Sito=mtb

#18126
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,355 posts
levegõs 66:)

#18127
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
36-ot bele. ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#18128
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,355 posts

hat jo is a specialized. de a lakokocsi megjobb. en meg giantot veszek sztem. vagy commencalt.

szerencsére nem egyre jár az agyunk:)

kiváncsi lennék élõben milyen ez az sx trail, mert még csak pár métert sikerült ilyennel gurulnom:(
de nemsoká már lesz egy épített is a közelben:D

#18129
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

najó, a kedvetekért (ti ízléstelenek ;)) beledobtam egy feketét, de sztem így rosszabb.
a Ferrari piros, a Boxxer piros, punktum :D

photoshop rulez
de sokkal jobban néz ki :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#18130
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
hat jo is a specialized. de a lakokocsi megjobb. en meg giantot veszek sztem. vagy commencalt.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#18131
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
szééép!

tetszetõs, nagyon is!


és ne hallgass rájuk, jó az a villa, úgy ahogy van! :D

nah, ha minden jól megy, akkor linkelhetek én is végre valamit 1 héten belül.. lesz itt szájhúzás rendesen :D

#18132
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,355 posts
idén mindenki specializált lett:D

#18133
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Nem találok szavakat;)

#18134
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,355 posts
sokkal szebb feketén:)

#18135
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,125 posts
cica! még mindig 63 kiló vagyok :)

#18136
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
sokkal jobb, szerintem.
tegyél bele szupermonsztert!
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#18137
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,125 posts
najó, a kedvetekért (ti ízléstelenek ;)) beledobtam egy feketét, de sztem így rosszabb.
a Ferrari piros, a Boxxer piros, punktum :D
Feltöltött kép

#18138
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Good work. Feltöltött kép

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#18139
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Mondjuk lcs még az országútiba is bordó boxxert rakna:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#18140
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,125 posts
ehhh szín....... funkció! :D