Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19117 replies to this topic

#18001
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
A szerelõs topkba jobban illene a téma, de ha már itt tartunk, akkor akik nem tudnak kesztyût viselni azoknak ajánlanám az úgynevezett folyékony kesztyût. Bekened vele kacsóidat szerelés elõtt, majd szerelés után egyszerûen szappannal lemosod olajjal együtt.

#18002
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

És a Merida még mindig nem gyárt tisztítószereket!!!!!!!!!!!



én eddig csak ilyen kéztörlõ adagolókat láttam Merida felirattal, meg egyéb tisztálkodási mûanyag cuccokat!

Olee-vel ne vitatkozzatok!!! lehet jobban vágja a témát mint itt bárki más! :)ugye Olee?

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#18003
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Mondom, hogy nem gyártanak!!!!!!!!!!!!!!

#18004
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,278 posts

Merida és Merida között is van különbség.......http://www.merida.hu/

Ezek gyártanak tisztítószereket és alapvetõen nem is rosszak:))

srácok muszály ezt itt ebben a topikban ?
mellesleg az a merida sem gyártja csak forgalmazza.....mint ahogy azt Olee már mondotta volt...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#18005
Tigris

Tigris

    vendég

  • fórumtag
  • 69 posts

És a Merida még mindig nem gyárt tisztítószereket!!!!!!!!!!!



Merida és Merida között is van különbség.......http://www.merida.hu/

Ezek gyártanak tisztítószereket és alapvetõen nem is rosszak:))

#18006
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts

a merida tisztítószereket gyártó cégnek vanak nagyon jó cuccai. Mi is az õ termékeit használjuk a cégnél.



És a Merida még mindig nem gyárt tisztítószereket!!!!!!!!!!!

#18007
Balage_

Balage_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 290 posts
üdv. Valakinek van tapasztalata '06-os Magellan Crux XT-vel? Köszi, Balázs

#18008
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,355 posts
mint ahogy minden bevásálóközpont, hipermarket, és egyéb nagyobb cégek.
mi is:D:D a név kötelez.

#18009
zé rider

zé rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 452 posts
a merida tisztítószereket gyártó cégnek vanak nagyon jó cuccai. Mi is az õ termékeit használjuk a cégnél.

#18010
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,739 posts
Milyen bringával nyomulnak a profik?

megpróbáltam tanulságot leszûrni, annyira jutottam, hogy X0 a király, mindenki azzal nyomja :D
az AC agyakon azért meglepõdtem... Lehet, hogy versenyenként cserélni kell a csapágyakat, de az õ állat tempójukban kibír ~2 órát, akkor az nem lehet annyira rossz :)

#18011
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts
én ugyanígy vagyok ezzel, csak a kezem nem szeresse nagyon a vegyszeres kezelést nap végén:(
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#18012
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,355 posts
én érzékenynek érzékeny nem vagyok, de nem tudok kesztyûben dolgozni. egyszerüen nem tudok megfogni vele semmit rendsen, fõleg nem ha épp valami apró cuccot kell csinálni... szóval inkább marad a kézmosás.

#18013
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
+ a híntõporos kesztyüre sokan érzékenyek

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#18014
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
nyáron eheh
mondjuk az elsõ x órában még nem olyan halál mert van hintõpor a kesztyûkben
de aztán mikor azt az izzadtság már teljesen összeszedte :-/

#18015
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,555 posts
én is kesztyût használok (cérna) és ami mocsok a kezemen lesz utánna az minimális!
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#18016
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
tesóm németbõl hozott valami ultraderm szerû trutyit, ilyen halványsárga színben.
az nekem spec nem szárította ki a kezemet.
az ultraderm is csak minimálisan..

Nemtudnám elképzelni, hogy gumikesztyûben szerelek. mosogatni se tudok úgy :)

on
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#18017
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Én mosóporrral szoktam lemosni...mondjuk amennyit én szerelek ! :D

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#18018
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
azok a kézmosószerek szárítják a bõrt, mert ugy tisztítja, hoyg a felsõ hámrétegbõl is "lemos" nem csak a koszból...
a kesztyû jobb megoldás.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#18019
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Meg autószerelõk használnak valami "folyékony gumikesztyût" is.

#18020
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
superdol :D