Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19035 hozzászólás a témában

#17461
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
tényleg, szerintetek milyen pedál megoldás jöhetne szóba a bicajára? Sajnos a sima keretes acél pedálról nagyon könnyen lecsúszkált a lába, de az SPD meg nagy falat lenne még neki. Láttam ilyen egyszerûbb klipszet, amin nincs pánt csak egy kis mûanyag cipõorr támasz, használható megoldás ez?

#17462
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs


Viszont szombaton sikerült egy szép zúzódást szereznie a sípcsontjára a pedáltól:(, szóval lehet, egyenlõre kap rá egy szöges platform pedált....


ez így durva :D

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#17463
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
megtisztelõk a dícsérõ szavak, köszönöm:)

a gép tényleg sír egy spd pedálért, csak a gazdája nem:) Most próbálom a hölgyet beleszoktatni a hegyen tekerés örömeibe, és bár nagyon ügyes és bátor is, de még korai lenne spd-be kötni a lábát. Viszont szombaton sikerült egy szép zúzódást szereznie a sípcsontjára a pedáltól:(, szóval lehet, egyenlõre kap rá egy szöges platform pedált, amirõl nem csúszik le könnyen a lába. Jahhh és a gyári STX-RC pofák rémesek, kell szereznem valami jó csapos pofát, ami rendesen harap a ritchey felniken...

#17464
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Mohus te még mindig tudsz bringát építeni :prosze:
Gratulálok, szép gépek!

#17465
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
az penzben ki nem fejezheto ertektobblet :D

te milyen bringaval nyomulsz kedves szakallas metal Kristof?

YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#17466
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

ha eloveszunk egy kellys arlistat pl


Nem beszélve a klubtagságról... ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#17467
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
sir a csajszi gepe hogy spd-t kapjon, ugye tudod?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#17468
_rihi_

_rihi_

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
...igazi engedelmes nõi gép.... :)
Az Akadályok Azért Születtek Hogy Legyõzzék Õket!
__________________HoNLaPoM______________________

Gyõzni Tudás: Mást Tenni Mint Amit A Legyõzöttek!

#17469
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Csinosak....nem csak a bicók...:P

#17470
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
akár vissza is kanyarodhatunk ennek a topicnak a témájához :-)

láttam páran bemutattátok a gépet, amit a barátnõtöknek építettetek, sõt még a gazdit is. Mivel elkészült a kedvesem bicaja, sõt ma fel is avatta, gondoltam megmutatom én is, mit sikerült összehozni.

A képen látható

a bicaj:
Merida Matts Speed 16" váz
RS Pilot XC teló
XT- Sapim - Ritchey Pro kerekek
Z-max és WTB EpicWolf külsõk
FSA Orbit XL fejcsapágy
XT h., LX e. váltók
Specialized Strongarm II. hajtómû
SRAM 5.0 fogsor + lánc
STX RC fékek
Deore fékváktókarok
Ike kiegészítõk
WTB Speed She nyereg

és a gazdija, mert "bringás lányok pedig vannak":)

Feltöltött kép


kicsit a saját verdát is tuningoltam. Kapott egy 180mm-es tárcsát elõre és Truvativ Team stucnit + üléscsövet

Feltöltött kép

#17471
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
annak sem ez a lényege. mikor ebbe belemegy valaki, elég hamar koppanni szokott.

#17472
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
vanaza értékbecslés topic!

#17473
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

amig nem az a címe a topic-nak, hogy kinek mennyibe került az uj biciklije, addig nem lesz szó többet pénzrõl.
értettem?


értetted?

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#17474
jezso

jezso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 512 hozzászólás

Elõre, javasolt, ha nem vagy biztos a dolgodban, de utólag ilyet sosem szabad megkérdezni. A kérdés az, hogy NEKED megérte e? Ha örömöd leled benne, ha elégedett vagy vele, akkor természetesen igen, ha nem, nem. Az ilyen kérdésekkel, csak a saját örömödet ronthatod el. Használd egészséggel és tekerj vele sokat.


Azt hiszem ez a helyes szemlélet!

A bringázásnak nem a pénzrõl kell szólnia szvsz.
Az a sznob autós társadalomnak való. Tisztelet a kivételnek.

A tied milyen?Milyen a fully feeling?


Kezd nagyon tetszeni. Vettem új csapágyakat a felfüggesztésbe, egyenlõre csak 2-t mert hónap vége van oszt na mégis.

Eddigi Bikemag-ban tesztelt Specialized-ek esetében mindig leírták, hogy nagyon hamar meg lehet szokni õket. Azt gondoltam hogy ez marketing vaker.

De esküszöm tényleg igy van. Mintha rám szabták volna. Tökéletes a geomtria, és még állítható is.
El vagyok ragadtatva tõle, és ezzel nem túloztam egy kicsit sem.
A levegõs tag is meglepett. Pozitívan csalódtam benne.
Nincs benne lock, de ha totál becsillapítom meg rövidebbre állítom a rugóutat, akkor szinte olyan mintha merev lenne.

Semmi mást nemtudok elmondani. Ki is kapcsolom magam.
Hétvégén tesztelem a Bükkben. Juhééé

Bike Is Life

#17475
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Elõre, javasolt, ha nem vagy biztos a dolgodban, de utólag ilyet sosem szabad megkérdezni. A kérdés az, hogy NEKED megérte e? Ha örömöd leled benne, ha elégedett vagy vele, akkor természetesen igen, ha nem, nem. Az ilyen kérdésekkel, csak a saját örömödet ronthatod el. Használd egészséggel és tekerj vele sokat.

#17476
czpetike

czpetike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 265 hozzászólás
Csak kíváncsi voltam, hogy megérte-e.

#17477
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
amig nem az a címe a topic-nak, hogy kinek mennyibe került az uj biciklije, addig nem lesz szó többet pénzrõl.
értettem?

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#17478
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
ez pont igy van ;)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#17479
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

SOK pénzbõl bárki tud jó bringát összerakni. Kevésbõl, na az a mûvészet:D Illetve sok pénzbõl gagyi bringát kihozni, az is valami.;)


Hope+Manitou+Sinister+Atomlab+RF Diabolus, és te lehetsz a legjobb egy napig, utána nem mozog, csak csavarodik, de nem fékez és leesik, meg kõnehéz:D

#17480
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
SOK pénzbõl bárki tud jó bringát összerakni. Kevésbõl, na az a mûvészet:D Illetve sok pénzbõl gagyi bringát kihozni, az is valami.;)