megasüti
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#17041
Írta 2006. szeptember 17. - 22:29
tam:
megasüti
megasüti
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#17042
Írta 2006. szeptember 17. - 22:04
Koszonom Attila! :lol1:
karakoram rad nem hallgatok, mert identitaszavaros vagy. gt-s nick, crackandfail monti, meg allez orszaguti
trueman: lehet, ha a kornyeket eleg tag ertelemben vesszuk :matrix:
karakoram rad nem hallgatok, mert identitaszavaros vagy. gt-s nick, crackandfail monti, meg allez orszaguti
trueman: lehet, ha a kornyeket eleg tag ertelemben vesszuk :matrix:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#17043
Írta 2006. szeptember 17. - 20:29
#17044
Írta 2006. szeptember 17. - 20:17
igazán szép speckó!
London környékén merre lehetegyébként bringázni?
London környékén merre lehetegyébként bringázni?
#17045
Írta 2006. szeptember 17. - 18:23
#17046
Írta 2006. szeptember 17. - 13:39
Király a gép Tamás!
:prosze:
:prosze:
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.
#17047
Írta 2006. szeptember 17. - 13:37
nemi tuningon esett at a gepezet.
bontrager kerekek rob fisherjebol, kore gyorszarakkal, Tioga Blue Dragon gumik [atmenetileg, amig a tubelessek meg nem jonnek], FSA orbit XL II csapi, odi yeti markolat :matrix:

>> tobbi kep <<
bontrager kerekek rob fisherjebol, kore gyorszarakkal, Tioga Blue Dragon gumik [atmenetileg, amig a tubelessek meg nem jonnek], FSA orbit XL II csapi, odi yeti markolat :matrix:
>> tobbi kep <<
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#17048
Írta 2006. szeptember 15. - 23:14
szép lett :spoko:
a coiler is szép
a coiler is szép
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#17049
Írta 2006. szeptember 15. - 19:31
#17050
Írta 2006. szeptember 15. - 17:33
#17051
Írta 2006. szeptember 15. - 12:35
Köszönöm.Tervben van,csak túl vékony lett a tárcám.
#17052
Írta 2006. szeptember 15. - 11:54
Szerintem nagyon szép ez a Coiler.....grat Forest....gondosan és szépen van összeválogatva, bár egy erõsebb h.mû már dukál...
#17053
Írta 2006. szeptember 15. - 10:24
nem,szerintem nem emel túl sokat,nekem nagyon bejött ez a geometria és mivel elég magas vok szerintem jó ez így(185cm),bár tény,hogy az esztétikát rontja
#17054
Írta 2006. szeptember 15. - 09:01
Szép lett!
Nem túl magas az eleje? Mármint a teló jól áll benne, de a kormány/stucni/alátétek kicsit sokat emel, nem? Nem kritika, csak érdeklõdök
Nem túl magas az eleje? Mármint a teló jól áll benne, de a kormány/stucni/alátétek kicsit sokat emel, nem? Nem kritika, csak érdeklõdök
#17055
Írta 2006. szeptember 14. - 21:51
szep lett. cserelj avatart
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#17056
Írta 2006. szeptember 14. - 21:35
A jelenlegi felállás:
marzo Z150 2004
Kona coiler váz 2005
marzo roco 2006
elöl marzo agy,hátul vastaggyorszáras novatech agy single track felnikkel 2,25-ös albert gumikkal
XTR fékbovden szett,XT váltók,lx fogsor,deore váltókarok és hajtómû(race face 44-es tányérral)
sram pc 69 lánc
avid bb7 elöl 185,hátul 160 avid SD5-ös fékkarral
kona dh kormány,dirt jump nyereg,pedál
funn head banger korm.csap
bike+ stucni
truva nyeregcsõ,specialized markolat
Asszem ennyi!
marzo Z150 2004
Kona coiler váz 2005
marzo roco 2006
elöl marzo agy,hátul vastaggyorszáras novatech agy single track felnikkel 2,25-ös albert gumikkal
XTR fékbovden szett,XT váltók,lx fogsor,deore váltókarok és hajtómû(race face 44-es tányérral)
sram pc 69 lánc
avid bb7 elöl 185,hátul 160 avid SD5-ös fékkarral
kona dh kormány,dirt jump nyereg,pedál
funn head banger korm.csap
bike+ stucni
truva nyeregcsõ,specialized markolat
Asszem ennyi!
#17057
Írta 2006. szeptember 14. - 21:27
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#17058
Írta 2006. szeptember 14. - 21:24
#17059
Írta 2006. szeptember 11. - 17:14
Hát a bal oldali hajtókar erösen görbülve van
A másik az ülés de azt inkább levettem
A másik az ülés de azt inkább levettem
#17060
Írta 2006. szeptember 11. - 16:37
itt a bicóm,már a sérüléssel:)
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186482
Szép gép nagyon! Mi a sérülése? Vagy csak én vagyok vak?

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






