én azt nem értem,h jó ok h,vkinek az egy sebesség jön be de telót miért nem használnak?(csak h kukacoskodjak)
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#17001
Írta 2006. szeptember 21. - 22:14
#17002
Írta 2006. szeptember 21. - 22:11
és hol (és mennyiért lehet itthon ilyet szerzni?
itthon nem kapható.
Ök küldenek: http://paragonmachineworks.com/
~30 Dollár+szállítás
#17003
Írta 2006. szeptember 21. - 22:07
2; papucs, ez nem Yasec gyártmány hanem a Paragon Machine works gyártja. Ez egy csúsztatható ejtõpapucs.
és hol (és mennyiért) lehet itthon ilyet szerzni?
#17004
Írta 2006. szeptember 21. - 22:02
#17005
Írta 2006. szeptember 21. - 21:55
csak két kérdés:
1: az a kormány engem is érdekelne, hogy miért pont ilyet?
2: nem ismerem a mester által használt papucsokat, de az a tárcsafékrögzítõ hátul.. engem nagyon zavar.
1: az a kormány engem is érdekelne, hogy miért pont ilyet?
2: nem ismerem a mester által használt papucsokat, de az a tárcsafékrögzítõ hátul.. engem nagyon zavar.
#17006
Írta 2006. szeptember 21. - 21:51
Alkatrészek,
Váz: Yasec, CroMo, (papucsok: ParagonMachineWorks)
Villa: Surly Karate Monkey
Kormány: OnOne Mary
Kormánycsapágy: FSA Orbit XLII
Stucni: Ritchey
Nyeregrúd: Thomson Elite
Nyereg: San Marco EraK
Hajtómû: White Industries ENO
Monoblokk: Shimano BB-UN52
Fékkarok: Paul Love Lever
Fékek: Avid SDTi
Hátsó agy: B+
Elsõ agy: Shimano XTR
Racsni: White Industries 18T
Lánc: Sram PC-1
Felnik: MACH1 210 (622)
Külsõk: WTB MotoRaptor 29x2,1
Pedál: Shimano PD-M540
Váz: Yasec, CroMo, (papucsok: ParagonMachineWorks)
Villa: Surly Karate Monkey
Kormány: OnOne Mary
Kormánycsapágy: FSA Orbit XLII
Stucni: Ritchey
Nyeregrúd: Thomson Elite
Nyereg: San Marco EraK
Hajtómû: White Industries ENO
Monoblokk: Shimano BB-UN52
Fékkarok: Paul Love Lever
Fékek: Avid SDTi
Hátsó agy: B+
Elsõ agy: Shimano XTR
Racsni: White Industries 18T
Lánc: Sram PC-1
Felnik: MACH1 210 (622)
Külsõk: WTB MotoRaptor 29x2,1
Pedál: Shimano PD-M540
#17007
Írta 2006. szeptember 21. - 21:43
úúú fityisz... ez milyen ugrálósbicaj mán? elsõfék, meg nyeregtáska meg...
no de:
szép bringa!
és midnenféle felesleges sallangot nélkülözve. ütõs lett!
no de:
szép bringa!
és midnenféle felesleges sallangot nélkülözve. ütõs lett!
#17008
Írta 2006. szeptember 21. - 21:42
nagyon szééépp...alkatrészlistát esetleg kaphatunk?....és annak a kormánynak nincs túl nagy görbülete hátrafele? olyan mint egy kempingbicón... vagy csak a kép csalóka?
#17009
Írta 2006. szeptember 21. - 21:39
#17010
Írta 2006. szeptember 21. - 21:36
#17011
Írta 2006. szeptember 21. - 21:32
daci szerinted én komolyan gondoltam, hogy a srác orrba-szájba kormánypörizik még a fürdõkádban is?
#17012
Írta 2006. szeptember 21. - 21:30
ha mondjuk ilyen telóval már kormánypörinél tart..
akik ilyen szinten nyomják azok szvsz nem ilyen telót használnak ilyen összeállítással
persze javítsatok ki ha tévedek
meg ugy általában a konák legalábbis a scrap és shred vázak nem az ár érték arányukról híresek.
akik ilyen szinten nyomják azok szvsz nem ilyen telót használnak ilyen összeállítással
persze javítsatok ki ha tévedek
meg ugy általában a konák legalábbis a scrap és shred vázak nem az ár érték arányukról híresek.
#17013
Írta 2006. szeptember 21. - 21:29
lehet, hogy vékony a srác:D
de a májerfaktora a Fogasos Tirpák SE körében biztos befutó.
de a májerfaktora a Fogasos Tirpák SE körében biztos befutó.
#17014
Írta 2006. szeptember 21. - 21:27
Ekkora kormánnyal kormánypöri? 
Köszönöm a felvilágosítást!
Köszönöm a felvilágosítást!
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.
#17015
Írta 2006. szeptember 21. - 21:26
#17016
Írta 2006. szeptember 21. - 21:26
kéne elõre is fék meg egy jobb teló és fasza gép lenne..
de ez az elsõfék nélküli mánia kicsit a fogasos bunkó bmx-tescos bike-os gyerekekre emlékeztet akik elsõfék nélküli tescobájkokkal gizdáznak meg bunnyznak félcentit a fogas aljában:)
de ez az elsõfék nélküli mánia kicsit a fogasos bunkó bmx-tescos bike-os gyerekekre emlékeztet akik elsõfék nélküli tescobájkokkal gizdáznak meg bunnyznak félcentit a fogas aljában:)
#17017
Írta 2006. szeptember 21. - 21:24
Valaki mondja el nekem h miért jó ,h csak hátul van fék? ( vagy ez oan vallási dolog, mint a bmx-eseknél, h ki hány peget használ? )
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.
#17018
Írta 2006. szeptember 21. - 21:22
öhm......izé...... az a felni egyáltalán nem biztos, hogy tovább bírja, mint az agyak pölö.
#17019
Írta 2006. szeptember 21. - 21:16
Már egyszer betettem,de úgylátom hiába várok véleményt...
http://gportal.hu/portal/mewryck itt a cim/képek alatt,kona scrap uj cuccokkal-ott vannak a képek
Valahogy nem értem hogy minek Doublewide felni, ha Deore agyak vannak csak, meg RST teló. Mind2 hamarabb megadja magát mint a felni. Mi alapján válogattad össze rá a cókmókot? Ez tipikus f***láma összeállítás, értelme kb. semmi nincs, de legalább lehet vele villogni...
#17020
Írta 2006. szeptember 21. - 21:10
Már egyszer betettem,de úgylátom hiába várok véleményt...
http://gportal.hu/portal/mewryck itt a cim/képek alatt,kona scrap uj cuccokkal-ott vannak a képek
tams jól mondja, demokrácia. nekem nem tetszik.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére









