nah végre
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#17061
Írta 2006. szeptember 11. - 07:56
"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"
#17062
Írta 2006. szeptember 10. - 19:55
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#17063
Írta 2006. szeptember 10. - 18:55
Ne haragudj ZolkoW, de Askénak igaza van: ez a bringa 3 tányéros meghajtásért ordít. Sík terepen mennyivel mész? Az asszonybájk is leelõz... (ezt a kifejezést tagnap tanultam Hlevtõl:))No és mi a helyzet a 12%-os (10,8 fokos) irdatlan hosszú lejtõkkel? 800 méter után kínzod a térdeidet?
kész, végem, megtörtem, annyi.
ma visszaraktam a kis- és nagytányért, a tegnapelõtt vásárolt Alivio elsõváltóval és karral egyetemben.
az a helyzet, tényleg nem vált be az egytányéros hajtás. eszembejutott, hogy próbálkozzak 36-os körüli lánckerékkel, de inkább nem. fölfele hiányzott volna a fokozat inkább, de így már legalább nincs kompromisszum (csak súlyban és árban, meg a zolkow-faktorban
bocs hogy kicsit off, csak ide is tartozott.
ui: ti micsináltok a 22/32 áttétellel???? lépcsõn másztok fölfele?
#17064
Írta 2006. szeptember 10. - 18:45
#17065
Írta 2006. szeptember 06. - 23:11
lánc miért lóg?
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#17066
Írta 2006. szeptember 06. - 21:08
Nem, nem értettelek fére, csak tetszett a hozzászólásodFélre ne érts! Nagyon dekoratív farakásod van,
és ahogy alakulnak a dolgok, lehet, hogy hamarosan sokan fognak még így fûteni (és bringával járni)?!?
Popferi a kerékpározás elõmozdítója!
Jah és tényleg reméljük hamarosan sokan fognak bringával járni!!
Popferi?? Õ ki?
Jah és Photoshop... vannak a neten még képeid??
#17067
vendég_galuska_*
Írta 2006. szeptember 05. - 20:26
vendég_galuska_*
Uhff nekem tetszett a farakás mögötte (meg mindig oda szoktam rakni)... de elfelejtettem felhúzni a garázsajtót azért ilyen sötét :S
Amúgy Cruxos eltalálta: Drágul a gáz azért van ott a farakás
Félre ne érts! Nagyon dekoratív farakásod van,
Popferi a kerékpározás elõmozdítója!
#17068
Írta 2006. szeptember 05. - 16:16
UhffSzép kis bicó ez, de ha már lefotózod, (és bemutatod) miért nem választasz egy semleges, egyöntetû hátteret, hogy jól látható legyen minden? A farakásnál már csak egy halom ócska bringa lenne rosszabb háttérnek...
Amúgy Cruxos eltalálta: Drágul a gáz azért van ott a farakás
#17069
Írta 2006. szeptember 05. - 14:33
Drágul a gáz!A farakásnál már csak egy halom ócska bringa lenne rosszabb háttérnek...
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#17070
vendég_galuska_*
Írta 2006. szeptember 05. - 11:41
vendég_galuska_*
én is berakom a bicajomat, igaz nem egy nagy szám de VC_re jó (varacskosdisznó cross
)
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
A fontosabbakat leírom:
Magellan Draco "18"
Truvativ ruktion
WTB Exiwolf
ennyi a többi majd cserélõdik :S
Szép kis bicó ez, de ha már lefotózod, (és bemutatod) miért nem választasz egy semleges, egyöntetû hátteret, hogy jól látható legyen minden? A farakásnál már csak egy halom ócska bringa lenne rosszabb háttérnek...
#17071
Írta 2006. szeptember 05. - 07:06
én is berakom a bicajomat, igaz nem egy nagy szám de VC_re jó (varacskosdisznó cross )
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
A fontosabbakat leírom:
Magellan Draco "18"
Truvativ ruktion
WTB Exiwolf
ennyi a többi majd cserélõdik :S
Mutatós........tetszik a váz, szép a festése...
#17072
Írta 2006. szeptember 04. - 22:22
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
A fontosabbakat leírom:
Magellan Draco "18"
Truvativ ruktion
WTB Exiwolf
ennyi a többi majd cserélõdik :S
#17073
Írta 2006. szeptember 01. - 22:29
Ne haragudj ZolkoW, de Askénak igaza van: ez a bringa 3 tányéros meghajtásért ordít. Sík terepen mennyivel mész? Az asszonybájk is leelõz... (ezt a kifejezést tagnap tanultam Hlevtõl:))No és mi a helyzet a 12%-os (10,8 fokos) irdatlan hosszú lejtõkkel? 800 méter után kínzod a térdeidet?
síkon 25-tel. naés?!
hagyjatok mán, nézd meg, hogy mennyit használod azokat az áttételeket, amiket ez bringa nem tud. aztán nézd meg, hogy mennyit használom ÉN..
szóval kár a gõzért, úgysem gyõztök meg.
Ha valami meggyõz, az a gyakorlat, és akkor majd váltok. addig elsõ váltó pfujj.
csak lenne idõm tesztelni.... meg kéne normális gumi rá.
má' megin edit: ja, és igazi tekerõs gépnek hosszú távokra ott a trekking
#17074
Írta 2006. szeptember 01. - 20:09
nah végre
hú b@mmeg.... :peace:
Ha esetleg valaki tud az 1980-as moszkvai olimpia kézilabda bronzmeccsérõl valamilyen képi anyagot, az ossza meg velem, legyen oly szíves!
#17075
Írta 2006. szeptember 01. - 19:33
#17076
Írta 2006. szeptember 01. - 19:17
majd szólj ha ráuntálnah végre
amugy grat...
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#17077
Írta 2006. szeptember 01. - 19:12
#17078
Írta 2006. szeptember 01. - 18:15
#17079
Írta 2006. szeptember 01. - 11:29
#17080
Írta 2006. szeptember 01. - 07:53
A géped jól láthatóan CCgép.
Ergó elõre három tányér kell+elsõváltó, és a láncleesés probléma megoldódik.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






