mikor nem tudok dönteni úgyis legalább 2 nálam van.
csak azt a cécósat el ne add a megkérdezésem nélkül
Most mé módosítottad? Csak azért, mert értelmetlen volt a mondat igazán nem kellett volna
mikor nem tudok dönteni úgyis legalább 2 nálam van.
Vigyázat! Nagyfeszültség! ![]()
evvagyokén,
Csak én nem vágom melyik bicajról van szó?
Vigyázat! Nagyfeszültség! ![]()
evvagyokén,
offalkalmazol bringaszerelõt is?
cééép:)
Speci gyûjtemény:D
Vigyázat! Nagyfeszültség! ![]()
evvagyokén,
Vigyázat! Nagyfeszültség! ![]()
evvagyokén,
amennyire a dawg enduro, annyira a polaris is dirt....Azért a Polaris nem egy dirt váz
de lehet, hogy tévedek.
Vigyázat! Nagyfeszültség! ![]()
evvagyokén,
okés, értem, h mi h mûködik.ha nem ugy irod a hozzaszolast. hogy
hanem ugy, hogy
akkor alapbol bemasolja azt amire reagalsz. de hogy ezt ki hogy hasznalja, az mindenkinek maganugye.
hanem ugy, hogy
akkor alapbol bemasolja azt amire reagalsz. de hogy ezt ki hogy hasznalja, az mindenkinek maganugye.
RAUH-Welt
B E G R I F F
de, ha az üzenet alján nyomsz gyorsválaszt, akkor megvan, h melyikre nyomtad azt a választ annak meg van egy sorszáma, csak a fejlécbe kéne olyan h válasz #számszámszámszám -raDe. A "gyors válasz" gomb megszüntetésével:D
De. A "gyors válasz" gomb megszüntetésével:Doff
azt nem lehet megoldani, h a válasz fejlécébe beírja automatikusan h melyik bejegyzésre nyomott választ?
mert néha nem tudom ki mire válaszolt, de ezek szerint nem csak én ;-)
ab
on
az elsõ postról a topicban
mindössze 11 hónaposra válaszolt.
RAUH-Welt
B E G R I F F