Kedden irány a hegy
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#16661
Írta 2006. november 13. - 19:59
Kedden irány a hegy
Vigyázat! Nagyfeszültség! ![]()
evvagyokén,
#16662
Írta 2006. november 12. - 20:15
#16663
Írta 2006. november 12. - 20:12
#16664
Írta 2006. november 12. - 12:01
Képet nem tudok beszúrni, mert nincs weblapom
Töltsd fel valahova: www.kepfeltoltes.hu
www.kepeim.hu
...stb
És onnan már be tudod linkelni....
#16665
Írta 2006. november 12. - 11:13
-Voitl Ml VI 18-as váz , 1400 gramm körül
-Fox F80 RLT (szürke), 1500 gramm körül
-Specialized kormánynyak 160 gramm
-BBB carbon kormány 110 gramm
-Cane Creek kormánycsapágy
-Deore hidraulikus tárcsafékszett
-Lx hátsó-, Deore elsó váltó
-Deore váltókarok
-Deore Hollowtech hajtókar
-Lx lánc Sram szétszedõs szemmel, Deore hátsó sor
-Hátsó agy Alivio, elsõ agy Specialized stout disc
-Mavic XC 117 felnik + DT küllõk
-Ritchey Pro üléscsõ
-Specialized Body Geometry ülés
IRC Nothos XC 1,85-ös gumikkal, Specialized belsõkkel együtt, úgy 11,8-11,9 kg körül lehet, pontosan még nem volt idõm lemérni.
Képet nem tudok beszúrni, mert nincs weblapom
#16666
Írta 2006. november 11. - 19:38
Köszi, nekem is nagyon tetszik.
Ez 2005-ös váz, nagyon keveset volt használva és ha megmondom mennyiért vettem, lehet rosszul leszel. (95ezer rugóstaggal:-) )
#16667
Írta 2006. november 11. - 17:56
Szia clio!
Látom szépen és gyorsan alakul a kicsike. Nagyon szép lesz, tetszik.
Csinos kis vázat választottál.
Ne haragudj, de kicsit fájdítani fogom most a szíved, remélem elnézed.
Itt a link amit kértél. Ugye tudod mi van a képeken? :-)))
Siki
http://www.kep.tar.h...ozok/50391172#2
szep
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16668
Írta 2006. november 11. - 10:10
Merida Speeder T5
a körítést annyira ne tessék megnézni(background)
ma majd szépen kiviszem és a szabadban is lefotózom.A fényviszonyok bent h úgy mondjam nem voltak ideálisak
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#16669
Írta 2006. november 11. - 01:54
Szarvak: csak azért állnak így, hogy ne felejtsem el , hogy nincs meghúzva+beállítva. Ilyenkor biztonsági okokból totál lehetelen pozícióba állítom õket, hogy még véletlenül se induljak el úgy, hogy nem állítottam be, és húztam meg.
Kala: nekem ez a váz még nagy is
Vigyázat! Nagyfeszültség! ![]()
evvagyokén,
#16670
Írta 2006. november 10. - 17:53
Szia clio!Alakulnak a dolgok. A finombeállítás még hátra van, de a heylükre kerültek az alkatrészek
balos
jobbos
szembol
Látom szépen és gyorsan alakul a kicsike. Nagyon szép lesz, tetszik.
Csinos kis vázat választottál.
Ne haragudj, de kicsit fájdítani fogom most a szíved, remélem elnézed.
Itt a link amit kértél. Ugye tudod mi van a képeken? :-)))
Siki
http://www.kep.tar.h...ozok/50391172#2
#16671
Írta 2006. november 10. - 00:15
a szarvak nekem is szemet szúrtak. ha elõbb nem, majd gázlón beállítom én neked, hogy kell annak lennie!
majd csinálj kinn a nature-ben is képet róla. ott biztos jobb minõség lesz
de egyébként jó. látom neked is szimpi a hone/lx hajtómû. masszív egy állatnak tûnik, ahogy tapasztalom én is kisbicón. meg fater se panaszkodott még erre sem a 100+ kilójával
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#16672
Írta 2006. november 10. - 00:07
Évi, de a váz az gyönyörû... Majdnem ilyen lett Dórinak is, most kicsit irígykedem
milyen rövid... fura dolog nõnek lenni
#16673
Írta 2006. november 09. - 23:50
balos
jobbos
szembol
Vigyázat! Nagyfeszültség! ![]()
evvagyokén,
#16674
Írta 2006. november 09. - 17:39
Mostanában a Túró Rudival történõ lekenyerezés dívik,
A Piros Pöttyös az Igazi?
#16675
Írta 2006. november 09. - 16:35
És Thez, azért sem foglak meghívni az osztálytekerésre!
#16676
Írta 2006. november 09. - 16:31
#16677
Írta 2006. november 09. - 15:42
mellesleg annyi tinilány mellett nekem se maradna sok idõm tekerni:D tanári diploma hmmm....
#16678
Írta 2006. november 09. - 10:41
De legalább a bringám tetszeni fog. Igaz, lehet, hogy csak nekem.
#16679
Írta 2006. november 08. - 21:48
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16680
Írta 2006. november 08. - 21:25

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






