Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#16621
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
milyen váz?
telód már van? nekem van egy fölös ;)

majd ha kész lesz, toljál képet!
jah, meg wheelerrõ jöhet most is!

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#16622
Janó

Janó

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Szasztok!

Na épülget a bringám nekem is.
Eddig ami van:
-3 éves használt carbon váz
-LX cuccok: v-fék, váltó, atdobó, lánc
-Bontrager X lite karbon kormány
-Ritchey wcs groove nyereg
-Ritchey markolat
-Conti Twister pro külsõ, specialized belsõ

Amíg elkészül egy Wheeler 5000 trekkinggel nyomulok, már retró korban, de alig kilóméterrel (még minden originál rajta), full LX cuccal, gyöngyház eredeti fényezéssel.

Üdv mindenkinek

#16623
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

mondjuk beköti az elsõféket?


jelentem: bekötve.

még vmi változás lesz rajta??

idõvel extíár vagy Formula B4 tárcsafék, meg Crossmax, vagy DT kerekek, még nemtom melyik, de SL kizárva. valami fekete. :)

köszönöm az elismerõ szavakat mindenkitõl. jólesik. :prosze:

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#16624
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
szomorodni mmmm :D

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#16625
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
a sárgafehérnek üzenem, hogy szomorodjon meg :) :cool2:

#16626
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
bizony-bizony naggyon szép az a kullantás:) gratula!

(már csak egy pár crossmax SL hiányzik róla)

#16627
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

nemszokásom minden bringára rábólintani h fúú de fain...de ez az:)
még vmi változás lesz rajta??

mondjuk beköti az elsõféket? :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#16628
gyurri87

gyurri87

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás

GPS


egyébként:
khm

Olee: szigszalag :D



nemszokásom minden bringára rábólintani h fúú de fain...de ez az:)
még vmi változás lesz rajta??

#16629
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Konás! Az ugye nem sárga bowdenvég, hanem a szemem káprázik.:)

#16630
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

GPS



Biztos! :D
Old váltókarom! :D :D

#16631
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
GPS


egyébként:
khm

Olee: szigszalag :D

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#16632
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
mi az a kis izé a jobb fékkarnál?

#16633
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
Nekem is alakul a bringám! :bananadan :)

Feltöltött kép

#16634
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás
eddig színben az author egoist (05) a legtutibb a telohoz:

Feltöltött kép

csak 1. nem 30.000 az ára és 2. tárcsafékes

pedig author-t szivesen vennék

#16635
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Hát eddig a legérdekesebb összeállítás amit láttam egy sárga author versus piros manitou black-le és egy merida magnesium piros telóval. Bár az R7 platinummal is érdekes kombinációkat lehetne kreálni :)

#16636
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
off:
mér? volt szó arthurról? nem olvastam a hozzászólásokat! :D csak itthon eszembe jutott és hozzátettem, amit tudtam :)

inkább válaszolj a privire ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#16637
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

ha nem lenne kicsi a 18as, akkor ez passzentos lenne neked -->itt

szerinted ha az authorral az a baj hogy csak t.fékes van, akkor ez jó lesz ? :)

mondom váz nagyon tervben van véve, csak amiket kinéztem

eddig azok vagy csak tárcsásak voltak (pl: author egoist)

.


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#16638
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
ha nem lenne kicsi a 18as, akkor ez passzentos lenne neked -->itt

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#16639
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Csatlakoznék Konásandráshoz.
Nézz fel gyorsan ebike-ra, ha tetszik a fehér szín. Ott nemrég még láttam 2005-ös csontfehér Kona Caldera vázat, nagyon jó áron van és nem fog egyhamar eltörni, bár nem a legkönyebb (2kg körül), de gondolom a súly annyira nem számít.

hát sztem az nagyon nem jönne össze a kék torával....konából max a 2004 es kula, ami illene hozzá de az egyrészt könnyû cc váz másrészst brutál drága harmadrészt nem lehet már kapni...azonkívûl 4 évre visszamenõleg nincs kona ami jó lenne színben hozzá....

egyébként valóban az az author amibe marhára passzolna....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#16640
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Csatlakoznék Konásandráshoz.
Nézz fel gyorsan ebike-ra, ha tetszik a fehér szín. Ott nemrég még láttam 2005-ös csontfehér Kona Caldera vázat, nagyon jó áron van és nem fog egyhamar eltörni, bár nem a legkönyebb (2kg körül), de gondolom a súly annyira nem számít.