Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#16641
Írta 2006. november 16. - 17:00
A mostani vázhoz képest akár egy polaris vagy serpens is megfelelõ ugrás lenne.
#16642
Írta 2006. november 16. - 16:43
pyxis tényleg 1600 körül van. És állítólag télleg ropi és rugalmas
.
Speci 1800 gr kb és érzehetõen elnyel 1-2 centit a hátulja. Szóval egész fincsi. Mongoose 2200 gr volt, hátsó háromszög zártszelvény. Na az brutál merev volt, csak nem tom minek
figy alapvetõen a pyxis egy versenyváz (najó maraton) szal nemkell
neki nagyon tartósnak lennie...
nah nekem a mongoose-ok pont a brutális vázaik miatt tetszenek.
(sosem érdekeltek a grammok
#16643
Írta 2006. november 16. - 13:34
Speci 1800 gr kb és érzehetõen elnyel 1-2 centit a hátulja
Vigyázat! Nagyfeszültség! ![]()
evvagyokén,
#16644
Írta 2006. november 16. - 13:21
igen de nemtudom nekem az 1600 grammos vázak túl ropinak tûnnek
ez csak sacc? mert én nem találtam sehol magellan vázgeo-t és súly adatokat :-/
#16645
Írta 2006. november 16. - 13:08
ahhoz a villához nem csak kék váz passzolna, hanem mondjuk egy fehér is. vagy egy piros/fehér. vagy egy piros/fehér/szürke (fekete)
vagy egy fehér/szürke. vagy ... a variációk végtelenek
igen fehérben vagy szürkében én is gondolkodom, csak azok ritkák mint a fehér holló...
a kona blast-on gondolkozom, de akkor inkább serpens átfestve
azért félre ne értsetek nem a szín az elsõdleges
#16646
Írta 2006. november 16. - 12:56
vagy egy fehér/szürke. vagy ... a variációk végtelenek
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#16647
Írta 2006. november 16. - 12:50
huhh, ha kék akkor láttam vhol egy gyönyörû középmetálkék kalahárit. lehet kicsit alacsony kategória, de nagyon szép volt a fényezése. csak azt nemtom hol és mikor láttam:D és képet sem találtam róla...
remélem segítettem;-)
u.i. mali-t én nem szeretem, de hátha nekes bejön, ill sztem egy pyxis-ben is jól mutat a kék, a zöldben meg vadítóan;-) és most akciós ott (olcsóbb mint a serpens) ahonnan linkeltem
igen de nemtudom nekem az 1600 grammos vázak túl ropinak tûnnek
vázcsere.
vannak Kona-k akciósan.
(ha nem találod meg õket az apróban, írjál priviben és mutatom õket.)
nézegettem õket, de vhogy kéket nem láttam (19-es méretben)
#16648
Írta 2006. november 16. - 12:42
vannak Kona-k akciósan.
(ha nem találod meg õket az apróban, írjál priviben és mutatom õket.)
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#16649
Írta 2006. november 16. - 12:20
remélem segítettem;-)
u.i. mali-t én nem szeretem, de hátha nekes bejön, ill sztem egy pyxis-ben is jól mutat a kék, a zöldben meg vadítóan;-) és most akciós ott (olcsóbb mint a serpens) ahonnan linkeltem
#16650
Írta 2006. november 16. - 12:06
#16651
Írta 2006. november 16. - 10:28
#16652
Írta 2006. november 16. - 10:04
azok az alkatrészek egy sokkal jobb váat érdemelnek.
a szarvnak ugy kb semmi értelme, de erre majd rájössz idõvel
a nyereg meg egy olyan dolog, hogy 20km után ugyis minden töri a s*gged, felesleges 5-600 grammot cipelni szerintem.
de alakul :spoko:
Hosszútávon az a nyereg montis pozícióban kidörzsöli a belsõ combodat.
Valami karcsúbb vázzal tényleg szebb lenne.![]()
Csak így tovább!
mondom váz nagyon tervben van véve, csak amiket kinéztem
eddig azok vagy csak tárcsásak voltak (pl: author egoist)
vagy drágák. az egyedüli ami tetszik is meg beleférne az a 06-os serpens.
csak meg akarom várni a 07-est hátha lesz más színben és nem kell átfestetnem.
vagy esetleg más erõs cc váz??
a nyergemrõl meg "le lehet szállni" már kb 1 éve használom és
nagyon kényelmes, nem töri fel semmim hosszútávon sem.
a szarv meg egyenlõre azért kell mert a nagy váz miatt
kell a pozíciócsere.
#16653
Írta 2006. november 16. - 02:18
Valami karcsúbb vázzal tényleg szebb lenne.
Csak így tovább!
#16654
Írta 2006. november 16. - 01:44
a szarvnak ugy kb semmi értelme, de erre majd rájössz idõvel
a nyereg meg egy olyan dolog, hogy 20km után ugyis minden töri a s*gged, felesleges 5-600 grammot cipelni szerintem.
de alakul :spoko:
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#16655
Írta 2006. november 16. - 00:35
most már értem miért akartad elcserélni a két fr5öst egy xtre;-)
nekem lxem volt arról váltottal sd7es karra és sokkal jobb!
lehet h furán mutat a felemás fékkar, de sztem megfontolandó
klassz gép;-)
ab
mimásért
de már vettem egy lx kart és nagyon bevált a fékhez.
#16656
Írta 2006. november 16. - 00:20
nekem lxem volt arról váltottal sd7es karra és sokkal jobb!
lehet h furán mutat a felemás fékkar, de sztem megfontolandó
klassz gép;-)
ab
#16657
Írta 2006. november 15. - 23:50
szép, de nekem így nem tetszik
, amit én csinálnék vele ha lenne pénzem:
teló lefújni feketére, kissebb vázra cserélni, hátsófelnit cserélni olyanra mint az elsõ, hátra t.fék, szarvak le.. de így is szép
a kisebb vázat osztom, csak nemnagyon találok a pénztárcámhoz
illõt... (amúgy a teló színéhez választok majd vázat mert nekem naon bejön a
színe - élõben nagyon szép darab [matt])
amúgy meg hátsó tárcsafékre apsz nincs szükségem, az lx iszonyatosan fog,
a másik meg h se a hátsó agyam se a jelenlegi vázam nem tfékes...
a felni meg olyan mint az elsõ (mach1 mx) csak v-fékes változatban
a szarvakat meg nagyon szeretem, nagyon jól jönnek!
és köszi a dícsérõ szavakat mindenkinek
#16658
Írta 2006. november 15. - 23:29
#16659
Írta 2006. november 15. - 22:51
teló lefújni feketére, kissebb vázra cserélni, hátsófelnit cserélni olyanra mint az elsõ, hátra t.fék, szarvak le.. de így is szép
#16660
Írta 2006. november 15. - 21:10

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







