Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#16601
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
ez Károlyé volt? vagy neki is lett? tömegcucc?:)

grat tams, szép bullit:D

#16602
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
apéééd!:-)

neked is meg karcsinak is!

mostmá' beszerzek gyorsan egy 888at mert ez nem állapot hogy mindenki fejleszt csak én vagyok csóré:D
Autist Team:)



#16603
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Szép lett nagyon......használd egészseggel.....:D:D:D

#16604
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
kánon
http://pix.bikemag.h...a/2829/gem1.jpg

#16605
pepe16

pepe16

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
helló olyan helyeken nem közlekedek fék nélkül , ahol sok az ember , megvan a hely , ahol lehet gyakorolni , és nem veszélyeztetek másokat!

#16606
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
najó, de ha elcsapná mondjuk a kölkömet a nagy trükközés közepette, akkor lehet utána bringája se lenne...
(igen bárki elcsaphat egy kisgyereket, de nem azért mert fék nélkül közlekedik !?)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#16607
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás

nem az a kérdés, hogy hogy adod be a trükköt fék nélkül, hanem hogy állsz meg?


fotókon nem az érkezés látszik...
"majdmegáll"
:)

#16608
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
nem az a kérdés, hogy hogy adod be a trükköt fék nélkül, hanem hogy állsz meg?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#16609
pepe16

pepe16

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
nekem muszályból nem volt fékem 2 hónapig , így gyakoroltam be az alap streetes trükköket (pl manual , kp ) és annyira hozzá lehet szokni streetnél a féknélkülire , h utána úgy gondoltam , h jobb lesz így gyakorolni , hajtókarból meg lehet tartani

#16610
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
FÉK NÉLKÜL?

Ekkora hülyeséget még életemben nem hallottam.

Hogy értsd: Mentél már fék nélkül valaha is?
Én pont nemrég (már bánom) egy kör erejéig muszájból mentem így. Hát ne tudd meg. Gyakorlatilag halálfélelmem volt.

De hogy trükköket fék nélkül beadni. Elmehetnél bicajos kaszkadõrnek vagy nemtudomminek. De legalább valami bringás videóba.

#16611
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

streetre még a hátsót is le szoktam venni , így szebbek a trükkök , igaz nehezebb megtanulni , de én azon a véleményen vagyok , ha megy fék nélkül , akkor mindenhogy megy , és így élvezetesebb a street szerintem


ezt csak én nem értem?
akkor hogy állsz meg? lábfék?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#16612
pepe16

pepe16

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
helló telóm az van , igaz gagyi , azt most akarok venni majd , de kis sárba nem megyek , és szerintem dirtre meg streetre nem fontos az elsõfék , streetre még a hátsót is le szoktam venni , így szebbek a trükkök , igaz nehezebb megtanulni , de én azon a véleményen vagyok , ha megy fék nélkül , akkor mindenhogy megy , és így élvezetesebb a street szerintem

#16613
Csuporka

Csuporka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 608 hozzászólás
Hmm telo sincsen benne mert felesleges suly? :)

Amugy sosem értettem miért jo elsö fék nélkül menni...ha már egy kis sár van akkor nagyon meg lehet szivni...

#16614
pepe16

pepe16

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
sziasztok
ha van valakinek valamien véleménye a wheeler buddy 03 vázról , azt szivesen meghallgatom , mert érdekelne , egyébként épített bicó , elöl hátul double track shimano aggyal , dt küllõkkel , bike pos dh-s kormény , kona stucni , tioga factori dh külsõkkel , deora tárcsa és fék hátul , elöl nincs fék , mert nem használom , és csak súly
ha van valakinek véleménye a bicóról , és a vézról , kiváncsi lennék rá , és nem nagyképüsködni akarok vele , csak kiváncsi vagyok
köszi elõre is sziasztok

#16615
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Konás! Én nem mondom, hogy gratula, meg, hogy szép, mert miért kéne, hogy nekem tetszen. Miért örüljek, hogy neked van egy ilyen géped?
Inkább csak annyit mondok: kapd be!:D :D

#16616
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

csini ez a sarga kona :spoko:

azt a telót irigylem.....na nem baj, az enyémbe, fehér lesz, az jobban illik hozzá :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#16617
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
csini ez a sarga kona :spoko:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#16618
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
konás: szerencsétlenebbül már nem is tudhattad volna lefényképezni ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#16619
Janó

Janó

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Csá!

Newton, osztrák váz (elég manufaktúrás, úgyhogy nem nagyon hallani róla).
Teló nincs még, ha van valahol occsó fölös, az jöhet.

#16620
gyurri87

gyurri87

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás

jelentem: bekötve.


idõvel extíár vagy Formula B4 tárcsafék, meg Crossmax, vagy DT kerekek, még nemtom melyik, de SL kizárva. valami fekete. :)

köszönöm az elismerõ szavakat mindenkitõl. jólesik. :prosze:


igazán nicnsmit..
én xtr fék és crossmax xl-re szavazok..de ha mást raksz rá az se lehet rossz:-)