Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#16501
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
bocs, hogy belepofázok:

1 db. és comról ment. Ámerikábúl.
árát majd ha akarja, mondja. de jó áron volt ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#16502
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
Amikor írtad, h megjött a váz, akartam is kérdezni, h mit és mennyiért sikerült ebayolni, de erre nem számítottam. Szine meg itthon egyedi;) de az élmény megfizethetetlen:D
Tényleg, mennyi az annyi? .de or .com?

#16503
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

remélem tavaszra lesz belõle egy faja gép


mér még nem raktad össze???

ahhoz képest, hogy speckó szép! :P grat! ;)
hamar haza is ért.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#16504
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás

pedig egészen addig amíg ki nem bontottam a csomagot és meg nem pillantottam bennem volt, hogy esetleg a meridát tartom meg, ezt meg jópénzért továbbadom....de aztán rámkacsintott és már éreztem.... n00 fucking way

köszi mindenkinek, remélem tavaszra lesz belõle egy faja gép


helyes döntés!
valahogy megfogott engem is ez a váz.

#16505
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
tyûde irigy vagyok :)

#16506
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás

a színén kívül hibátlan. :P örülök, hogy nem vagy márkahû ;)


pedig egészen addig amíg ki nem bontottam a csomagot és meg nem pillantottam bennem volt, hogy esetleg a meridát tartom meg, ezt meg jópénzért továbbadom....de aztán rámkacsintott és már éreztem.... n00 fucking way

köszi mindenkinek, remélem tavaszra lesz belõle egy faja gép
a színe nekem sem a szívem csücske, de hogy "ócsó" legyen, jó legyen a méret, új legyen és még a színe is tökéletes legyen.....az már túl szép lett volna. Egyébként élõben azért elég pimp. Majd holnap rendes fénynél és rendes géppel lövök róla pár képet.

#16507
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
:spoko: good choice

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#16508
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
tesó váz:D
babakékben szebb lenne:D

#16509
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
a színén kívül hibátlan. :P örülök, hogy nem vagy márkahû ;)

#16510
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

A deres szakállú, õsz, kedves Mikulás postásruhában jött és meghozta az ajándékot. Úgy néz ki idén jó voltam :)

csak má megin berúgott, b..sza meg, és rossz cimre vitte :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#16511
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
A deres szakállú, õsz, kedves Mikulás postásruhában jött és meghozta az ajándékot. Úgy néz ki idén jó voltam Feltöltött kép:)

#16512
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
tyû érdekes masina. Elég firkás a hátsó felfüggesztés. Gondolom elég gyakran kell pucolni a rugóstagot, tekintve, hogy a lehetõ legdzsuvább helyre szerelték.

Egyébként gratula, szép szekér.

#16513
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Az öreg mahina.
Feltöltött kép

#16514
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
Acél - mindent kibír. :D

#16515
(O.o)nnen

(O.o)nnen

    vendég

  • fórumtag
  • 89 hozzászólás

Szevasztok! Kész lett az új bringám..
http://pix.bikemag.h...197115&cat=2834


Hi!

Az alsó- és felsõcsõ milyen hosszan kapcsolódik a fejcsõhöz?
Nem néz ki túl biztatóan..:scratchhe


#16516
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

LL, szép az a sárga is, de Biketiggernek ez a Coilere nagyon (nagyon) tetszik!

(ez az a bringa, amire azt mondtad, hogy lehet, hogy eladod? :) )

nem, ezt már sajna rég eladtam :(

de nekem pl nagyon tetszik az a sárga coiler
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#16517
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
LL, szép az a sárga is, de Biketiggernek ez a Coilere nagyon (nagyon) tetszik!

(ez az a bringa, amire azt mondtad, hogy lehet, hogy eladod? :) )

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#16518
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

konás: ha hosszabban tekerek, akkor feljebb csúszik a nyereg (de olyankor iszonyat fura.. elég magasan van az írányitópult, de ehm.. olyat legutóbb oútin éreztem, mint ezen kihúzott nyereggel), lejjeb még nem volt példa rá. mondjuk még nem fedeztem fel a benne lévõ tartalékokat

nézd csak milyen szépen ki lehet húzni azt a nyerget....:)

Feltöltött kép
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#16519
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
decsuun ya
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#16520
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
hozé..... nemvagytekicsittúlpihent? :)

konás: ha hosszabban tekerek, akkor feljebb csúszik a nyereg (de olyankor iszonyat fura.. elég magasan van az írányitópult, de ehm.. olyat legutóbb oútin éreztem, mint ezen kihúzott nyereggel), lejjeb még nem volt példa rá. mondjuk még nem fedeztem fel a benne lévõ tartalékokat ;)
- nem szarvas.. :)
-nagyobb lánctányér majd lesz. ha ez a mostani elkopott.. mondjuk 36-os,
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda