hasznaljatok oket sokat am!
de miert kellett a foxi tag helyett masikat venni? :wtf: a villacseret meg ertem is...
RAUH-Welt
B E G R I F F
na végre képek, b+ :clap:átésett némi fejlesztésen a dawg.....
elõl RS helyett Fox /recon 351 uturn helyett fox talas rl/
hátul Fox helyett RS /RP3 helyére MC3,1/
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=137701
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=137701
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
bármelyik bringaboltban aki forgalmazza a velotrade cuccait...valami 3 -4 rugó...a súlya viszont megrázó valami 200 gramm fölött van...ilyet hol és mennyiért lehet kapni?
szivesen fogadok adományokatLehet, hogy az zavart meg, hogy az elsõ kerék tiszta, a hátsó meg nem.
Kiváncsi leszek milyen.
Csak hogy belekössek valamibe: én fekete szarvat tennék rá.
egy szó "fox"......Árnyékolás helyett inkább arról beszélj, milyen a "róka!"
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
nem, evvel volt kezdettõl...Majd jól kifigyelem, hogy mozog a FOX.
A kerék nem új?
De látom, azért a tigris a régi!
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
sikerült felrakni az en gépemet is-ez lett
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186581
Flickr
teccõs grat...sikerült felrakni az en gépemet is-ez lett
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186581
nagyon szép, grat!
fõleg a villa tetszik belõle, meg persze az agyak
amúgy 17e annyira nem sok egy elsõ agyért.. jó, majdnem duplája egy novatecnek, de na.. ez a szín megér annyit![]()
ha nem túl indiszkrét a kérdés a villáról tudnál mesélni? az ára is érdekelne, meg hogy szépen mozog e, mennyire jó egy fox után?
"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu