Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19117 replies to this topic

#15081
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
csini a dawg :) a cube is

hasznaljatok oket sokat am!

de miert kellett a foxi tag helyett masikat venni? :wtf: a villacseret meg ertem is...
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#15082
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts

átésett némi fejlesztésen a dawg.....
elõl RS helyett Fox /recon 351 uturn helyett fox talas rl/
hátul Fox helyett RS /RP3 helyére MC3,1/

http://pix.bikemag.h...0&ppuser=137701

http://pix.bikemag.h...0&ppuser=137701

na végre képek, b+ :clap:

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#15083
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
Van itthon kb. 3-4 fél pár, mindenféle típus. :)

Ez nem tudom milyen, elég vaskosnak néz ki.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#15084
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,278 posts

ilyet hol és mennyiért lehet kapni?

bármelyik bringaboltban aki forgalmazza a velotrade cuccait...valami 3 -4 rugó...a súlya viszont megrázó valami 200 gramm fölött van...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#15085
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 posts
ilyet hol és mennyiért lehet kapni?
A Paripa (Magellan Serpens): Blau - http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3077

#15086
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,278 posts

Lehet, hogy az zavart meg, hogy az elsõ kerék tiszta, a hátsó meg nem.
Kiváncsi leszek milyen.

Csak hogy belekössek valamibe: én fekete szarvat tennék rá. :)

szivesen fogadok adományokat :) nekem is tetszik a fekete wcs

de majd ha visszakapja a RF karbonkormányt akkor megkapja ezeket

http://www.pro-bikeg...7392e6a7067.img
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#15087
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Szombaton lesz vmi pilisi okosság. A "Túrák Mo-n " topicban szervezõdik. Gyere te is.:)


#15088
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,278 posts

Árnyékolás helyett inkább arról beszélj, milyen a "róka!"

egy szó "fox"......:)

de szerencsétlen körülmények miatt még nagyon megfingatni nem tudtam....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#15089
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
Lehet, hogy az zavart meg, hogy az elsõ kerék tiszta, a hátsó meg nem.
Kiváncsi leszek milyen.

Csak hogy belekössek valamibe: én fekete szarvat tennék rá. :)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#15090
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Árnyékolás helyett inkább arról beszélj, milyen a "róka!"


#15091
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,278 posts

Majd jól kifigyelem, hogy mozog a FOX.
A kerék nem új?

De látom, azért a tigris a régi!

nem, evvel volt kezdettõl...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#15092
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
Majd jól kifigyelem, hogy mozog a FOX.
A kerék nem új?

De látom, azért a tigris a régi!

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#15093
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,278 posts
átésett némi fejlesztésen a dawg.....
elõl RS helyett Fox /recon 351 uturn helyett fox talas rl/
hátul Fox helyett RS /RP3 helyére MC3,1/

http://pix.bikemag.h...0&ppuser=137701

http://pix.bikemag.h...0&ppuser=137701
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#15094
Andris_savaria

Andris_savaria

    read only

  • fórumtag
  • 2,189 posts

sikerült felrakni az en gépemet is-ez lett
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186581



jó a színösszeállítás



milyen gumik vannak rajta?
SOHA TÖBBET magyar országon!

Flickr


#15095
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,278 posts

sikerült felrakni az en gépemet is-ez lett
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186581

teccõs grat...

tapasztalatok ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#15096
oldbike

oldbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 652 posts
sikerült felrakni az en gépemet is-ez lett
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186581

#15097
zé rider

zé rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 452 posts

nagyon szép, grat!

fõleg a villa tetszik belõle, meg persze az agyak
amúgy 17e annyira nem sok egy elsõ agyért.. jó, majdnem duplája egy novatecnek, de na.. ez a szín megér annyit :D

ha nem túl indiszkrét a kérdés a villáról tudnál mesélni? az ára is érdekelne, meg hogy szépen mozog e, mennyire jó egy fox után?



az agy megér annyit mert örök élet+1 nap és novatec sokmindenkinek van:)
a villa így elsõ blikkre van olyan jó mozgásilag mint a fox és hát a csõtengelynek köszönhetõen merevebb is jóval sztem. Lehet h a mostani foxok porig aláznák (nem hiszem) de nekem egy 2004es volt ill még van ( majd vmikor felteszem az apróra) Ha megnézed a specifikációit h miket lehet állítani nah azok igazak és nagyon jól érezhetõ ha egy kicsit is állítasz a tekerentyükön. Egyenlõre ennyit tudok mondani mert még nem mentem vele terepen sem, valszeg mostanában nem is fogok mert van egy kis probléma a kormánycsapágy alsócsészélyével:S:( De megoldható:)
az ára 324 euro volt postaköltséggel együtt www.actionsports.de

Jah és mindenkinek köszi a dícséreteket;)

#15098
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
nagyon szép, grat!

fõleg a villa tetszik belõle, meg persze az agyak
amúgy 17e annyira nem sok egy elsõ agyért.. jó, majdnem duplája egy novatecnek, de na.. ez a szín megér annyit :D

ha nem túl indiszkrét a kérdés a villáról tudnál mesélni? az ára is érdekelne, meg hogy szépen mozog e, mennyire jó egy fox után?

#15099
Grim

Grim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 402 posts
nekem is nagyon bejon az a polarx.
Viszont agyakert soha penzert nem lennek kepes annyit kiadni:)
Bar jol nezne ki a stinky-m piros agyakkal meg kulloanyakkal.
Vagy esetleg kek, menne a hatsotaghoz :)
Hopebol feher nincs? :D

"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"


#15100
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
nagyon ott van a gép!
k_rva jól néznek ki azok a Hope agyak!!!
na meg a Mono Mini is nyamm-nyamm-nyamm

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu