
de ez asszonypajtié...

ha azt mondom hogy babakék (mint valami fütyinek az sxtrail) vagy neonzöld/rózsaszín kombó akkor megvernétek
egy halványrózsaszínnel nem lenne rossz amúgy, vagy égkékkel
elöbb utóbb mindenki kinövi....én sem szeretem a matt-sötét színeket
de ez az ép perverzióm hogy szeretem az élénk/buzis színeket, hát hiába, mindenki nem lehet úgye éppelméjû.....
de ez az ép perverzióm hogy szeretem az élénk/buzis színeket, hát hiába, mindenki nem lehet úgye éppelméjû.....
"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"
RAUH-Welt
B E G R I F F