Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#14621
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Májne bájke.

Feltöltött kép

Alkatrészlista a profilomnál olvasható.

Nagyobb képek: KATT és KATT és KATT és KATT

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#14622
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

Tetszik a BigHit is, a P.street is meg a Suburban is...csinálok pár képet aztán teszek fel én is...volt 1-2 apró változás.


az nem Suburban!!!!
Streetlegal!!!



#14623
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
akkor ugy tunik eddig volt enyem az "utobbi idok legszebb csajosbringaja" megtisztelo titulus :D

ez a howler ut. eleg kompromisszummentesnek tunik
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#14624
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
http://dalmamag.hu/a...06/16/bikecheck
Készen lett a Howler is...

#14625
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Olee csajos gépe után ez a másik amira azt mondom, akutyafáját, örülnék ha nekem ilyen gépem lenne:D

gyönyörû!, sok km-et közösen

u.i. tetszik a spec külsõ, utána is nézek;)


koszi mindenkinek a dicsero szavakat orult neki :)

a kulso jonak tunik, de valszeg sarazni nem tulzottan. es eleg pillesulyu, szal oda kell figyelni, szerintem nem nagyon turi a feluteseket.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#14626
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
õõ a hdr nem erre van kitalálva

de maga agép tetszik,lehet h valami hasonlót fogok linkelni hamarosan

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#14627
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
azért ott a kordon :-D

#14628
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
az uccsónál télleg nagy a határ,
amugy 5mp-es kompakt digit-el csináltam. photomatix baxta el így :(

#14629
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
OFF
Az uccsónál nagyon látszik a határvonal->több fading->szélesebb peremek
Miért ilyen zajosak ezek a képek? Magas ISO-val csináltad? Vagy telefonnal? :D
Amúgy egyre jobbak a képek...
ON

Tetszik a BigHit is, a P.street is meg a Suburban is...csinálok pár képet aztán teszek fel én is...volt 1-2 apró változás.

#14630
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
Na én is próbálkoztam ilyen hdr fotókkal:

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Ez speciel csak photoshop:
Feltöltött kép

#14631
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás

Csajosom gepe


Olee csajos gépe után ez a másik amira azt mondom, akutyafáját, örülnék ha nekem ilyen gépem lenne:D

gyönyörû!, sok km-et közösen

u.i. tetszik a spec külsõ, utána is nézek;)

#14632
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás

ui: piros a narancshoz? bittos jó az? :D


hamarosan jön majd erre a válasz, majd eldöntheted, hogy milyen :)

#14633
szabolcska

szabolcska

    vendég

  • fórumtag
  • 110 hozzászólás
semmi baj :). am én is hajtókar csere elött álok, mert most van egy primo powerbite, de most nemtudom milegyen fly vagy profile, am jó a wombolt :) én is vennék olyat, csak már nekem az is drága lenne, én azért elfogadnám az eastern Ti, az egyetlen baj vele, hogy nem feka, de ne vitatkozzunk, jó erõs és könnyü legyen :). mindnekinek jó bicóépitést;)
peaceandlove
szabolcska

#14634
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

bocsika, hogy szólok de nem a wombolt a legkönnyebb bmx kar, hanem az eastern Ti. mindne Ti rajta és olyan 600 gr körül van de az ára duplája a womboltnak ííí :(
üdv szabolcska


ööö van benn valami igazság!ezuttal is sorry!:)
kicsit elfogult voltam,mikor irtam,mert hát ott volt a kezemben!
azaz eastern meg eccerüen nem kellene,legalábbis nekem nem!



#14635
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.703 hozzászólás
remélem nem off itt nagyon, de én például vettem nemrég egy ócsó nyeregcsövet, mert sürgõs volt, a régiben megadta magát a menet, és azóta szívom a fogam, mert csúnya szegényke... komolyan, mindig mikor ránézek, az a szar érzés tölt el, hogy spóroltam hatezret, de most van valami nem odaillõ a bringámon. így kevésbé jó érzés tekerni. nincs nyugalom a kis szívemben, stb... ahh, megyek is megrendelem azt az Oval-t :)

ui: piros a narancshoz? bittos jó az? :D

#14636
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 hozzászólás


Az alkatreszeket o valogatja, nem funkcio, pusztan kinezet alapjan. En csak osszerakom. A fogaskoszoru pl azert 990-es, mert szep piros. a kiegeszitok meg azert Easton, mert tetszik neki az emblemaja :) Azt xtr valtot meg miota latta egy ujsagban, azota ragta a fulemet, hogy mikor lehet mar kapni, mert az kell... :)

idovel majd talan hatra is befuzok egy 717-est piros alu kulloanyakkal, hogy passzoljon. Meg az elso fek sajna tavalyi, igy az szurke, a hatso meg idei, ezert fekete... de az annyira nem gaz. talan


No, akkor ide írok, mert privit nem tudtam neked küldeni, szerintem törölnöd kéne.

Szóval ezúton üzenem a kedvesednek, hogy meseszép ez a kis bicaj, és én is vettem pár alkatrészt ilyen megfontolásból, pl. az én vázam narancssárga és most csinosítgatom piros Hope kiegészítõkkel :D Mi nõk leginkább érzelmi alapon döntünk, ha vásárlásra kerül a sor és a fenti példa jól bizonyítja, hogy a jóízlés szakértelem nélkül is megállja a helyét ;) (remélem ezt nem veszi sértésnek) Szóval nagyon szép kis bicaj, egy-két cuccot én is elfogadnék róla, szépen menne a narancshoz ;)
Jónást várják a halban!

#14637
szabolcska

szabolcska

    vendég

  • fórumtag
  • 110 hozzászólás
bocsika, hogy szólok de nem a wombolt a legkönnyebb bmx kar, hanem az eastern Ti. mindne Ti rajta és olyan 600 gr körül van de az ára duplája a womboltnak ííí :(
üdv szabolcska

#14638
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.585 hozzászólás
Tényleg szépek a bringák amelyek mostanság fel lettek töltve, de csak az xc kategóriához merek hozzászólni.
A morati még mindig ájulás.
A fehér Magellant el sem hiszem olyan.
konasandrás: Szép nagyon! Pont ilyen kerekeket szeretnék, de csak jövõre lesz belõle valami (küllõk, anyák milyenek? hány grammosak a kerekek?).., nekem egy kicsit idegen ott a specialized kulacstartó (nem volt mibe belekötni)
A speci is szép, és a kerekeket azonnal kiszúrtam. Azt biza cserélni kell azonosra… :D

#14639
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
tényleg kell a mavic felni hátra piros küllõanyákkal, de amugy igen, jó izlése van :spoko:
remélem jövõ héten én is csinálhatok pár képet :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#14640
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
szépis jóis, ügyes :)