Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#14241
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás

Akartam kérdezni, hogy vasárnap Duna, vagy ez is egy városi szaladgálós keró? :D




Azért megnézném Thez-mestert borotvált lábbal, tapinaciban, ahogy zihálva teker a csúcs felé:D megfizethetetlen látvány lehet

#14242
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás
sala gepe szerintem zsir... lehet en is osszerakok egy Tурист -ot :)

s-works meg jo-jo ( gummak kicsit traktoristak rajta )

Sei, soku Si.

#14243
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
sala
megy ez egyéniségedhez a gép :D
egyébként jó kis városi cirkáló. ellopni biztos nem fogják - a színe garancia rá :D

thez
miért jó minden évben 3-4 új bicajjal elõállni? amikor még az elõzõek is kiválóan funkcionálnak?
amiatt jönnek az újak, mert "közel vagy a tûzhöz"?
egyébként felszerelhetted volna jobban is. a szürke LX/XT cuccok nem mutatnak olyan jól, mint a fekete kiegészítõk. ettõl eltekintve nem olyan rossz ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#14244
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Hát nekem a lefty-nél heteknek kellene eltelnie, hogy ha lenézek ne ijedjek meg, mondván elveszett az egyik villa :) Scottból régebben több volt, vagy csak nekem homályosak az emlékeim ?
Nicolai ? Nem lenne rossz.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#14245
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Scott, Nicolai, Cannondale, én ezeket is komálnám :D

#14246
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
1-2 év és a trek 9.9-es vagy az epic is elterjed ? :) Vagy bejönnek a rocky-k.
Azért egy s-works még mindig kuriózom nálunk. Biztos túl messze lakom Pesttõl :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#14247
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

ehhh egy újabb városi szaladgálós bicaj.


Akartam kérdezni, hogy vasárnap Duna, vagy ez is egy városi szaladgálós keró? :D

Huhh, azért mennyire más, mint amikor még a Merida és a Magellan voltak a tömegkerók...

#14248
Mew

Mew

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 hozzászólás
elég szép gépek születgettek itt a fórumon,gratula midenkinek a sajátjához :oczko:

u.i.:az én gépemet már fel sem merem tenni ide a szépségek közé:D

#14249
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás

nemtom nem mértem de már tegnap felavattam. Békásról befelé elhasaltam a hévsinen :D


járj a dh bringával, az kimozogja :)

Thez: gratula, gondolom öröm ránézni a másikkal együtt...

#14250
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Miért jó, hogy a stucni nem a villa tetjén van? Ergo h a közgyûrük(vagy mik) nem alatta vannak. Jó, gondolom így kényelmesebb, de szerintem ronda.
Na nem a bringa:D Csak a felsõ 5 centije...

sztem
1.még tudsz vele variálni hogy lesz jó
2, cca 19 centire vágott nyakú villát esetleges eladásnál nehezebb értékesíteni, nem jó minden vázba....(pl nekem sem volt jó egy ippeg gyári spécibõl bontott 18 centis nyakú fox a konába )
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#14251
postás

postás

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Miért jó, hogy a stucni nem a villa tetjén van? Ergo h a közgyûrük(vagy mik) nem alatta vannak. Jó, gondolom így kényelmesebb, de szerintem ronda.
Na nem a bringa:D Csak a felsõ 5 centije...

#14252
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás

és akkor énis had...:)

Feltöltött kép

és még 3 kép:

http://dolog.uw.hu/bicosw02.jpg
http://dolog.uw.hu/bicosw03.jpg
http://dolog.uw.hu/bicosw04.jpg

Csak hogy ne nagyon szakadjon meg a sor :)

a kerék még kilóg a képbõl, de hamarost remélem fog készülni bele egy olyan, melyet megérdemel a bringa.


ehhh egy újabb városi szaladgálós bicaj. Egyébként meg gagyi, randa, nem kéne:D

#14253
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
:D

kössz!

rájöttem hogy lehet esélyessé tenni a bringákat... szép háttérrel :)

#14254
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás

és akkor énis had...:)

Feltöltött kép

és még 3 kép:

http://dolog.uw.hu/bicosw02.jpg
http://dolog.uw.hu/bicosw03.jpg
http://dolog.uw.hu/bicosw04.jpg

Csak hogy ne nagyon szakadjon meg a sor :)

a kerék még kilóg a képbõl, de hamarost remélem fog készülni bele egy olyan, melyet megérdemel a bringa.


Uj háttér?:D Hol marad a régi jó fal?

#14255
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
Méd in hángöry:cool2:



#14256
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
sala!
Érdekes színvilága van.
Elõre kellene valami piros gumi (hátra jó a zöld).
:)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#14257
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

Jocek szakadj meg ;)


Nem fogok!:air:



#14258
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Thez tehetsz egy szívességet :)



Saláé meg, hogy is mondjam...EGYEDI!! :D

(de azért jó lenne szaladósnak)

#14259
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
na jól van

Bekaphatja mindenki :D

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#14260
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás
Thez veled gondok lesznek..

múltkor tipusidegen váz, most ez a gagyi teló, milyen dolog ez ? :)

amúgy király, grat

Sala tied is szép a maga nemében :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való