Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19117 replies to this topic

#14181
Big30

Big30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 posts

szép ez a mali váz.

a képet viszont sürgõsen töröld!!!
elég a link

Üdv mizie!

Törölném, módosítanám én de egyenlõre nem jöttem rá hogyan kell.
Esetleg egy kis segítséget kaphatnék?
Thx

#14182
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts

Gondolom majd ez is kb Tokodra lesz kész.:D
Te mindig csak ott indulsz? Minden évben új bicóval? :D


Áá, DH-ban nem versenyzek, bár a tokodi pályát tényleg nagyon szeretem.
Már fél éve eleve merevvel bohóckodtam a dombon, technikai problémák miatt.
De ami a legfontosabb, hogy a Vega nem az enyém :) Csak segédkeztem, hogy legyen. De saját gép is hamarosan összeáll újra, és majd arról is jön kép :)

A Mali meg szépséges, tetszik a soványmalac kék a csíkokkal :)

#14183
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 posts

üdv!

My bike. Mali Magician MTB 9.52kg de még faragok le belõle.


szép ez a mali váz.

a képet viszont sürgõsen töröld!!!
elég a link
A Paripa (Magellan Serpens): Blau - http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3077

#14184
Big30

Big30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 posts
üdv!

My bike. Mali Magician MTB 9.52kg de még faragok le belõle.

http://img3.tar.hu/b.../31013028.jpg#3

Többi kép:
http://www.kep.tar.h.../50498102?o=0#2

#14185
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 posts

Szép kis Bike! :) :D


Tengelytáv mekkora? :)

#14186
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 posts

Szép gép bár a Denebre elkélne 1 elsõ fék :D


Milyen jó hogy a Deneb-en elõl hátul van fék... ;) :)
Hayes HFX9 HD nagytárcsákkal! ;) :)

#14187
Trek3900

Trek3900

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 305 posts
Ismerem mindkét B betüst Sión, hozzám ezek esnek közel.

#14188
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,108 posts
Szép gép bár a Denebre elkélne 1 elsõ fék :D

off
Azokat a vázakat arra építik. Az megint más mikor az UMF-es kiscsóka belerakja a boxxert a gépbe.
Trek3900: Nem reklám, de Siófokon van a Böröczfi Bringabolt, a buszpályaudvartól Bp.felé tovább. Ott van Abus, meg 1-2 jobb cucc. Keszthelyen van Greenzone, Bogláron is van egy nagyobb bolt.
ON
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#14189
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,146 posts
nem tom miért van aki meglepõdik az elöl 14 hátul 10 centi kombóban.
a régi bringám hátul 12-13 centit elöl 15 centit moccant.
Mellesleg hányan vannak akik elöl 10-13 centit hátul "sehány" centit mozgó géppel nyomják!

#14190
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 posts
Egy pár új kép a Bike-ról, új hátsó gumival és fékekkel!

Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#14191
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Gondolom majd ez is kb Tokodra lesz kész.:D
Te mindig csak ott indulsz? Minden évben új bicóval? :D

#14192
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Vega, Monster, SW DH
képek hamarosan :)

#14193
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
akkor végülis ennél maradtál :)
gratu szép lett ;)

használd egészséggel!

#14194
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,383 posts
kössz
amúgy fura most nekem a merev uztán h nehezebb tekerni, de meglepõdtem magamon h elsõ nap beadtam már vele sashegyen mindent amit a polar x-el tudtam..
remélem fejlõdök még tovább is ezzel.
hát bocs a képek minõségéért csak már sötétedéskor tudtam lefényképezni
amúgy a vázról itt van egy kép így különFeltöltött kép

#14195
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,790 posts
Nekem is tetszik! ;) azért ha lesz idõd tegyél fel pár szép, nappali képet is :D

#14196
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 posts

bicóm az új vázzal
a váz egy 2005ös bighit sport, a többi alkatrészem meg a polar xrõl jött
képek
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép


Szép kis Bike! :) :D

#14197
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,383 posts
bicóm az új vázzal
a váz egy 2005ös bighit sport, a többi alkatrészem meg a polar xrõl jött
képek
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#14198
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
ez itt már megint nagyon off ...

#14199
vicsorka

vicsorka

    vendég

  • fórumtag
  • 92 posts

Ezeket hol szerezhetem be? Vidéki faluban élek a Balatonnál. Ráadásul olyan kellene amit a bicajra jól el tudok rejteni, nem + dolog.


én egy ilyesmi zárral tolom, kerékpárra meg nem kell rögzítgetni, egyszerûen átdobom a vállamon azt jóidõ ;)

#14200
Dagi

Dagi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 posts
Miért kéne elrejteni? Felrakod a tartót a nyeregvázcsõre vagy az alsó/felsõ csõre, és bele a lakat, amikor nem használod.
Már nem keresek 13-15 centi körül mozgó, könnyû, tekerhetõ össztelós vázat...íme;)