van speci 30,9-27,2 szükitõnk elég sok, sõt, augusztusban lesz (igaz specialized) 30,9 nyeregcsövünk ismét.
Milyen hosszúak ezek a szûkítõk? Nekem az a bajom, hogy ami a vázhoz jár(t volna) szûkítõ, az is csak kb 8,5 cm, ami elég kevéske. Kb. olyan 12 cm már jobb lenne szvsz. 30,9-es csövet meg nem vennék, leveri a vesémet.
De azért köszi!

Sign In
Create Account

Back to top





