Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13961
Írta 2007. július 30. - 12:54
#13962
Írta 2007. július 30. - 12:35
linkelj be rola rendes képet.
#13963
Írta 2007. július 30. - 12:22
#13964
Írta 2007. július 30. - 12:16
#13965
Írta 2007. július 30. - 10:29
ahogy nézem "M"-es. öcsém 180pár centi magasTamaska: milyen méretû az FSR váz? Csak, mert lassan szeretnék egy xc fullyt.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#13966
Írta 2007. július 30. - 00:46
#13967
Írta 2007. július 29. - 23:47
Tamaskaa: Gyönyörû az FSR, gratulálok hozzá!!!!:cool2:
Üdv.
Grande
#13968
Írta 2007. július 29. - 21:47
az rgstgvédõ..tamás, ott a rugóstag mögött mi az a mûanyag valami?
amúgy szép gép,kéne:)
#13969
Írta 2007. július 29. - 21:46
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#13970
Írta 2007. július 29. - 21:24
f adam: ha túrázós bringa, hol a nagytányér?
tamaskaa: 1280×1024-et használok, de így is szétba.rálja a fórumot!
(elfogadnám)
"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"
#13971
Írta 2007. július 29. - 20:49
Sziasztok!
Új vagyok még itt a fórumon, de azért bemutatnám az új gépemet. Most éppen így áll, de még fejlõdni fog.
Az elsõ össztelós bicajom és imádom a ringatózást
A váz és a fékek újak, a kerekeket használtan vettem, a teló tavalyi szerzemény, a többi cucc meg a régi Polarisomról érkezett...
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Építõ és bíráló jellegû kritikák jöhetnek bátran
Nagyooonjóóóó!!! Szép ez az AM merida, a színe is kira. Csatlakozom az elõzõekhez, a 203-as tárcsa felesleges, és telóromboló a gyorsszárasnál!
#13972
Írta 2007. július 29. - 19:20
pár alkatrész azért volt az enyémlegutolso stadiumaban az FSR-em
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#13973
Írta 2007. július 29. - 18:43
#13974
Írta 2007. július 29. - 18:31
elado
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13975
Írta 2007. július 29. - 17:20
Sziasztok!
Új vagyok még itt a fórumon, de azért bemutatnám az új gépemet. Most éppen így áll, de még fejlõdni fog.
Az elsõ össztelós bicajom és imádom a ringatózást
A váz és a fékek újak, a kerekeket használtan vettem, a teló tavalyi szerzemény, a többi cucc meg a régi Polarisomról érkezett...
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Építõ és bíráló jellegû kritikák jöhetnek bátran
Szerintem is nagy kicsit az a 203-as tárcsa elõre, fõleg gyorszáras telóhoz! Könnyen csavarja!
#13976
Írta 2007. július 29. - 17:04
Sziasztok!
Új vagyok még itt a fórumon, de azért bemutatnám az új gépemet. Most éppen így áll, de még fejlõdni fog.
Az elsõ össztelós bicajom és imádom a ringatózást
A váz és a fékek újak, a kerekeket használtan vettem, a teló tavalyi szerzemény, a többi cucc meg a régi Polarisomról érkezett...
Építõ és bíráló jellegû kritikák jöhetnek bátran
Nekem tetszik!
Csak a hajtómû környéke nem oké nekem! Vagy egy tányér + láncterelõ legyen, vagy inkább -úgy látom nem dh/fr-ra építetted- normál hajtómû váltóval! És talán kicsit nagy az a tárcsa elõre...
De egyébként szerintem rendben van!
Sok örömet hozzá!
[highlight] The bike way of life [/highlight]
#13977
Írta 2007. július 29. - 16:39
Új vagyok még itt a fórumon, de azért bemutatnám az új gépemet. Most éppen így áll, de még fejlõdni fog.
Az elsõ össztelós bicajom és imádom a ringatózást
A váz és a fékek újak, a kerekeket használtan vettem, a teló tavalyi szerzemény, a többi cucc meg a régi Polarisomról érkezett...
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Építõ és bíráló jellegû kritikák jöhetnek bátran
#13978
Írta 2007. július 28. - 19:57
Terepen nem lesz túl nagy élmény a nagy váz, lefelé zavarni fog a mozgásban és ha hirtelen le kell szállni tökön fog vágni a felsõcsõ.
Nekem az elõzõ Schwinn Woodland 19" volt, meg a Trek is 19". Ahogy ma írták gyártó függõ a váz méret. A Schwinn nem igen magasabb viszont egyenes a váz felsõ fele. A Trek pedig lefele hajlik, szóval szerintem áramvonalasabb. Fõleg mert a kormány magasság is lejjebb van.
Valóban errõl a bicajról könnyebb lelandolni.
#13979
Írta 2007. július 28. - 17:31
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#13980
Írta 2007. július 28. - 17:19
nem mindegyiknél, az alap cuccoknál igen, de a komolyabbaknál /raptor sabotage etc/ nem hoszabb azonos méretben sem....szerintem pedig ez nagyon gyártófüggõ, a 19"-os Authorom hosszabb a 21"-os Kelly's-nél... meg egyénfüggõ ugyanennyire.
de tényleg ne okoskodjunk
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





