Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#13921
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Grats Sala és Matt! Szépek;)

Ennek ellenére tudjátok milyen nehéz azzal a tudattal élni, hogy az országban az enyém a legszebb fully?:)

#13922
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
:D

Matt nak meg gratu ;)

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#13923
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Tucatbringa:D
Legközelebb, ha Semmeringbe megyünk, csak Spike meg én fogunk kilógni a sorból. Meg is beszélem vele, hogy eszébe ne jusson lecserélni a VPFree-t.


#13924
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
Nesztek EMOOOOOOOOOOOOOO :

Feltöltött kép

Feltöltött kép


Home made carbon MRP:

Feltöltött kép


Feltöltött kép


yessz
az elsõ kerék csak a fotó kedvéért van benne egyenlõre hiányos kicsit :D

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#13925
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
szívesen hallok mindennemû kritikát ;)

a funkcióját így is majdhogynem teljes egészében betölti, szóval nekem tetszik .) anno még theztõl szereztem az elsõkereket óccsóér, és mai napig gurul .) persze amint lesz keret egy SS agyra, akkor már veszek egy singletracket is és és az alexet átfûzöm.
a gumik amolyan próbák voltak. óccsó volt meg könnyü... de nem jött be lefelé szóval le lesz cserélve.
a nyeregnek törénete van... szal amíg van bicóm fennt lesz. ha összeáll ujra a polarx akkor átrakom oda, erre meg kerül új.
nyeregcsõbõl meg nem kaptam Truvativot, ritchey meg a többi ezer drága szal inkább 500ft-ér szükítõ .)
és igen, a fékek is még alakulnak remélem, de fog mindkettõ szóval nem létszükség )

ja és du. levettem minden szigszalagot és lecseréltem átlátszó fóliára .)

#13926
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás

Nekem nem tetszik. Számomra nem nyújt teljes egészet a külsõ megjelenése. Olyan összedobált érzést kelt bennem. De ez egy szubjektív vélemény, ezért ne vedd a szívedre.


Jó lesz az, ha elkészül. Gondolom jönnek majd nagyobb gumik (a jelenlegik kicsit csirkék), egyforma felnik/kerekek. Meg talán nem ártana, ha elöl hátul egyformán vagy hidrós vagy bovdenes fék lenne. Talán egy betétcsõ nélküli nyeregcsõ sem mutatna rosszul a majdani új nyereg alatt...

Amúgy OK! :) :cool2:

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#13927
UMF Spyke

UMF Spyke

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
nekem nagyon is tetszik csak kár h ilyen kicsi a rugostag utja...a platform pedál és a rövid stucni egyértelmüen összeillenek...és az összedobott érzés azért lehet mert ezek a szikszalagok nagyon csúnyák és a felnik nagyon nem passzolnak:chin: nem?:)

#13928
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Nekem nem tetszik. Számomra nem nyújt teljes egészet a külsõ megjelenése. Olyan összedobált érzést kelt bennem. De ez egy szubjektív vélemény, ezért ne vedd a szívedre.


#13929
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

miért? nekem valahogy taposó jön be pedálból, a kormánnyal meg nem értem mi a gond.
(hajlítottal kényelmesebb az üléspozíció, plusz szeretem egy kicsit túlépíteni a bringát, mert nem kevés a versenysúlyom)

olyan fura a rövid stucni meg mintha sokat emelne a kormány, de ha neked így kényelmes.. Pedál elég durung számomra, viszont ha az jön be használd egészséggel..

#13930
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

Nekem nem jönnek le a képek. :(


sorry, valamiért nem érhetõ el a tárhely :\

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

#13931
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás

nem rossz de nekem a pedál meg a kormány kissé furán hat..


miért? nekem valahogy taposó jön be pedálból, a kormánnyal meg nem értem mi a gond.
(hajlítottal kényelmesebb az üléspozíció, plusz szeretem egy kicsit túlépíteni a bringát, mert nem kevés a versenysúlyom)
A Paripa (Magellan Serpens): Blau - http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3077

#13932
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás
[quote name='M-a-TT']végre megjött a váz :)



Giant Reign 3 18"[quote]

Nekem nem jönnek le a képek. :(

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#13933
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
a bicót amolyan mindenesre szántam hegyre .) de 14/15 centivel mér ne lehetne ugrálós? :)
ha kell kihúzom a nyerget, pikeot betekerem, és tok menni (nyilván korlátokkal) felfele, lefele meg nyereg letol, pike kihúz és gó ) rövid stucni meg alap.

felnicsere lesz igen. ) az alexet meg befüzöm egy SS agyba és megy bele polarx-be. véfékem meg van talonba és akkor újra összeáll a street bicó is )

#13934
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
Nemrossz... Tettszetõs... ;)
És télleg elkélne elõre is egy Single track sztem.
Bár énse vagyok télleg vele tisztába h mire is való a bringa... :D :D

#13935
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
matt: elsö felni csere tárcsásra még javitana az összképen ;)

#13936
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
Matt most akkor ez a bicó mire is való?vagy én vagyok hülye?mert az alkatrészek inkább ugrálósnak hatnak(singletrack,stucni,ülésmagasság, stb)
1ébként az ülést én is cserélném

#13937
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Szép a váz.


A sebesség mindent megold.

 


#13938
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
végre megjött a váz :)


Giant Reign 3 18"
Manitou Swinger Air 3-way spv
a többi jött át a pxrõl .)

íme:

Feltöltött kép

További képek:
http://matt.fpn.hu/reign.jpg
http://matt.fpn.hu/reign2.jpg
http://matt.fpn.hu/reign3.jpg

Tudom hogy igénytelenek a szigszalagmegoldások de még ma este ki szeretném próbálni, szóval h addig se jöjjön le a festés ez lett izibe megcsinálva. Ha lesz kedvem pepecselni, akkor felkerülnek mindehová az átlátszó fóliák .)
Meg majd a nyereg megy vissza a PolarX-re, erre meg jön vmi tekerõsebb.

#13939
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
nem rossz de nekem a pedál meg a kormány kissé furán hat..

#13940
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás
Elkészült az upgrade!

új hajtómû, hátsókerék és hátsó fék (+ racsni és lánc)
- több és nagyobb képek az aláírásomban

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép
A Paripa (Magellan Serpens): Blau - http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3077