Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#13841
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.703 hozzászólás

ZolkoW ilyen bringával nyomul hegyen.



#13842
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás
na 2 oldal csak tele lett ezzel is..
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#13843
nyimi

nyimi

    vendég

  • fórumtag
  • 135 hozzászólás

Nem igazán értem, hogy miért kell fikázni az adott ember jelenlegi telójánál gyengébb/olcsóbb teleszkópokat...kicsit gyerekes. Ha mindenki így tenne csak a Fox és Pace tulajdonosok maradnának :)
Nekem is Fox-om van, mégsem jutott eszembe lesz*arozni a korábbi marzocchi exr comp vagy manitou splice elite teleszkópjaimat, adott esetben jók voltak azok is.
Hogy ne legyen nagyon off, Fox teleszkópos kerékpárral nyomulok és a többi teló béééna :D bibibííí


:):) Nekem nincs foxom, és ami van az is 2001-es mûemlék, akkor az enyém mára a szar alatt van 2-vel:) És csak 13-at mozog, igaz 91 kiló vagyok, és azért keményen szoktam bánni vele, de sose koppant még le... Ha már így az elõzõekben arról volt szó, hogy 170mm az kell, a 150 az nem elég...
Nemtom ki hol bringázik, de én a himalájába nem szoktam:)

#13844
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
minõségrõl rövid távon nem tudok nyilatkozni...;)

mozgásilag pedig mind2 nagyon helyén van.

#13845
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Tiggert ne haragítsd magadra...:D

#13846
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás

Nem igazán értem, hogy miért kell fikázni az adott ember jelenlegi telójánál gyengébb/olcsóbb teleszkópokat...kicsit gyerekes. Ha mindenki így tenne csak a Fox és Pace tulajdonosok maradnának :)
Nekem is Fox-om van, mégsem jutott eszembe lesz*arozni a korábbi marzocchi exr comp vagy manitou splice elite teleszkópjaimat, adott esetben jók voltak azok is.
Hogy ne legyen nagyon off, Fox teleszkópos kerékpárral nyomulok és a többi teló béééna :D bibibííí



és akkor ha az elöbbi gondolatmenetet követjük, akkor a...

mind1 :)
;)

Azt hiszem láttam már FLOW-t is mostanában...:)
Egy static pedig még mindig meg is van.
De az utódja is, épp egy fox villa tesztelõdik a merevgépben... Különbséget pedig (kövezzetek meg) csak a tömegükben érzek.

ON

#13847
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
off
részemrõl a téma lezárva. :D
on

#13848
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

ezt hol hallottad te?! volt már alattad egy stance flow egyántalán??
akkor próbálj ki egyet és meglátod milyen ajándékot hozott a télapó. ;)



Haverom Flow-je veszett szépen mozog ;)

#13849
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nem igazán értem, hogy miért kell fikázni az adott ember jelenlegi telójánál gyengébb/olcsóbb teleszkópokat...kicsit gyerekes. Ha mindenki így tenne csak a Fox és Pace tulajdonosok maradnának :)
Nekem is Fox-om van, mégsem jutott eszembe lesz*arozni a korábbi marzocchi exr comp vagy manitou splice elite teleszkópjaimat, adott esetben jók voltak azok is.
Hogy ne legyen nagyon off, Fox teleszkópos kerékpárral nyomulok és a többi teló béééna :D bibibííí
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#13850
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
amennyi bringa thez alatt/theznél megfordul, az alapján nem lepõpdnék meg, ha az 1ikben egy stance flow figyelt volna elöl...;)

#13851
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

jaja, egy rakás szar;)
mindenki másnak jó, csak nálad az :)


ezt hol hallottad te?! volt már alattad egy stance flow egyántalán??
akkor próbálj ki egyet és meglátod milyen ajándékot hozott a télapó. ;)

#13852
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás

Jó de azt tegyük hozzá h a Stance egy rakás szar, a Drop Off-ot én meg nem állitgatom mivel nem az enyém! ;)


jaja, egy rakás szar;)
mindenki másnak jó, csak nálad az :)

#13853
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

Milyen az, amikor egy teló majdnem tele van fújva? Még fér bele egy kicsi, de már nem sok? Csak mert nekem is levegõs a telóm, és nehogy egyszer véletlenül tele legyen.


Tudod megvan h mennyit lehet bele fújni, PSI-t! ;)

#13854
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

a rossz telóbeállítás nem erény ;)


Jó de azt tegyük hozzá h a Stance egy rakás szar, a Drop Off-ot én meg nem állitgatom mivel nem az enyém! ;)

#13855
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás

Hát képzeld Mecsek-be nem egyszer bekoppantottam haver 05-ös 150-es Drop Off-ját meg az én régi 150-es Stance Flow-mat! ;) :)

edit: ja és hozzátéve a Drop Off majdnem televolt fujva, olyan kemény volt.

a rossz telóbeállítás nem erény ;)

#13856
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
lol...
ne aggódj ha véletlenül tele lesz, a fölösleges levegõ kifolyik :-<>

#13857
Dagi

Dagi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás

edit: ja és hozzátéve a Drop Off majdnem televolt fujva, olyan kemény volt.


Milyen az, amikor egy teló majdnem tele van fújva? Még fér bele egy kicsi, de már nem sok? Csak mert nekem is levegõs a telóm, és nehogy egyszer véletlenül tele legyen.
Már nem keresek 13-15 centi körül mozgó, könnyû, tekerhetõ össztelós vázat...íme;)

#13858
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

miért, így van értelme, hogy hanyattesik a bicikli? megmondom õszintén, alapvetõen nem érzem értelmét, hogy ebbe a vázba egy duplavállas villát rakjanak.

nekem csak egy 80at mozgó merevfarum van, de ezzel is simán adtam már be 50 centis letörést 30al, és bizony elsõ kerékre érkeztem, -igazából meglepett a letörés- és nem koppant le...pedig alapvetõen nincs túlfújva. biztos, hogy annyira kell az a 170 ithonra? naj, nem kezdek rugóutas flamet, de ennek a villának nem érzem értelmét. tényleg ennyit számít +2 centi, amikor még az a 15 sem koppant le?


Hát képzeld Mecsek-be nem egyszer bekoppantottam haver 05-ös 150-es Drop Off-ját meg az én régi 150-es Stance Flow-mat! ;) :)

edit: ja és hozzátéve a Drop Off majdnem televolt fujva, olyan kemény volt.

#13859
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
hát nemtom de itt a fogason-sashegyen láttam sok ilyen denebet triple-vel..
mondjuk én is szimplaváll párti lennék, de ha vkinek kell a 170, akkor nem annyival több ez mint a hátsó 150
nekem is volt egy ideig elöl 150 hátul merev bicóm.. és nem volt rossz

#13860
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

de úgy nincs értelme a triple-nek akkor már ha 150


miért, így van értelme, hogy hanyattesik a bicikli? megmondom õszintén, alapvetõen nem érzem értelmét, hogy ebbe a vázba egy duplavállas villát rakjanak.

nekem csak egy 80at mozgó merevfarum van, de ezzel is simán adtam már be 50 centis letörést 30al, és bizony elsõ kerékre érkeztem, -igazából meglepett a letörés- és nem koppant le...pedig alapvetõen nincs túlfújva. biztos, hogy annyira kell az a 170 ithonra? naj, nem kezdek rugóutas flamet, de ennek a villának nem érzem értelmét. tényleg ennyit számít +2 centi, amikor még az a 15 sem koppant le?