Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13821
Írta 2007. augusztus 06. - 17:12
#13822
Írta 2007. augusztus 06. - 17:07
#13823
Írta 2007. augusztus 06. - 16:48
http://pix.bikemag.h...202384&cat=3049
#13824
Írta 2007. augusztus 06. - 12:25
Igényes vagy és kevés a pénzed mint nekem
Köszi a részvétet...:beer:
#13825
Írta 2007. augusztus 06. - 12:22
CC=XC, és a duda a legkirályabb!
vissza is fogom rakni a gépre, amint csináltam megfelelõ felfogatót, mert a lemezbilics egy szutyok. de a legviccesebb dolog a szembejövõ integetõ bicikliseknek visszadudálni
Hali,tegnap elõvettem a Baki Ádám(MTB rider)c könyvemet (emeg itt a reklám helye)és utánna néztem pár dolognak és rátaláltam a sportág röviditésekre és mostmár azthiszem vágom a témát.:uczen:
Régen nekem is volt egy kétágu kék piros müanyag dudám tökre olyan hangja volt mint 1 autoénak.Az még az elözõ keróim valamelyikén volt rajta,az nagy buli volt a haverokkal azzal hülyültünk.:hahaha:
#13826
Írta 2007. augusztus 06. - 11:42
Igényes vagy és kevés a pénzed mint nekemAkkor lehet hogy én igényes vagyok?:chin: Mert én csak egy 150ezresen érzem jól magam.:angevil:
![]()
#13827
Írta 2007. augusztus 06. - 08:21
Hali köszi a választ,mivel általában városban használom a gépet és néha igénybe kell vennem a járdát is valahogy muszály jeleznem hogy jobblesz ha mindeki odéb megy.A csengõ nekemsem nagyon tetszik de sajnos nemnagyon van olyan hely a gépen ahol nem látszik.
XC gépet azért választottam mert én mint korábban valamelyik fórumon írtam ált..városban ill turára használom és nem nagyon szoktam ugrálni a géppel.De azért tetszenek a DH,FR,CC gépek is igaz még egyiket se próbáltam de biztos jóbuli.
A teloról meg majd többet a priviben.
CC=XC, és a duda a legkirályabb!
vissza is fogom rakni a gépre, amint csináltam megfelelõ felfogatót, mert a lemezbilics egy szutyok. de a legviccesebb dolog a szembejövõ integetõ bicikliseknek visszadudálni
#13828
Írta 2007. augusztus 05. - 21:27
#13829
Írta 2007. augusztus 05. - 18:18
De Sala azért felnyomta még régen a Sinisterre...
#13830
Írta 2007. augusztus 05. - 18:14
#13831
Írta 2007. augusztus 05. - 17:48
Én pont ma jöttem rá, hogy tök mindegy milyen bringán ülsz egy 20 ezresen vagy egy milliós darabon.
A lényeg az hogy kerékpározz, és érezd jól magad.
Ja és a milliósra nem tudom felrakni a gyerekülést :-)
#13832
Írta 2007. augusztus 04. - 16:58
#13833
Írta 2007. augusztus 04. - 14:28
Hali,király a gép!!:cool2: Miért akarsz túladni rajta,és mennyibe fájna?
jon az uj gep, es kell az ara. amugy 1100 angol fontert elado.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13834
Írta 2007. augusztus 04. - 14:15
szerintem nem rossz gép csak az a csengõ...meg nem is szeretem az XC bicajokat:)jah és ha a rég judy helyett egy újat szeretnél akkor írj privit:)
Hali köszi a választ,mivel általában városban használom a gépet és néha igénybe kell vennem a járdát is valahogy muszály jeleznem hogy jobblesz ha mindeki odéb megy.A csengõ nekemsem nagyon tetszik de sajnos nemnagyon van olyan hely a gépen ahol nem látszik.
XC gépet azért választottam mert én mint korábban valamelyik fórumon írtam ált..városban ill turára használom és nem nagyon szoktam ugrálni a géppel.De azért tetszenek a DH,FR,CC gépek is igaz még egyiket se próbáltam de biztos jóbuli.
A teloról meg majd többet a priviben.
#13835
Írta 2007. augusztus 04. - 13:17
#13836
Írta 2007. augusztus 04. - 13:01
Íme a bike.
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
#13837
Írta 2007. augusztus 04. - 11:31
Én mindenesetre marzo párti vok.
I love the feeling(pedofeeling)
#13838
Írta 2007. augusztus 04. - 11:27
legutolso stadiumaban az FSR-em
elado
http://pix.bikemag.h...51/DSC00920.jpg
Hali,király a gép!!:cool2: Miért akarsz túladni rajta,és mennyibe fájna?
#13839
Írta 2007. augusztus 03. - 21:47
és off és utolsó: ez a stance fikázás meddig tart még??
én kb egy oldalra rá írtam már h részemrõl téma lezárva! ennyi
#13840
Írta 2007. augusztus 03. - 21:41
Tucatbringa lett a Reign is:) mondjuk a második legszebb fully, Bottlerocket után:)
és off és utolsó: ez a stance fikázás meddig tart még?? Ha az emberek évente cserélnek kenõolajat, és wd40-el fujkálják a becsúszót, persze h nem fog jol mozogni..én megszerettem, nagyon jo kis teló sztem is, csak törõdni kell vele ennyi.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





