Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13801
Írta 2007. augusztus 08. - 00:46
Jó a terelõ is... a gumik meg elég szélesek lehetnek ahogy nézem!
Ugye 2.35-ösek?!
#13802
Írta 2007. augusztus 08. - 00:26
#13803
Írta 2007. augusztus 07. - 10:32
a coileren nem kevés hátra a singletrack?
Bõven jó addig amig szét nem esik:) Majd utána ha szétesik törik majd cserélem:)
#13804
Írta 2007. augusztus 07. - 07:48
Stílusból kéretik visszavenni!akkor haver HOLNAP a TE kedvedért csinálok színes képet b*sszameg... :mybad:
#13805
Írta 2007. augusztus 07. - 01:42
#13806
Írta 2007. augusztus 06. - 23:41
akkor haver HOLNAP a TE kedvedért csinálok színes képet b*sszameg... :mybad:
def ezt azert nem kellett volna, csak konstatalta h neki nem tetszik a fekete-feher kep. Ennyi
Ezert nem kell felhuzni magad, meg karomkodni.
"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"
#13807
Írta 2007. augusztus 06. - 23:25
akkor haver HOLNAP a TE kedvedért csinálok színes képet b*sszameg... :mybad:
off
"haver" a kedvemért nem kell sõt felejtsd el amit mondtam;)
jah meg no káromkodás mert én sem szóltam úgy
on
#13808
Írta 2007. augusztus 06. - 22:56
#13809
Írta 2007. augusztus 06. - 22:51
#13810
Írta 2007. augusztus 06. - 22:40
igazából nagyon jók ezek a fekete fehér képek mert ebben a topikban az a lényeg h ne lássuk a biciklidet, grat az ultrakomoly képekhez:mybad:
akkor haver HOLNAP a TE kedvedért csinálok színes képet b*sszameg... :mybad:
#13811
Írta 2007. augusztus 06. - 20:19
Mer' egy állat vagyok !
Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.
#13812
Írta 2007. augusztus 06. - 20:13
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#13813
Írta 2007. augusztus 06. - 20:08
> Csak azt ne probald BEmagyarazni hogy nincs asztronomikus kulonbseg a 20 ezres bringa meg a milios gepek lovaglasaban ?!?!?! :scared:
:scared:
Ezt most kéne berekeszteni, amíg nem fajul el!
#13814
Írta 2007. augusztus 06. - 20:06
Sziasztok.
Én pont ma jöttem rá, hogy tök mindegy milyen bringán ülsz egy 20 ezresen vagy egy milliós darabon.
A lényeg az hogy kerékpározz, és érezd jól magad.
Ja és a milliósra nem tudom felrakni a gyerekülést :-)
> Csak azt ne probald BEmagyarazni hogy nincs asztronomikus kulonbseg a 20 ezres bringa meg a milios gepek lovaglasaban ?!?!?! :scared:
A {buldozer} : Magellan VEGA DH '06, RockShox BOXXER TEAM '07, Magura GUSTAV_M 203/203
#13815
Írta 2007. augusztus 06. - 17:37
#13816
Írta 2007. augusztus 06. - 17:34
#13817
Írta 2007. augusztus 06. - 17:23
Gondoltam teszek be énis egy-két képet az új villával és elsõ kerékkel készen...
nice:)
#13818
Írta 2007. augusztus 06. - 17:22
kicsi a rugóút?
Kicsinek érzem a bringát meg a rugóút is lehetne több így jövõre vmi stinky féleséget próbálok majd beszerezni
#13819
Írta 2007. augusztus 06. - 17:17

#13820
Írta 2007. augusztus 06. - 17:17

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






