Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#13781
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
khhhm Roco... Rocco kicsit más mûfaj...

#13782
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

Ejj deszép váz!! A formája, a szine, minden!
Súlya mennyi?
Kész bicó mikor lesz belõle?:)


köszi!
4,45 kg a váz taggal
kész bringa,elvileg télre várhato,de lehet csak tavasszal!
ha csak nem küld nekem valaki pénzt!:)



#13783
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

ki mint veti álmát,ugy alussza álmát!

Jah,igazságod van.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#13784
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Ejj deszép váz!! A formája, a szine, minden!
Súlya mennyi?
Kész bicó mikor lesz belõle?:)

Két hét, és én is mutatok vmi újat..

#13785
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
ki mint veti álmát,ugy alussza álmát!



#13786
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Jocek,engem nem ilyennel költöttek reggel,hanem hogy menni kell dolgozni :D tetszik :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#13787
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
ja,kellemes volt az biztos!
mint az ovodás gyerek mikor megkapja a karácsonyi ajándékát!



#13788
Ðave89

Ðave89

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás

Tennap reggel felkeltett a futár,ezt hozta::cool2:

Posted Image
Posted Image

bocs a képek minöségéért!

az uj donor:

bergamont big air team váz
RS pearl 3.3 tag
1,5" fejcsö
150*12 es tengely
állithato tengelytáv!


Végre volt egy kellemes ébredésed ügyi?:)

#13789
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

Tennap reggel felkeltett a futár,ezt hozta::cool2:

Posted Image
Posted Image

bocs a képek minöségéért!


Nemrossz, sõt nagyon szép váz! Amugy ez FR vagy milyen váz akar lenni? Nemtudom... :o

#13790
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
Tennap reggel felkeltett a futár,ezt hozta::cool2:

Posted Image
Posted Image

bocs a képek minöségéért!

az uj donor:

bergamont big air team váz
RS pearl 3.3 tag
1,5" fejcsö
150*12 es tengely
állithato tengelytáv!



#13791
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
Amugy 200-as vagy 216-os ez a Rocco tag benne Ádám?

#13792
nyimi

nyimi

    vendég

  • fórumtag
  • 135 hozzászólás

Tudom h elég gyenge képek,de csak telcsivel lekaptam,hogy mik a változások.Space gumik kona láncterelõ és új hajtómû.

Posted Image

Posted Image



Cs

Látom rocco van benne, mennyire jó az? Jobb mint a DHX-ek? Mik a tapasztalataid?

#13793
Ðave89

Ðave89

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás

Köszönöm.A tied se kutya.:) Nem tuningolod meg stinky lengõkarral meg 215-ös rugóstaggal? Olcsóbb mint lecserélni.Vagy az új stinkyre fened a fogad.


Mivel idén nem tok már ennyit költeni inkább jövõre gyüjtök még és akkor vázcsere:) Azis lehet majd h bighit3 lesz majd meglássuk jövõre az árlistát:)

#13794
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

integráltnál ? :)


tudom már közbe rájöttem... ;) :D

#13795
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás

Coilert mindig öröm látni fõleg ha ilyen szép:)


Köszönöm.A tied se kutya.:) Nem tuningolod meg stinky lengõkarral meg 215-ös rugóstaggal? Olcsóbb mint lecserélni.Vagy az új stinkyre fened a fogad.

#13796
Ðave89

Ðave89

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás

Tudom h elég gyenge képek,de csak telcsivel lekaptam,hogy mik a változások.Space gumik kona láncterelõ és új hajtómû.

Posted Image

Posted Image


Coilert mindig öröm látni fõleg ha ilyen szép:)

#13797
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

Hosszabb monoblokk nem oldaná meg hogy feltudd tenni a belsõ RR-et??
on



integráltnál ? :)

#13798
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.703 hozzászólás
a fenti FF képekrõl tisztára egy második világháborús német moci jut eszembe ;)

imént megmértem a Kelly's-emet, 11,7 kiló. nem is olyan rossz egy trekkingbringától :)

#13799
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
Hosszabb monoblokk nem oldaná meg hogy feltudd tenni a belsõ RR-et??
Nekem is ez volt a gondom... Amugy nyugi az én Point Racing terelõm is r*hadt hangos... az a király :D :D

off
és pls mértnem vagy fent msn-en??!
on

#13800
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Köszönöm.
így van.De a terelõ miatt kicsit csalódtam a konában.
Mert ugye elvileg két vékonyabb rockring van egy belül és egy kívül,de mikor szereltük fel derült ki,hogy a belsõ nem fér el.Sajna pont beleér a láncvillába,így azt le kellett venni.és a görgõje is érdekes,mert nem gumi hanem két fix mûanyag korong közte meg egy "váltó görgõ" ami elég hangosan forog. Valószínû,hogy a tábor után lecserélem másfajtára,vagy visszarakom az elsõváltót.
Ja és még egy 40-es E13 lánctányér ment rá.