Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#13761
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

arra nem érdemes leváltanod a denebet...
de ne hallgass rám, én kona-ellenes vagyok;) divatból:)


De még a háttérbe van egy új BigHit 3-as is... ;)

#13762
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
arra nem érdemes leváltanod a denebet...
de ne hallgass rám, én kona-ellenes vagyok;) divatból:)

#13763
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

Def jam: biztos jót tenne a vázadnak egy roco, de azt azért tudnod kell, hogy a deneb alapvetõen egy nem túl jól mozgó váz. a roco árán inkább egy új vázba fektetnék.


Télre már tervbe van egy Stinky Deeluxe vagy egy Supreme. ;)

#13764
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
Jocek: grat a vázhoz! régóta csípem ezt a márkát. de a tagot nem akarod lecserélni? dh-fr használathoz nem éppen a legszerencsésebb a pearl. roco-t neki, és mosolyogni fogsz;)

Def jam: biztos jót tenne a vázadnak egy roco, de azt azért tudnod kell, hogy a deneb alapvetõen egy nem túl jól mozgó váz. a roco árán inkább egy új vázba fektetnék.

#13765
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

Def ebbõl jól nem jössz ki... "Nyugi, nem a fiúkra vagyok ráállva!
Hanem a Roco-ra a bringámba" szal ma már ezt a témát hagyjuk...:D:D


Nyugi a b.nõmre jobban... ;)
Csak hogy nyugodt lélekkel aludj el... :lol1:

#13766
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Def ebbõl jól nem jössz ki... "Nyugi, nem a fiúkra vagyok ráállva!
Hanem a Roco-ra a bringámba" szal ma már ezt a témát hagyjuk...:D:D

#13767
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

mert nem a fiukat szereti.....ROCO a rugóstag Rocco /Sifredi/ meg egy nagyfarkú pornósztár....de ha meg tudod fizetni sztem megkaphatod Õt is :) ha ilyen vágyaid vannak....


Nyugi, nem a fiúkra vagyok ráállva! ;)
Hanem a Roco-ra a bringámba hogy meglegyen és a b.nõmre... ;) :D

#13768
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
Naaa,fizesd meg,had nézzem hogy áll a bringádban!:)



#13769
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

És ha szabad kérdeznem, miért? :)

mert nem a fiukat szereti.....ROCO a rugóstag Rocco /Sifredi/ meg egy nagyfarkú pornósztár....de ha meg tudod fizetni sztem megkaphatod Õt is :) ha ilyen vágyaid vannak....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#13770
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

http://www.marzocchi...&LN=UK&Sito=mtb

egy pornó"sztár" ne álljon a bringámba. én úgy vagyok vele... (rocco)


Bocsánat, akkor Roco... :) :)

#13771
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

És ha szabad kérdeznem, miért? :)

http://www.marzocchi...&LN=UK&Sito=mtb

egy pornó"sztár" ne álljon a bringámba. én úgy vagyok vele... (rocco)

#13772
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

háát ha arra vágysz, én speciel NEM...


És ha szabad kérdeznem, miért? :)

#13773
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

off
Szerintetek egy Rocco jo lenne/állna a Denebbe? :D
on

háát ha arra vágysz, én speciel NEM...

#13774
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
off
Szerintetek egy Rocco jo lenne/állna a Denebbe? :D
on

#13775
nyimi

nyimi

    vendég

  • fórumtag
  • 135 hozzászólás

Én csak kipróbáltam a DHX-et így ahoz annyira nem tudom hasonlítani.Elõtte swinger 4 way volt benne meg x-fusion na azokhoz képest másvilág(MENYORSZÁG) Nekem nagyon bejött. Amúgy 200/50 mm-es.



Na majd ha sok pénzem lesz......

#13776
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás

Cs

Látom rocco van benne, mennyire jó az? Jobb mint a DHX-ek? Mik a tapasztalataid?


Én csak kipróbáltam a DHX-et így ahoz annyira nem tudom hasonlítani.Elõtte swinger 4 way volt benne meg x-fusion na azokhoz képest másvilág(MENYORSZÁG) Nekem nagyon bejött. Amúgy 200/50 mm-es.

#13777
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

ROCCO meg egy pornstar!!!


off:
Már vágom nagyjából mért mondtad... :D
Elõször nem értettem MSN-en... :)
on

#13778
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

jocek: szép váz!
az ára baráti volt?

bár nem tudom, hogy mennyit mozog, de elsõre könyebb fr váznak néz ki (pearl), aztán a súlya meg a tengelyrögzítés kicsit másra enged következtetni...
egy 1,5es travissel vagy 66al szépen mutatna!


170 et megy!
sajna,a travis,és a 66 nem talát!
marzo 55 vagy fox 36 lesz benne!

ROCCO meg egy pornstar!!!



#13779
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

khhhm Roco... Rocco kicsit más mûfaj...


Mert?:)
A Rocco RC vagy a WC is DH-FR tag...

#13780
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
jocek: szép váz!
az ára baráti volt?

bár nem tudom, hogy mennyit mozog, de elsõre könyebb fr váznak néz ki (pearl), aztán a súlya meg a tengelyrögzítés kicsit másra enged következtetni...
egy 1,5es travissel vagy 66al szépen mutatna!